• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHEEMAK.O.P.R. - Her den a hudby noc...
    JIR4N
    JIR4N --- ---
    JIR4N
    JIR4N --- ---

    DAVEX
    DAVEX --- ---
    JIR4N
    JIR4N --- ---
    Doporučená cesta na KOPR: Velké Meziříčí - pak směr Třebíč - po cca 13 km odbočit na Nárameč - na kraji Náramče doleva mezi fotbalový stadiony a pořád rovně.
    JIR4N
    JIR4N --- ---
    Image Hosted by ImageShack.us


    JIR4N
    JIR4N --- ---
    KOPR 2!!! KOPR 2!!! KOPR 2!!! 18.-19.9.09 !!! Lokalita přírodního amfiteátru - Nárameč u Třebíče. Dosah D1 (Velké Meziříčí), je to cca 55 km od Jihlavy.
    Speciální DJ host - DJ Steve z anglického deep housového dua The Littlemen!!!
    Jeden ze "svaté trojice" UK deep housu (Inland Knights, The Littlemen, Kinky Movement)!!! Sound support: VICE AUDIO.
    DAVEX
    DAVEX --- ---
    záznam Patrickova setu z K.O.P.R.u 2009 - http://mp3.sety.cz/dj-patrick-live-kopr-3-4-7-2009-mp3.html
    JIR4N
    JIR4N --- ---
    PHACATS
    PHACATS --- ---
    SHADES OF GRAY
    PHACATS
    PHACATS --- ---
    Schwuv project Shades of Gray predvedl opravdu vyborne podani tanecni hudby na zivo... !
    SEIMOUR
    SEIMOUR --- ---
    jo zmáklý,jako vždy,v sobotu jsem čekal sice víc lidí,ale hudebně bezva,schwa mě bavil
    JUZUELKA
    JUZUELKA --- ---
    no teda piznám se, že jsem byla sobotním večerem zklamaná.
    hudební obsazení nic moc, morgen vypitý, jen ta havana mě potěšila.
    škoda že se mi nepodařilo přijet v pátek.většina se shodla že se hrálo lépe.
    tak snad světlejší zítřky...
    DAVEX
    DAVEX --- ---
    Pekne! Pekne! Povedene, diky kluci :)
    PHACATS
    PHACATS --- ---
    PHACATS
    PHACATS --- ---
    JIR4N
    JIR4N --- ---
    JIR4N
    JIR4N --- ---
    JIR4N
    JIR4N --- ---
    Tak Vážení, tohle je moje pozvání na další pokračování vypečeného večírku Jack it!, které bude zároveň oslovou mých kulatých narozenin.
    Pro tuhle příležitost jsem pozval jako hosta mýho bratra, producenta a DJe, všem známého jako DJ Matoa.
    On moc hudebně do našeho večírku nepasuje. Čersvě "ulitý" těžkotonážní Dubstep vlastní výroby je rytmicky i zvukově malinko jinde,
    ale to absolutně nevadí. Jak jsem se několikrát přesvědčil, domácí prostředí mu svědčí, přece jenom se tady často neukazuje a hlavně lidi skvěle baví.
    Míchá svižně, energicky a celkově to "valí". Přinese opět kopec nových a zábavných tracků pro naše fajnšmekry. Jako perličku můžu dát, že pro hraní
    používá technickou lahůdku "cyber gramofon" od Denonu DN-HS 5500.
    Celej tenhle večírek bude komplet v režii jihlaváků a druhým hostem bude DJ Maylow.
    Stejně jako Matoa žije několik posledních let v naší Metropoli a málokdy je ho tady vidět nebo slyšet. Je to škoda, je to deepovej fajnšmekr a dává vždy
    tanečníkovým nohám slušně zabrat. Jako jeden z mála ještě používá vinyly, takže celkovej zvuk je správně hutnej jak se patří. Rozhodně se na jeho set těším
    a naplno si to vychutnám.
    Zbytek večera už obstarám já se svými kolegy Mejlou a Nikkym. U mě se můžete těšit na plno nových šlágrů, mezi nima budu nenápadně dávat starý
    francouzský pecky a budu se vás prostě snažit bavit Housem jako vždy a u toho ještě trochu slavit.
    Takže zvu vás všechny, který jsem ještě nepozval na tuhle akci a ještě doplním, že osoby ženského pohlaví mají vstup zdarma!

    Jiřan


    Jack it!
    Birthday edition
    DJ Matoa (Case rec., Dubkraft rec.), DJ Maylow (Lowfat rec.), DJ Jiran + DJ Mejla + DJ Nikky (Housefruit collective)
    Pátek 15.5.2009
    Vinárna Dělňák Jihlava

    www.myspace.com/housefruitdjs
    www.myspace.com/djmatoa
    www.myspace.com/caserecords

    FLYER
    PISCHOTEKK
    PISCHOTEKK --- ---
    JUZUELKA: určitě bude.. už brzy....
    JUZUELKA
    JUZUELKA --- ---
    co nějaký letáček???bude... =)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam