• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    FREEZE FEST aneb KULTURA JINAK je festival, který je zaměřen na alternativní umění a neprofesionální uměleckou scénu. Tvůrčí svoboda je nabídnuta všem, a to bez zásadnějších hmotných či časových investic. Úmyslem je zapojit širokou veřejnost, neopomínaje studenty uměleckých škol, začínající talentované umělce, neprofesionály, nadšence ... vždy s důrazem na originalitu tvorby a vyloučení bezduchého kopírování aktuálních trendů.

    Více informací naleznete na našem webu WWW.FREEZEFEST.CZ
    rozbalit záhlaví
    VODRHA
    VODRHA --- ---
    TWORBO: hele, to je pro me dobrej studijni material... nerezovej odpad by se u me nejakej nasel, a rad si zkusim neco prekreslit z fotky na real sedici vec... je to rezanej plech, nebo je to 3D? riznout nerezovej plech umim... ale nebude to do tydne, mozna ani do mesice...
    LESH
    LESH --- ---
    TWORBO: základní tvary by neměly být problém. dvojku nerez tu snad vyhrabu. je otázkou, jestli jim tu náhražku fakt vyrábět. já být autorem, tak si radši udělám sám novou...


    SVATA: maska byla velká skoro akorát na obličej...
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    eventuelne to okometricky zmerit z ty fotky, nechat to vyrezat na cnc freze /jsou tam trochu potvarovat kladivem a svarit - cimz by se dosahlo celkem obstojny kopie.
    jsou tam vpodstate dva druhy odpadu nerezovyho - 8ks a 4ks /pokud to tam dobre vidim...

    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    no nevim, jestli by uplne ocenil kopii jeho dila :) ale nejake pekne gesto by se udelat mohlo...poradime se s random artist
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    TWORBO: to by bylo super :) srot bohuzel nemam, ale jsem ochotnej neco prihodit. tahle parta si to fakt nezaslouzi a bylo tam tolik skvelejch lidi, ze kvuli jednomu hajzlovi by byla skoda si kazit image. co si kdo mysli o ceske kleptorepublice je mi celkem sumak, ale na te nasi podmnozine mi docela zalezi..
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    JAZZZ: jestli nekdo delate v provozu kde se vysekavaj z nerezovyho plechu nejaky dily a mate odpad tak to muzu nerezovejma elektrodama posvarovat do nejaky masky ala ta co byla ukradena. akorat se s tim nebudu srat takovou dobu...
    EXX
    EXX --- ---
    DUB: dub nestras .. toho jsem se bal celej fest .. nastesti vklidu..
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    celkove se tam snad moc nekradlo. vim o prorizlym stanu, naky penezence a bohuzel tyhle masce
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    HEAVYN: presne tak. jeho oblicej uz bude tuhle masku navzdy pripominat!

    ale je mi lito tech mutoidu .. neudelame jim nejakou jako nahradu? ja vim bude hnusna a tak ale aspon takovy gesto. me se tam valel synth a dalsi kramy a nikdo nic nevzal a ni by me nenapadlo, ze se to tady bude dit.. ale aspon je to ukazka toho, ze ve fungujicim kmeni se fakt vsichni musi aspon od pohledu znat a mit k sobe respekt. vsecko zamykat a najimat sekuritaky, to je snad pod nasi uroven :)
    DUB
    DUB --- ---
    a treba ty LEDky co byly mezi hangarama nikdo neukradl jo? se divim :)
    DRYMAN
    DRYMAN --- ---
    Mě se to moc líbilo! big up organizátorům a lidem kteří se chovali jako lidi.
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    SUOTAM: Tak jsme se zas projevili po nasem ne.. klasika.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SUOTAM: Mutoid Waste se na zaklade tyhle kradeze vyjadrili, ze je to asi jejich posledni navsteva v Cechach. skoda
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    SUOTAM: velky diky za bajecnej fest, za rok to bude jiste jeste lepsi a bez hysterickejch majitelu
    HEAVYN
    HEAVYN --- ---
    SUOTAM: ja myslim ze ukradenim takovydle ritualni masky je zlodej automaticky prokletej a shnije zevnitr
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    SUOTAM: ty vole, tak to je vazne k placi :(
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TWILIGHTZONE: Ono je to vubec nejaky smelo: podle webu a jak jsem to pochopil:

    provozujou komercni paintballovy hriste jako neziskovka na integraci sigru z pastaku - ti tam zadarmo makaj jako "dobrovolnici" a da odmenu si muzou zastrilet z flinty..

    Nebo tak nejak, detaily nevim, domyslim se apod.
    KORNY
    KORNY --- ---
    Nam se letos v knihovně opět ztratila jedna zajímavá knížka a sice : Hugleikur Dagsson - A tomu se mám smát?

    pochybuju že se vrátí, ostatně jako minulej rok docela drahá kniha o Popsurrealismu..

    Bohužel si to musime vic hlidat...
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    JARDAK: tu by jsme nasli pri uklidu...asi ji ma doma na zdi
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    procesal bych areal. je mozny ze si to nejakej vyndanec odnesl a nekam zahodil.. k nam na zongl takhle pribehla particka a zacala zahazovat hracky do krovisek.
    REEFER
    REEFER --- ---
    SUOTAM: jste skvely! vim, co obnasi udelat podobnou akci, a zvladli jste to skrz vsechna nebezpecenstvi na jedna!
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    TWILIGHTZONE: jj sjem pochopil z pokracující konverzace
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam