• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBRIM07VŠEM
    jak si jen to studium ulehčit...;-)
    rozbalit záhlaví
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Ahoj, koukám, že tenhle klub je už pár let mrtvej, přesto našel by se tu někdo, kdo by mi mohl poskytnout reference o studiu na VŠEM?
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    pls nedelal jste nekdo v poslednim roce az dvou EZT ze statistiky? Hodilo by se mi jakekoliv info. Pripadne posta, dik
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    PAJOVA: Jo to urcite na nejakou bez... me to dost pomohlo, abych se nebal. Jinak obecne v ucebne sedi 3 clenove komise. Studenti jsou postupne volani... kazdy ma 5 (+1) na prezentaci... pak nasleduje vyjadreni nazoru komise + pokladaji dotazy a pak nasleduji dotazy od ostatnich studentu v mistnosti. Po poslednim studentu je tak hodina pauza a pak jsou studenti volani jednotlive do ucebny, kde se vyrkne ortel :).
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    REDTIME: dik, napodobne. Se budu muset nejdriv vyrazit podivat na nejakou obhajobu, jak to vlastne vypada:D
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    PAJOVA: Tak to hodne stesti u obhajob.... hospodarska politika je tak proflaknute tema, ze lektori se stouraji uplne ve vsem...
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    REDTIME: rikam si, ze zacnu seminarkou z Hospodarske politiky, tam je tema jasne dane. A pak se uvidi.
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    PAJOVA: Já potřebuji 6 zkoušek, všechny ZKK a závěrečnou práci... doufám, že do ledna zakončím... jen se teda bojím, zda se mi do konce prázdni povede vybrat téma pro závěrečku.... to shánění vedoucího je strašně na draka. Jinak SP se dá napsat celkem rychle - první jsem psal asi 14 dní a pak týden dělal korekce. Chce to jen mít téma o kterém člověk trochu něco ví... případně se inspirovat na theses dle diplomek/bakaléřek.... i když úrověn je občas dost šílená.
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    REDTIME: Me to ted v lednu namotivovalo, ze jsem dala 10 zkousek. Zbyva jich 5 a ty sileny seminarky, coz bude jeste minimalne na rok, protoze psani je celkem nocni mura
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    PAJOVA: To dobrě znám :) Když jsem platil fakturu v černu, tak jsem si říkal, jak se všechno přes léto naučím, jak napíšu SP... no a už je půlka srpna a já jěšte nazačal. Ale hned zítra začnu...
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    REDTIME: tuhle motivaci znam kazdy rok, kdyz dorazi faktura na skolne :D Obvykle to vydrzi jen chvilku
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    PAJOVA: posli mi 1000kc na ucet... jak mi dolozis, ze zkousku mas, tak ja ti ho vratim :) To te urcite bude motivovat... :P
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    REDTIME: ja spis potrebuju ten donucovaci prostredek k uceni v podobe zapsaneho terminu:D Ale diky
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    PAJOVA: cekal bych posledni tyden v srpnu.. ale minule rok v zari nebylo vubec narvano, tak nemusis mit strach o misto...
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    netusite nekdo, kdy se tak planuji vypsat terminy zkousek na zari? Je tam porad nejak mrtvo
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    PAJOVA: tak chybí mi toho ještě požehnaně, ale pevně věřím že obhajoba v červnu nebo záři je reálná...
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    REDTIME: fakt? Tak tak daleko jsem se jeste vubec nedostala
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    PAJOVA: No ja uz bych to rad dokoncil, ale bude to jeste drina... hlavne me zaskocilo ze od zadani do vypracovani bp/dp musi ubehnout minimane 3/6 mesicu...
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    REDTIME: kupodivu jsem se v patek po dlouhe dobe dokopala zas na zkousku:D

    btw. nedelal jste nekdo zkousku z marketingove komunikace? Ta skripta se mi strasne spatne ctou, tak shanim nejaky lepsi material
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Tak jak vam to jde? :)
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s prodlužováním studia?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam