• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    FREEZE FEST aneb KULTURA JINAK je festival, který je zaměřen na alternativní umění a neprofesionální uměleckou scénu. Tvůrčí svoboda je nabídnuta všem, a to bez zásadnějších hmotných či časových investic. Úmyslem je zapojit širokou veřejnost, neopomínaje studenty uměleckých škol, začínající talentované umělce, neprofesionály, nadšence ... vždy s důrazem na originalitu tvorby a vyloučení bezduchého kopírování aktuálních trendů.

    Více informací naleznete na našem webu WWW.FREEZEFEST.CZ
    rozbalit záhlaví
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    MOMENT: jo protáhnout to na tejden by bylo ideální.
    tak kdyby se to šouplo na poslední tejden prázdnin, tak si myslím, že yb se to chytlo, nic takovýho v čechách neníí, a dalo by se tvořit fakt pořádně.

    například naše plachty lidi zajímaly, ale nikdo nechtěl strávit půlku Freezu malováním.
    což chápu, ale bylo nám to krapet líto, když jsme to už připravily.

    BARCIA: máš recht, cameru sem zahlídla, ale už sem nebyla schopná se tam dobelhat:)
    na to sem byla zvědavá, dělali jsme jí ve škole, ale osvicovali jsme teda přímo papír, ne film.

    placky mě osobně moc neberou, stejně jako transfer,
    ale Vega mě nachla-skvělý motivy a hlavně si ty transfery tisknou sami, ne jako ty frajeři, co pečou jeden staženej rádobyteknomotiv za druhým a nechávaj si to tisknout někde ve firmě.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    MOMENT:
    BERRY: to se snazim prosadit,jednou se k tomu dopracujem.)

    uz ted tam byl mejdan od patku do pristi nedele,akorat ve dvaceti lidech,priste to bude ve ctyriceti a pak to nenapadne prejde v prodlouzenej freez.)

    blby je,ze po prazdninach uz nema nikdo dovolenou,takze to tam nemuze jet naplno tejden,ale alespon castecne to jednou pujde.

    napr ten Fusion v nemecku,kterej je zalozenej na podobnym konceptu, bezi od ctvrtka do pondeli a je to tak akorat,ze si clovek zvykne na prostredi a zacne si vsimat detailu.
    BERRY
    BERRY --- ---
    MOMENT: pravdu díš, byl sem sobota/neděle/pak středa až neděle
    a stejně mi to bylo málo

    to org: nejde to tam mít rozjetý už od čtvrtka do pondělí? :)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    Vetsina zde zminenych problemu tkvi v kratke dobe trvani festivalu. Clovek nevi kam driv, ale chce toho stihnout co nejvic; kazdy rika neco jineho, kazdy treti ma v sobe vic, nez jen alkohol a thc.
    Zmatek a randal, protoze honem honem hrr, zejtra uz jedem domu.
    navic; tolik prace a pak jen jeden den a dve noci, ktere vycerpaji mnohdy natolik, ze ten den zmizi v odpocinkove letargii nebo rovnou v blahodarnem spanku.

    Mym snem je freeze, co trva aspon tyden.
    Jezdil bych klidne z prahy nakole pres vlak i jenom kvuli jednomu pivu. Clovek by si mohl odpocinout a opravdu peclive vybrat, co ho bavi a zajima.

    A kdyby byli vsichni do jednoho spokojeni, asi bych dostal strach a na freeze uz nikdy nejel.
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    HONCKA: tak to je sikovna. snad by to nikdo nenicil, ale melo to vyhodu i v tom, ze tlumeny neprimy osvetleni nedela siluety.

    NONOBODY: byl tam jeste workshop na vyrobu fotaku z krabicky od sirek, jsem docela zvedavej na to, az se tu z nich objevi prvni fotky :) a pak taky DIY vyroba placek + moznost si vzit barvy a neco zmalovat ... vic uz by toho ani neslo stihnout :)
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    Děkuju všem, kteří se podíleli na přípravávh a chodu festivalu.
    Jsem ráda, že jsem se mohli opět zůčastnit. Moc jsme se pobavily.
    My jsme stály celou dobu u Freak stage a naprostá spokojenost. Hudba opravdu pestrá, střídání s kapelama osvěžující.


    Na ostatních stagích sem se jen párkrát mihla tak hudebně nezhodnotím.
    Páč sem si odbourala nohu.
    Takže bych akorát poprosila propříště obejít aspoň ty nejhorší díry, který se v areálu nacházej a něčím je zakryla.
    Myslím, že je to i pro dobro organizátorů, aby je pak nějákej magor nežaloval.

    Víc platzu mezi stagema, by určitě prospělo, ale zas tak zlí to nebylo.
    žonglovací show mě osobně totálně nadchla.
    Labyrit taky skvělej.

    Z mýho pojledu tam mohlo bejt víc workshopů.
    Krom našeho sejta a plachet jsem našla jen sítotisky, transfer, žonglování a ty neziskovní - výrobny meruny a tibetskou dílnu, což není nějá extra paleta, na to co se dá všechno dělat.

    HONCKA
    HONCKA --- ---
    JAZZZ: Delala to Hany, prej kdyby to bylo normalne dostupny, tak by to rychle zmizelo :)
    FUNLOCO
    FUNLOCO --- ---
    SUOTAM: sorry, dlouho jsem tu nebyl
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    tjn ten clovek co vymyslel neprimy osvetleni zpod podlahy je koumak :)
    MARCHELKA
    MARCHELKA --- ---
    teda řeknu vám, že ty záchody byly epesní;)..DÍKY*
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    divit se že na festivalu bude hrát hudba je trochu mimo.
    chtělo to vyřešit umístění, dětský koutek, psí a divadla měli být rozhodně mimo,
    protože na tak malém prostoru mezi stagema by nebyl klid ani kdyby se hrálo z bedniček od pc. okodom byl dost nahlas, na žongléřské stage řval odposlech přímo u hlavy a stejně to bouchalo odjinud. stan jsem měl taky schovaný až za žongl stage a poslouchal okodom.

    Jinak rozhodně chci poděkovat lidem co se zasloužili o přípravy, big up!
    Příjemná akce a pohodový lidi, rozhodně jsem si to užil.
    SHM8
    SHM8 --- ---
    DYS_X: to kyselo je málo kyselý! .)
    DYS_X
    DYS_X --- ---
    koukam na vsechny lineapy neni tam ani minuta vypnuti je to narvany od rana az do rana to jste nejak nedomysleli ty divadla kdyz bylo jasny ze hudba pojede nonstop
    DYS_X
    DYS_X --- ---
    myslim ze uz se zde resi hovdiny misto toho by jsme meli pochvalit lidi kteri postavili bludiste a ruzne dekoroce okolo dalo jim to urcite par deni praci. a ponauceni do priste nezvete soundy ktere maji prez 1 KW jinak nikdy nebudete mit klidne spani.)
    CROME
    CROME --- ---
    PECH: deti maj v noci spat
    PECH
    PECH --- ---
    ano, celou noc jsme v detskem koutku poslouchali pračku.
    SHM8
    SHM8 --- ---
    HONCKA: je fakt, že to bylo nešťastný.. těch možností bylo víc kam hrát, jak to postavit.. ten okodom hrál taky na dětskej koutek, vedle kterýho jsem spal..vzhledem k síle toho zvuku to taky nebyla žádná výhra.. a nehledě na sílu zvuku, bylo podle mě zbytečně nahlas..
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BERRY: kdyby to dali obracene, tak to hraje primo na detskej koutek
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    DYS_X:
    FUNLOCO: ja myslim ze tuhle kapitou uz sme davno uzavreli ne?
    TULEN
    TULEN --- ---
    BERRY: protoze by jsme nemeli zadny zazemi na vystopeni a auta ktery tam museli stat. takze proto sme to nakonec otocili proti. ktrome toho sem nikdy nerekl ze budeme stat tak jak pises, ale mlvil jsem o tom jako o jedne z moznosti.
    FUNLOCO
    FUNLOCO --- ---
    DYS_X: vzhledem k tomu, jak to tahle komunita ma, tak nakonec jsme vyuzili my je, nikoli oni nas. A ty penize nebyly v rovine sponzorstvi, ale jejich dotace, takze jsme se jim krome loga k nicemu nezavazali. Samozrejme ctim uhel pohledu, kazdy to vidime jinak.
    DYS_X
    DYS_X --- ---
    FUNLOCO: ja si myslim ze si pred dvouma lety sel na free z festak kterej by podle miho nemel sponzorovat tvuj oblibenej operator.)
    DYS_X
    DYS_X --- ---
    ja jsem si sobotni vecir uzil moc mozna jsem jester madej kakafonik ale v okodomu hrali prijemne technicko (acid apdob,) na dub kdyz jsem sel kolem tak hraly UK dub house coz neni uplne spatny styl galerce to taky nebylo spatny kdyz si odectu 30 bpm je to jen vo tom jak je kdo dobre nalazen a podlazen

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam