• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    FREEZE FEST aneb KULTURA JINAK je festival, který je zaměřen na alternativní umění a neprofesionální uměleckou scénu. Tvůrčí svoboda je nabídnuta všem, a to bez zásadnějších hmotných či časových investic. Úmyslem je zapojit širokou veřejnost, neopomínaje studenty uměleckých škol, začínající talentované umělce, neprofesionály, nadšence ... vždy s důrazem na originalitu tvorby a vyloučení bezduchého kopírování aktuálních trendů.

    Více informací naleznete na našem webu WWW.FREEZEFEST.CZ
    rozbalit záhlaví
    MITHRANDIR
    MITHRANDIR --- ---
    SUOTAM: Daval jsem na web fotky z prvniho rocniku - http://gandalf.myf.cz/thumbnails.php?album=168 (mel by tam byt i odkaz na stazeni originalu, popr. kdyztak zaslu pokud se bude nejaka libit)

    Jeste mam nekde po disku fotky z nekolika dalsich rocniku, co jsem jeste nikde nepublikoval tak to musim jeste projit.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SUOTAM: nikdo nic?
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    Sorry vsem za lehke promlceni, ale nejak se mi zaplnil kalendar akci a nejak nestiham se ozivat a odpovidat.......

    Tak tady alespon pozvanka na nasi dalsi akci ktera je vijimecne fro free a to v centru Londyna. Pokud mate sanci nenechte si ujit, mraky inspirace a zabavy bude pripravena pro vsechny vekove kategorie.

    The first opportunity to experience the spectacular waterside location of London Pleasure Gardens in a festival setting.

    A stellar line up of top draw musical acts.

    Genius arts, interactions and atmosphere.

    And best of all, it's FREE!

    MAIN STAGE LINE-UP

    Alabama 3
    Ragga Twins
    Ska Cubano
    Musical Youth 30th Anniversary
    Hypnotic Brass Ensemble
    Sam and the Womp
    The Boxettes
    Disreali and the Small Gods
    The Soothsayers
    The Correspondants
    Katy and the Mamboleros
    Cumbe
    Aj Holmes
    Los Desterrados
    Krar Collective
    Lokkhi T

    For travel details see our website: http://www.londonpleasuregardens.com/find-us/

    ...but in short, it's Pontoon Dock Station on the DLR.

    HIGHLIGHTS

    The World Famous present Silo D: A spectacular theatrical pyrotechnics performance - part of the London 2012 Festival.
    Check 'em out: http://www.theworldfamous.co.uk/

    Delicious food curated by Andi Oliver, drinks and attractions for all the family.

    The Ballroom featuring the Tea Dance with London Swingdance Society plus evening DJ, Club and Cabaret Events.

    Solution Sound System in session with Manasseh, Fatman Sound & Ital Horns.

    Cabaret legend Ida Barr hosts an official Guinness World Record attempt for the largest number of people dancing Hokey Cokey.

    A tady neco malo z nasi vikendove show na viroci Kralovny Victorie :oD

    God Save the Dream - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=l7hTN5VbJxk



    Kral Jaunito Carlito of Espana


    God save the queen


    And the mighty queenie




    Sorry for spam
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    na nový web sháním výběr pěkných a Freez charakterizujících fotek. je jedno z jakého ročníku,ale musí mít aspon komlem 2mega.

    pokud máte nekdo v počítači, tak mi je prosím pošlete. stačí jen pár. dik
    KRTINKA
    KRTINKA --- ---
    dobre, tak pak dejte vedet. díky za infou :)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    KRTINKA: ted az to o vikendu projdem, tak zjistime,jestli se tam mala kapelova stage jeste vejde nebo ne.

    pokud jo,tak to bude mit na starosti Fataluba
    KRTINKA
    KRTINKA --- ---
    cau,
    jak to bude s kapelama?
    mela bych dve co by mohly byt ve hre :)
    balkan-jazzový JazzBalk, nebo druhou grupu se kterou hrajeme live drum n bass/funky/jazz...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    MILLY: Mno letos to vidim na ambientne interaktivni bludiste spojeny s vystavou ruznyho umeni v jehoz centru bude relaxacne-deprivacni komora...
    MILLY
    MILLY --- ---
    RUDOLF: Já bych chtěla. .-) Máte ji fakt dobrou..
    DANII_DP: Čajovna byla před 3. rokama přece- i s polštářema.. :-) A jinak v tý době i vloni tam byl stánek s čajema v kelímku- i když to se nedá s čajovnou vůbec srovnat... :-/
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    ok, posta..
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SUOTAM: no a je mozny jeden ten hangarek zarezervovat na ten chillout i kdyz nestiham porcovacku?

    mno to "dame dohromady" byla trochu nestastna formulace, myslel sem to spis jako ze kdyz nevyjdou jedny, tak budou druhy a mozna sem taky chtel ty lidi tak trochu nalakat a pak je opit aby na to zapomneli :-)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    HARVIE: aha, ja si pod pojmem "dame dohromady 2 az 3 reprosoustavy predstavil, ze byste tam radi postavili x Kw stenu..

    to co popisujes tam je samozrejme vitano.. jsou tam na to idealni takovy maly hangarky. (garaze pro liazky)

    psytrancovou stage delaj letos komplet Hedonix.

    a co se piva tyce, to se musim domluvit s ostatnima, ale spis ne,protoze by na tom tratily ostatni stage, ktery se z baru zivej.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SUOTAM: BTW je problem tam mit pipu a par sudu piva z chynskyho domaciho pivovaru prakticky za nakupku? Ale chapu jestli chcete mit bary pod kontrolou...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SUOTAM: Hele to si trochu vytrh z kontextu... Nemyslel jsem stage "stage", ale stage "stanek pro pokec s par kamosema", kde by byly eventualne nejaky workshopy, prezentace hackerspacu, a kde by si pripadne sprateleni zacinajici DJs mohli zahrat na aparature, ktera by zhruba odpovidala tomu ze si nekdo pusti vic nahlas autoradio... a pres noc by se treba vymyslel ten chillout, protoze by tihle zacinajici djs stejne kalili :-)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    BTW... chysta se letos nejaka epicka psytrancova stage jako predposledne, nebo jenom pricmrndavacka v sapito jako posledne?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    presne tak
    CMAN
    CMAN --- ---
    je tam spousta mist ruznejch po lese a podel cest kde si muze kdokoliv jit a udelat si nakej tematickej vigvam...

    freeze nema bejt o nakejch velkejch 5ti stejdzich ale spis o vicemnoho takovejhle mensich stanovist a stanku (nemyslim stanku se zradlem :)

    proto je ta velka porcovacka pac tam kazdej muze si to svy stanoviste jakoze zabrat :)

    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    Kua nejaky ambient koutek, chillout tam tusim jeden rok byl ale nikdy jsem tam netrfil nebo se zakecal po ceste :)) nebo cajovna mi tam tak 3 roky chybi... Jsem za !!!
    OTZ
    OTZ --- ---
    tak pár vegetariánů by se našlo..:) ale chápu, že určitý známý firmy jsou preferovaný..
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    RUDOLF: no my tam chcem hlavne stanku co nejmin.. takze za me asi ne. leda by po tom tady nekdo vyslovene touzil.)
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Už jsem tu hrůzu mazat nechtěl. Navíc je to hotkarot.. Dej mi noci spočinutí v libezném tvém klíně. Hlavně dejte vědět, loni prej nebyl zájem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam