• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBRIM07VŠEM
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: tak co bakule? odevzdano? me to akorat schvalili studijnim, ale musim to jeste trosku vyhladit,co se ceskeho jazyka tyka - tvrdi vedouci :-)
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    WICKEDSOUL: neni to nahodou drivejsi statistika...ja bejt vama tak se moc nebojim, kdyz jsou k dispozici otazky :-)
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    WICKEDSOUL: analýza dat v ekonomie? džízis tak to sem teda neměl :D
    WICKEDSOUL
    WICKEDSOUL --- ---
    tak jsme dneska prvně měli analýzu dat v eko a všichni jsou z toho dost v šoku :D
    nebyl už někdo na zkoušce? ať víme co nás čeká
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    Ahoj, neměl by jste prosím někdo napůjčení či k prodeji tuto knihu?
    Masová, mediální a marketingová komunikace
    Zdroj: http://www.vsem.cz/marketing.html?id=439
    WICKEDSOUL
    WICKEDSOUL --- ---
    PAJOVA: já sem byla na managementu změny a otázky i odpovědi souhlasily, tak sem si říkala že základy budou pohoda a teď se trochu bojim :D
    jinak na primátovi je strategická analýza a souhlasí se zk (vím od spolužáka)
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    RIMAN0: To uz trochu zalezi na kazdem z nas. Pokud clovek studuje jen pro diplom, tak proleze asi jen s databazi otazek (aspon na bc). Ale pozdeji ho to bude hodne mrzet... hlavne pokud na studovani mel fakt cas.
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    RIMAN0: tak toho jsem nemela.

    RIMAN0: vzdycky prectu scripta a pak teprve zacnu vyplnovat otazky, preci jen to chce asi vedet nejake souvislosti
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    MARTINA86: jinak otázky co mam já jsou asi ty nejprovařenější, co se u náš prezenčáků naskytly, ale můžu ti je hodit na e-mail
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    Já bych celý otázky vyhodil do koše a nechal všechny číst skripta :D patřim k těm, co si ty skripta fakt čtou a docela mě mrzí tedle přístup. My občas přijdou ty testy jak na střední škole...
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Primat mam chut znicit. Opravdu me nebavi resit nejake sbirani bananu. To uz bych radeji poskytnul webhosting treba s wiki...
    MARTINA86
    MARTINA86 --- ---
    Primat je Ok,ale všechno tam není,ale sleduju ho.
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---

    MARTINA86: myslim, že tady už je to bezpředmětné se ptát, na primat.cz už všichni dávaji všechno, takže tam toho asi nejdeš nejvíc.

    PAJOVA: osobně nevim (měl sem základy uznané) ale většinou víc nadávali na strategii a mng změny. Ale bylo to i naopak : ) Ale jestli jste měli doc. Lojdu a poslouchala jsi, tak ti určo něco v hlavě zůstalo ;)
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    tak zaklady managementu byly fakt priserne, v testu jsem mela nekolik otazek na veci, ktere jsem v ucebnici ani prezentacich nenasla. Fakt megahnus

    pristi ctvrtek jdu na strategicky, je aspon o trochu lepsi? Nebo je to hodne podobny tem zakladum?
    MARTINA86
    MARTINA86 --- ---
    Zdravím všechny.Chodím taky na VŠEM a chybí mi 14 zkoušek.Byla jsem líná a takhle to dopadlo.Ráda vyměním nějaké otázky,něco málo mám,něco můžu vypracovat.
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    nejdete nahodou nekdo v nedeli do skoly? potrebovala bych aby mi nekdo pipnul ze tam jsem...
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    WICKEDSOUL: jj, jenom psaně a pak u obhajob všechny 3 najednou. Já sem ještě dělal ústně část Manažerský ekonomie, takže státnice mam jenom ze obor. základu a specializace, což mi přijde docela výhoda... :)
    WICKEDSOUL
    WICKEDSOUL --- ---
    RIMAN0: však mi nic jinýho ani nezbejvá
    hele a pochopili jsme to dobře, že státnice jsou formou ZZK a ústně se tě ptaj až u bakalářky, nebo jen ZZK?
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    WICKEDSOUL: hale mikro a makro je docela základ. Uděláš lépe, když se je naučíš, protože se ti to stejně vrátí u státnic a uč se to teď, dokud na to máš čas : ) Radší si o tejden odlož a procvičuj si ty grafy a vztahy u veličin. Pak u těch státnic je větší fuška, když před komisí hejbeš s grafama, jak po tobě oni chtěj ;)
    WICKEDSOUL
    WICKEDSOUL --- ---
    PAJOVA: jestli myslíš tu chybu se závorkou tak je to pravda
    jinak management změny relativně ok, souhlasí to s databází, měla sem tam asi tři otázky co nebyly v databázi, ale dala sem to

    teď se chystám na mikro, kdyby se chtěl někdo podělit o otázky ohledně těch křivek tak vyměním za teorii (ale nevim jestli to mám dobře)
    už sem byla na prvním pokusu a měla sem z teorie asi tři otázky, dva nebo tři příklady a samý křivky kam se co posune když, takže mám trochu bobky :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam