• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    SUOTAM: To beru, ale ty reakce o národu zlodějů a pod. už pak nechápu..
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    LOPIK: ten text sepsal Dejv od Random artists a prosil me, at ho rozsirim na webu. to je to nejmensi co pro ne muzu udelat za to, ze na freez prijeli z vetsi casti za vlastni naklady..

    a prace tam udelai dost, ostatne prijeli uz v utery
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Bože...10 min. před balením ztratili kousek ohybanýho plechu (který za dva měsíce beztak najdou někde u sebe) a tady už se z toho dělá mezinárodní aféra... Vy jste jim to tam snad ukradli? Tak proč si takhle serete na hlavu..
    CHESUS
    CHESUS --- ---
    ROBOOTEK: imho mutoid waste neni druteva. prinejhorsim prodaj cheap & best kopii, no ;dd
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    no hele taky me to prijde ze byto spis dotycnyho umelce dehonestovalo nez potesilo.. kort jestli to vytvarel a pracoval na tom 7 mesicu :))
    MUSIQUE
    MUSIQUE --- ---
    Také bych moc ráda poděkovala organizátorům celému Freezu:) naprosto nezapomenutelná akce!! jsem nadšená a nabilo mě to až do dalšího ročníku, který doufám, bude v tak krásném prostoru jako byl tento a také předešlý.. a bez demencí!! Držím palec aby to vše dobře dopadlo!!!
    DÍKY DÍKY DÍKY!!
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    Potrebuju jeste trochu POMOC s odvozem lavic z divadla z bodu A - vidoule do bodu B americka ul....kdo ma dodavku napiste mi prosim do posty. Na odmene se urcite domluvime.

    predem diky posta
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    BEDRICHKANGOO: no spis je to podle me pozitivni gesto od navstevniku.. to ze to neni kopie bude snad jasny :)
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    BEDRICHKANGOO: tvoje baba je kopirka.
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    kdyz budou ty dily co sem kreslil, tak je to is lestenim prace na jeden den, pro nesiku jako jsem ja mozna celej vikend. tech sedm mesicu /mi prijde/ ze hosi krapet nadsadili... pokud to teda nedelali rucne pilnikem na nehty z nerezovy koule
    BEDRICHKANGOO
    BEDRICHKANGOO --- ---
    takže nebodou nasraný že sme čórky, ale ještě k tomu kopírky :)
    80_PSU
    80_PSU --- ---
    + mám kámoše uměleckýho kováře kdyžtak.
    AMORFITA
    AMORFITA --- ---
    TWORBO: brácha dělá s nerezem, můžu se zkusit zeptat :)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    znamej cnc stroje opravuje. poptam se
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    eventuelne to okometricky zmerit z ty fotky, nechat to vyrezat na cnc freze /jsou tam trochu potvarovat kladivem a svarit - cimz by se dosahlo celkem obstojny kopie.
    jsou tam vpodstate dva druhy odpadu nerezovyho - 8ks a 4ks /pokud to tam dobre vidim...

    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    no nevim, jestli by uplne ocenil kopii jeho dila :) ale nejake pekne gesto by se udelat mohlo...poradime se s random artist
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    TWORBO: to by bylo super :) srot bohuzel nemam, ale jsem ochotnej neco prihodit. tahle parta si to fakt nezaslouzi a bylo tam tolik skvelejch lidi, ze kvuli jednomu hajzlovi by byla skoda si kazit image. co si kdo mysli o ceske kleptorepublice je mi celkem sumak, ale na te nasi podmnozine mi docela zalezi..
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    JAZZZ: jestli nekdo delate v provozu kde se vysekavaj z nerezovyho plechu nejaky dily a mate odpad tak to muzu nerezovejma elektrodama posvarovat do nejaky masky ala ta co byla ukradena. akorat se s tim nebudu srat takovou dobu...
    EXX
    EXX --- ---
    DUB: dub nestras .. toho jsem se bal celej fest .. nastesti vklidu..
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    celkove se tam snad moc nekradlo. vim o prorizlym stanu, naky penezence a bohuzel tyhle masce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam