• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBRIM07VŠEM
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    PAJOVA: jak je to tedy s tema zkouskama? Ja myslela ze jsi zahajila studium uz pred 10/2010, nebo se ne? Psali, ze pokud jsi zahajila pred 10/2010 tak muzes porad na zkousku skoro kdykoliv. Jinak za tu zkousku bych byla hodne nastvana....samozrejme jen v pripade, ze bych to joo umela :-)
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    REDTIME: ne, je tuna nařízení a změn, co člověka asi tak po 5 e-mailu přestanou bavit otvírat...
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Doufam, ze ty spamy jsou aspon motivujici faktor ke studiu. Neco ve stylu: "Uc se! Zkouska bude uz za 14 dni!" :)
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    REDTIME: hlavně, každej rok, co budeš nastupovat, budeš zvědavej, jak to bude fungovat tendle rok :D
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    REDTIME: hodne stesti

    ja si v patek dojela na zkousku, kde me na studijnim pri registraci vymetli ,ze vyse meho skolneho nedovoluje delat zkousky pres prazdniny... Na dotaz, proc mi to dovolilo se zapsat mi bylo receno "system neni dokonaly". Ale jsem rada, ze jinak spamuji skoro denne:/
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    V rijnu nastupuji, tak jsem docela zvedavej... :)
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    Tušítě někdo, co bude po tom e-mailu s seminárkama? nebo víte někdo víc, než je v tom e-mailu?
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    ahoj, nenasla by se tu dobra duse, ktera mi me nechala nahlednou to prace z HP? Potrebuji jen nastrel, jak ty prace maji vypadat.
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    musim se pochlubit..dala jsem si takovou akcicku, v pondeli dve zkousky, utery, streda, ctvrtek po jedne...vsechno krome te ctvrtecni jsem dala...mam radost ze i tahle strategie, tri roky nic nedelat a pak to za jeden rok dohnat funguje...
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    kolik z vás má po krk e-mailů ze studijního? :D
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---

    PAJOVA: jj, příklady a matika obecně jsou jednoduší tady. Akorát tam je občas nějaký špíček :D
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    ADLETA: aaha, diky. Zatim nijak, protoze jsem zacala ted v dubnu:) Ty priklady v ucebnici se mi zdaji praveze az moc lehke, ve srovnani s tim ,co jsme brali na VSE
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    PAJOVA: no vzorove testy jsou myslim v anotaci predmetu, myslim, ze je to v harmonogramu...na mikru jsem byla akorat pred 3tydny... jestli te to zajima ...tak jsem umela jen prvni polovinu knizky, vcetne prikladu na pocitani a dala jsem to...opravdu tam nejake priklady jsou...ale bylo to lehoucky...drzim palec...jinak jak ti jdou seminarky?
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    ahoj, mam takovy standardni dotaz. Je nejake misto, kde by se daly najit nejake vzorove testy? Konkretne me ted pali mikro a makro. Vdaka
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    CALE: bohuzel...
    CALE
    CALE --- ---
    Me to celkem pripada jasny ze 3,5 = 105k, nicmene jak si dopadla? Zaplatilas to?
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: no platim protoze jsem ve tretaku a tenkrat to bylo jeste za 30,ale ted zrovna koukam do mailu, ze mam fakturu na dalsich 15...to je asi za ten posledni pul rok...jako ze standartni delka studia je 3,5 tak po me nakonec chtej 105...misto 30 za rok...tedy 90...no jo no...co se da delat...zitra tam zavolam a overim...
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    ADLETA: jo takhle, já myslel, že ti dávaj 30 tisíc a že učíš : ), tak nic. špatně pochopeno. No jo, tak to se jich hold nezbaviš. Btw, platíš 30 tisíc? to jsi na tom zlevněnym programu nebo jak?
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: jestli jsem te dobre pochopila, tak si myslis, ze jsem lektorka, ale ja jsem student
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    ADLETA: lol, lektorka : ) jinak jasně, sem sice nebyl na tvé (Vaší:D) přednášce, ale mam pocit, že Vám jak lektorům i studijní doporučeje jednoduše lidi vyhodit ze třídy:) sme na vejšce, prostě cesta ze dveří je otevřená, tak se nebojte vyhazovat. Profesor Žák nám to loni udělal také a jak se věci potom změnili : )Nic se tim nezkazí,určitě né jejich ujma na vědomostech, když stejně neposlouchaji a zodpovědnost za ně nemáte, tak proč ne : )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam