• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBRIM07VŠEM
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    REDTIME: ja spis potrebuju ten donucovaci prostredek k uceni v podobe zapsaneho terminu:D Ale diky
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    PAJOVA: cekal bych posledni tyden v srpnu.. ale minule rok v zari nebylo vubec narvano, tak nemusis mit strach o misto...
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    netusite nekdo, kdy se tak planuji vypsat terminy zkousek na zari? Je tam porad nejak mrtvo
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    PAJOVA: tak chybí mi toho ještě požehnaně, ale pevně věřím že obhajoba v červnu nebo záři je reálná...
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    REDTIME: fakt? Tak tak daleko jsem se jeste vubec nedostala
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    PAJOVA: No ja uz bych to rad dokoncil, ale bude to jeste drina... hlavne me zaskocilo ze od zadani do vypracovani bp/dp musi ubehnout minimane 3/6 mesicu...
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    REDTIME: kupodivu jsem se v patek po dlouhe dobe dokopala zas na zkousku:D

    btw. nedelal jste nekdo zkousku z marketingove komunikace? Ta skripta se mi strasne spatne ctou, tak shanim nejaky lepsi material
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Tak jak vam to jde? :)
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s prodlužováním studia?
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    nedelal jste nekdo nahodou v poslednim roce test ze sociologie rizeni? Prijde mi, ze v databazi je malo otazek a nektere veci jsem nenasla ve skriptech ani v prezentaci
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    HOBA: mas to tam
    HOBA
    HOBA --- ---
    Ahoj, pro svoji závěrečnou práci bych Vás rád poprosil o vyplnění krátkého dotazníku na téma internetová videa a reklama v nich. Dotazník je na cca 5 min.
    Předem všem moc děkuji
    http://internetova-videa-a-reklama.vyplnto.cz/
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    pls nedelal jste nekdo v nedavne dobe zkousku z ekonomiky podiku? Hodily by se mi k tomu nejake materialy, z tech skript mi trochu prechazi oci
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    SKOKY: rekla bych, ze tim kdyz zaskrtnes jen cast spravnych odpovedi.
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    Jak je možné, že jsem dostal na ZK 61 bodů, když to byly 3x příklad za 20 bodů a 4x teoretická otázka po 10 bodech. Jak z tohohle dostanu lichý počet bodů? :-)
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    PAJOVA: Už se opravdu není potřeba přihlašovat, jak píše VERUB, cvičení se bude konat i pří účasti jednoho studenta. Každopádně pokud chce člověk body navíc u zkoušky, tak se musí účastnit i cvičení...
    VERUB
    VERUB --- ---
    PAJOVA: myslim, že už není potřeba se přihlašovat.
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    pls nevite jak je to se cvicenima? Jeste je treba se nekde prihlasovat?
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    VERUB: Pro mě je strašně zásadní volnost, kdy můžu chodit na zkoušky. Nebo i někde jinde existuje, tak skvělá věc jako je zkouškové celý rok?
    VERUB
    VERUB --- ---
    ADLETA: takové 2+1 zdarma. evidentně chteji nalakat studenty,at pokracuji. protoze tech moc není :D Ja bych uz znova tuhle školu nevolila
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam