• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBRIM07VŠEM
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    RIMAN0: Tommy je děsnej kalič :-) Není pátek a sobota, kdy by někam nešel. Je takovej partyboy :-)
    Co jsem se s nim o tom bavil, tak toho má nedoděláno docela dost. Hlavně z prvního ročníku. Škole věnuje hodně, bohužel víc ostatním než sobě
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: mno tak to si me vcera dostal:-) ja mela nocni mury zase...moje klasicka nocni mura vypada tak, ze mi prijdou vysledky, ze jsem to udelala...no pak se tak strasne zacnu radovat az se z toho probudim, no a pak uz jsem jen nas*ana, ze to neni pravda...
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    REDTIME: no já myslim, že to taky pěknej flákač a kalič :D A určitě rád pomáhá ; ). Tak to většinou chodí.

    ADLETA: na opravu mívavali měsíc předtim, nevim jak to maji teďkon...
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Zrejme ani Tomas poradne nevi proc byl odvolan. Uvidime v nasledujich dnech. Kazdopadne se jevi jako super clovek a jeho pomocna ruka byla k nezaplaceni. Jen teda trochu nechapu, ze jeste on sam nedostudoval... to radeji pomaha ostatnim nez sam sobe?
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: co se tyka Tomase, nevim o co jde, ale jestli se to tyka toho, ze chtel penize za kontrolovani SP ci BP ... tak ho v tom plne chapu...neco je nekomu parkrat poradit, ale kdyz se na tebe obraci spousta lidi, tak je to asi neco jineho...
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: bohuzel jeste nemam vysledky :-( ...nemaj na opravu zzk 14dni ? psalo se to snad 5.9. tak uz by to mohl byt ohodnocene...
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    tak sme bez předsedy. Náhodu nemá někdo info k tomu? : ) by mě zajímalo, co tam maji zase za problémy...

    ADLETA: tak jak si zabojovala? : )
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    ADLETA: zas nemusim vymetat každej zaprášenej roh, když mam studium víc času než ty :D
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: tak to je dobry! mohl jsi na me pockat, ja budu obhajovat asi az v lednu, vypada to ze jsem jednu ze dvou zzk nedala...
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    jejč, já vůl nestíhal, měl toho moc, tak sem jim dal jenom 3 výtisky BP ručně a zapoměl poslat systémem elektronicky BP. tzn.: no tak buď příště studente nebo 3000.... mlask, to sem zase lehčí. A to si toho ještě všimla pracovnice SA prý omylem :D
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    PAJOVA: bohužel
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    pls nepsal jste nekdo seminarku z HP s tematem politiky zamestnanosti? Zajimalo by me, jake strukturalni ukazatele jste pro zamestnanost pouzili
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    ADLETA: jj, podobně jako ty předtim, v pátek sem si to jel vyzvednout a hned do školy akorát v poslední možnou chvíli : ) sem si musel za odměnu koupit točenou zmrzku u Kaflandu u školy :P no už nás tam v říjnu vidim... :D budu držet palce ;))
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: odevzdano? ja jdu ve stredu na posledni dve zzk...tak treba budeme obhajovat spolu...pokud by se mi to teda povedlo
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    jdu se pochlubit, tak mam ZZK Ekonomie hotovou :-) uz jen posledni dve ZZK a pak obhajoba...tak snad to jednou dodelam...jinak samozrejme doporucuju si zzk delat v prubehu a ne jako ja na konci :-) a pak dalsi postreh, udelejte si ty SP co nejdriv...jakmile vam uzavreni studia lezi jen na nih tak porad vesele cvakate...takze zas pak kdybyste se meli rozhoudnout zda nejdrive SP nebo ZZK tak doporucuju SP a pak si ty ZZK dodelat v bezplatnym obdobi...

    jinak k zzk ekonomie, hodne veci je na primatovi, hlavne ruzne otazky...na zkousce jsem byla dvakrat a dvakrat mi prislo,ze vetsi zastoupeni ma HP a Makro, takze tomu bych dala nejvice casu, i kdyz to Mikro me bavilo asi nejvic...
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    SKOKY: já mam na Ing za 35tis 10 měsíců zkouškový, 2 měsíce jsou u 30 tis. No majitel školy je ten Kadeřábek, jestli si to dobře pamatuju a moc výhra to neni prý...
    BORUVKKA
    BORUVKKA --- ---
    SKOKY: to bezesporu.. ještě jsem si říkala, že musím zjistit, kdo je provozovatelem školy... docela by mě to zajímalo a nějak se mi to nepodařilo ještě najít... ale to jsem už možná až moc zvědavá...
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    BORUVKKA: maj to šikovně zařízený a vědi jak na tom vydělat :-)
    BORUVKKA
    BORUVKKA --- ---
    SKOKY: to je pro mě právě ideální... docela se mi jejich systém líbí...
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    BORUVKKA: tak ta nejdražší má řekl bych jedinej velikej klad. Můžeš dělat zadarmo zkoušky i o prázdninách (nevím jak je to u prezenčního studia). Já s tou prostřední bych si teď musel každej termín platit, takže na to kašlu :-)
    RIMAN0: těch 5K mě nepříjde jako velká cena v rozdílu první a druhý třídy (už jen kupovat si učebnice stojí dost, navíc nemáš zkouškový 10 měsícu v roce ale jen 2 měsíce!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam