• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    MY_LADY
    MY_LADY --- ---
    SUOTAM: O barvách jsme na infu svědomitě informovaly, ostatně jako každý rok, jak jen to šlo, ale cedule chyběla, to je pravda..)
    MASOO
    MASOO --- ---
    co se tyka me, soboty a hudby, tak jsem se taky nikde moc nezastavila na tanecek, ani poslech, ale rano to slapalo klukum od melofobie dost dobre co vim....
    a na domu taky, spala jsem vedle:D
    E2E4
    E2E4 --- ---
    HANYONLINE: jako freezefest super, ale nemyslíte, že to je chyba ho propagovat v mainstream médiích? Akorát se to zkonztroverzní (viz policajti u výjezdu letos) a zmasoví, Czechtek style..
    CROME
    CROME --- ---
    2ND: tak kazdej neni takova konzerva asi :)
    2ND
    2ND --- ---
    2ND: CROME: Och je mi jasne ze v tom bylo nekolik intelektulanich rovin, ktere jsem nepostrehl..
    Asi uz jsem prilis stary a nic nechapu, ted to zrejme je na party tak ze kolem pulnoci se tise stoji a a v tancuje se v poledne .o)
    .
    Co clovek to nazor, tohle byl muj :)
    CROME
    CROME --- ---
    2ND: nevis o cem mluvis!
    MARTIA
    MARTIA --- ---
    SUOTAM: taky jsme tam na to prisli :))))
    inu vec nazoru, co patri do nocniho programu a kam...
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    2ND: to zrovna hrali http://www.taborradosti.com/ to me bavilo z patku v okodomu nejvic:)
    2ND
    2ND --- ---
    SUOTAM: sorry, ale v patek cca mezi 22:00-1:00 to bylo v okoDomu zoufaly.. v podstate si nebylo jit kam zatancovat, jakz takz to zachranila dubstep stage.. experimenty, padajici jeraby atd nepatri do hlavniho nocniho programu...
    .
    Pak zachranila zmena DJS a nekdy do 7 rano to jelo fakt paradne...
    .
    Festak vcelku samozrejme super! jak pise Lems, vedlo bludiste :)
    EDASX
    EDASX --- ---
    nejakej capek maloval celou sobotu v tech budovach u parkoviste. ale moc me to neoslovilo =)
    MARTIA
    MARTIA --- ---
    _PINKY: asi me jardes s adelou inspirovali v sundavani vrsku :))
    vypada to, ze se snad nasla...
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    SUOTAM: Skoda no.. nic proti te "lidove" tvorivosti ktere jsem si vsiml v reportech, ale na tom me oko bohuzel nespocine.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    LAYUP: moc ne.. ale byla to asi nase chyba,pac sme zapomeli vyvesit ceduli,ze na infostanku mame 950 kg barev. no tak zbydou na priste:)
    SHM8
    SHM8 --- ---
    SUOTAM: máš recht, jsem radši za ujeťárny, než ty vlezlosti co popisuješ..rozhodně! .) ..bejt tam electro, techno, break, tak naopak nadávám jako špaček, takhle si akorát povzdychávám, že jsem nikde nevydržel moc dlouho..
    mě se tam moc líbilo.. zlepšovat je vždycky co, ale já se tam cejtil v porovnání s jinejma akcema velmi free..spokojenost..
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    MARTIA: jestli na ni byl zlutej odznacek, tak zbyla na freak stagi...
    MARZER
    MARZER --- ---
    Výborný!! Moc jsem si to tam užil, děkuju všem pořadatelům za povedenou akci, ještě pořád jsem ze sebe nesmyl věechnu barvu:D
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    Malovali se tenhle rok nejaky graffiti? jsou nekde fotky? mel jsem za to, ze to od zacatku k tomu tak nejak patrilo..
    BERRY
    BERRY --- ---
    postrádám modrou mikinu s kapucí a klokanem, vepředu fajfka nike a vzadu potisk kinetix
    JONE
    JONE --- ---
    bylo to parádní včetně "kritizované" hudby :) dobrej výběr, dobrej mix, prostě pohoda.. jen tak dále...
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    Diky, byla to pecka! A kloubouk dolu vsem, kdo to pripravovali a kdo to uklizi.

    Freezefest - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=ctBqYLC_QUA

    Freezefest - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=1ZyGPj8ydQE
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam