• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    HONCKA: ty fízlové jsou na jednu stranu opruz,na druhou aspoň nejezděj nalitý kokosáci po městě...byli fakt profi.řidičák, dejchnout, čau...akorát jednou tam jak kreténi projeli na trase k bojovkovýmu číslu 13 (panelák) asi kilem, což bylo víc nž na facku
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    hele v tehle mediích se objeví něco každej rok...už sme byli dokonce i ve zprávách na jedničce...vliv to má podle mě minimální...
    MASOO
    MASOO --- ---
    HONCKA: a nutno rict, ze se chovali velmi profesionalne, mile a na zkusebni dejchnuti reagovali pohotove a ochotne. driv za tech dob "czechtek style" byvali mnohem protivnejsi...
    SHM8
    SHM8 --- ---
    HANYONLINE: a to je jaká teda?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    E2E4: imho fizlove u vyjezdu je uz bohuzel takovej standard u kazdy akce, ktera je nahlasena na urade, propagace v mediich na to moc nema vliv
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    E2E4: Přišla nabídka o napsání pár řádků, nevidím v tom nic špatného, když naše cílová skupina koho oslovit je víc jak jasná :)
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    2ND: tys asi minul patecni wonderland sapito, tam se tancilo porad.

    k ranu me uz ty noisy a prezlamanosti tahaly za mozek, ale zachranila me funky diskoteka na zonglovaci stagi.
    v nedeli kolem 3 vsude bouchaly rovny rytmy coz me po chvili omrzelo a zas to zachranil dubstep.
    nakonec jsem se vzdycky nekde zaseknul a zaposlouchal.
    MILLY
    MILLY --- ---
    Děkuju všem za všechno- byla tam úžasná atmosféra..! :-)

    2ND: Z hudby na Freezefestu se mi to nejvíc líbilo v pátek v Okodomu v 21- 23 h.. .-) Takovou (pro mě) pěknou hudbu jsem tam vůbec nečekala.. Jen jsem se divila, že je tam tak málo lidí.... a naopak v sobotu v noci a k ránu to na mě bylo moc.. dunivý a rychlý.

    Jo, a byli tam nakonec někde ti Misionáři, co měli hrát v Okodomu?? Já ani další lidi, co jsem slyšela, jsme je nikde nenašli... a co jsem se ptala na infostánku, nikdo nic nevěděl. Taky škoda, že divadlo bylo daný do toho Okodomu, kde byl docela slyšet hluk z okolí. Že nebylo v tam hangáru zase, co je trochu stranou.....

    Díky moc za čajovny a za Kino- je to pěknej prostor a bylo to tam (s vším tím výborným jídlem, pitím, příjemnejma lidma a rozmanitejma filmama) moc útulný.
    MY_LADY
    MY_LADY --- ---
    SUOTAM: O barvách jsme na infu svědomitě informovaly, ostatně jako každý rok, jak jen to šlo, ale cedule chyběla, to je pravda..)
    MASOO
    MASOO --- ---
    co se tyka me, soboty a hudby, tak jsem se taky nikde moc nezastavila na tanecek, ani poslech, ale rano to slapalo klukum od melofobie dost dobre co vim....
    a na domu taky, spala jsem vedle:D
    E2E4
    E2E4 --- ---
    HANYONLINE: jako freezefest super, ale nemyslíte, že to je chyba ho propagovat v mainstream médiích? Akorát se to zkonztroverzní (viz policajti u výjezdu letos) a zmasoví, Czechtek style..
    CROME
    CROME --- ---
    2ND: tak kazdej neni takova konzerva asi :)
    2ND
    2ND --- ---
    2ND: CROME: Och je mi jasne ze v tom bylo nekolik intelektulanich rovin, ktere jsem nepostrehl..
    Asi uz jsem prilis stary a nic nechapu, ted to zrejme je na party tak ze kolem pulnoci se tise stoji a a v tancuje se v poledne .o)
    .
    Co clovek to nazor, tohle byl muj :)
    CROME
    CROME --- ---
    2ND: nevis o cem mluvis!
    MARTIA
    MARTIA --- ---
    SUOTAM: taky jsme tam na to prisli :))))
    inu vec nazoru, co patri do nocniho programu a kam...
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    2ND: to zrovna hrali http://www.taborradosti.com/ to me bavilo z patku v okodomu nejvic:)
    2ND
    2ND --- ---
    SUOTAM: sorry, ale v patek cca mezi 22:00-1:00 to bylo v okoDomu zoufaly.. v podstate si nebylo jit kam zatancovat, jakz takz to zachranila dubstep stage.. experimenty, padajici jeraby atd nepatri do hlavniho nocniho programu...
    .
    Pak zachranila zmena DJS a nekdy do 7 rano to jelo fakt paradne...
    .
    Festak vcelku samozrejme super! jak pise Lems, vedlo bludiste :)
    EDASX
    EDASX --- ---
    nejakej capek maloval celou sobotu v tech budovach u parkoviste. ale moc me to neoslovilo =)
    MARTIA
    MARTIA --- ---
    _PINKY: asi me jardes s adelou inspirovali v sundavani vrsku :))
    vypada to, ze se snad nasla...
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    SUOTAM: Skoda no.. nic proti te "lidove" tvorivosti ktere jsem si vsiml v reportech, ale na tom me oko bohuzel nespocine.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam