• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    FREEZE FEST aneb KULTURA JINAK je festival, který je zaměřen na alternativní umění a neprofesionální uměleckou scénu. Tvůrčí svoboda je nabídnuta všem, a to bez zásadnějších hmotných či časových investic. Úmyslem je zapojit širokou veřejnost, neopomínaje studenty uměleckých škol, začínající talentované umělce, neprofesionály, nadšence ... vždy s důrazem na originalitu tvorby a vyloučení bezduchého kopírování aktuálních trendů.

    Více informací naleznete na našem webu WWW.FREEZEFEST.CZ
    rozbalit záhlaví
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    PHRASE: tak pak klidně dodej :)
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    TYCZKA: chtěla bych to ještě nějak lépe vyfotit
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    PHRASE: super, dávám na web!! :)) Klidně házejte další :)

    Výstavka praktických zkoušek funkčnosti plakátu | Freeze festival aneb kultura jinak
    http://www.freezefest.cz/novinky/vystavka-praktickych-zkousek-funkcnosti-plakatu
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    TYCZKA: hehe, zrovna jsem taky dokostičkovala:




    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    hele, tak se mi podařilo ty kostičky z plakátu fakt poskládat :)



    Pokud budete mít chuť a náladu, udělejte taky svůj gif a nebo video a uděláme si někde výstavku :D
    TULEN
    TULEN --- ---
    WICKPICK: jestli se ti libi letak tak ten delala id SMERIES
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    TULEN: hezky TULEN :-)
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    hlasim se:-)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    Pokud by někdo chtěl přispět jakoukoli formou k propagaci Freeze festu 2011, tak zde jsou ke stažení materiály k tisku, na web i pro média:

    Ke stažení | Freeze festival aneb kultura jinak
    http://www.freezefest.cz/ke-stazeni

    Děkujeme! :)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SUOTAM: případně si pište o práva do této diskuze,kde se řeší kdo vezme jakou mašinu, témata na jamy atd.

    [ Machine Jam @ FREEZE fest aneb KULTURA JINAK = 16.-18. 2011 = MILOVICE ]
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    už jsem to tu jednou zmiňoval, teď ještě s letakem:

    Machine jam bude mit letos samostatnou stage, bude tam připravený velký mix a možnost přinést si svoji mašinu a zapojit se do jamu s ostatnima,nebo si v případě nějaké jamovaci pauzy zahrát sám.
    Technicky se o to bude starat id VALDIK tak všechny dotazy směřujte na něj.dik.)





    HELLISH
    HELLISH --- ---
    SUOTAM: dik, jiz jsem uklidnen, ja jen ze se me i ruzne lidi ptaj co tam bude a nevim sam...
    CMAN: nepyskuj nebo tvyho fotra dneska vyhodim z vokna
    BEDRICHKANGOO: prihlasenejch na nyxu a gejbuku je na vsecko milion, to myslim moc smerodatny neni
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    :)
    CMAN
    CMAN --- ---
    to chce pozvat Mobyho nebo Chemiky... nebo aspon UDG...
    CMAN
    CMAN --- ---
    BEDRICHKANGOO: a jejich rodinni prislusnici :D
    BEDRICHKANGOO
    BEDRICHKANGOO --- ---
    Takze tech skoro 600 prihlasenejch jsou zatím samí účinkující? :)
    CMAN
    CMAN --- ---
    HELLISH: chces rict ze mame napsat na freezefest.cz ze v sobotu odpoledne bude hrat Hellish a prizen mas bude zarucena? :)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    dela se na tom. lineupy budou co nevidet
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    ja teda nechci moc kibicovat, ale mozna by byl na miste lehkej update webu a ostatnich propagacnich kanalu (hlavne ohledne programu), jinac se na to bezny navstevnici za 250 tak leda vyserou
    MARZER
    MARZER --- ---
    když smradlavej přelidněnej O2fesťák o hovně stojí 1300 tak mě pade navíc za Nejlepší fest ve česku vůbec nevadí;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam