• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    GEY_KO
    GEY_KO --- ---
    za mě naprosto super víkend ... parádní prostor, zvuk, dobrý lidi, instalace některý nad rámec mého chápání ... chválím !!!
    STICK
    STICK --- ---
    helou! ak mate vlastne fotky pisecku alebo vizualizacii ktore bezali nad vchodom do hackerstage tak mi ich prosim poslite na email stick@gk2.sk - chcel by som ich pouzit na promo ucely. dakujem pekne!
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FND, HANYONLINE:
    PiratePad: freezefest2012
    http://piratepad.net/freezefest2012

    nejakej Samsung tam pise Resetka ze ztratila..
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    U mě je zase dámský žlutý velký šátek :)
    FND
    FND --- ---
    kdyby nekdo postradal mobil cerny samsung, tak posta .)
    BUCZEG
    BUCZEG --- ---
    chci se pripojit k podekovani a respektu organizatorum i ucastnikum! a ukradeny masky je mi lito, pac anglo/cesky crew byli nanejvic v pohode lidi.
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Nějaký cvaky ode mě taky...



    peetik | FreezeFest - Bratronice - 14.9 - 16.9.2012 – rajce.net
    http://peetik.rajce.idnes.cz/FreezeFest_-_Bratronice_-_14.9_-_16.9.2012
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    LESH: jojo, ja mam na to uplne stejnej nazor....sice gesto je to pekny, ale jako autor bych z toho taky buh vi jakou radost nemela....
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    olol
    STICK
    STICK --- ---
    LESH
    LESH --- ---
    TWORBO: základní tvary by neměly být problém. dvojku nerez tu snad vyhrabu. je otázkou, jestli jim tu náhražku fakt vyrábět. já být autorem, tak si radši udělám sám novou...


    SVATA: maska byla velká skoro akorát na obličej...
    SVATA
    SVATA --- ---
    TWORBO: :DDD "pilnikem na nehty z nerezovy koule"
    nevim jaký jsou vstupy do CNC, ale mohl bych ty základní tvary překreslit do *.dwg, kaorát nevim měřítko, já tu masku neviděl.kolik má např. ten spodní díl na délku aby byl poměr...
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    LOPIK: To byla spis takova narazka na to co se o nas rikava.. a zas tak od pravdy daleko to neni.
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    VYHULENY_UFO: corky jsou ve vsech svetadilech stejny ....
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SYMAQ: to je hrozny. kultura jinak, umeni jinak, ale corky jsou furt stejny... nejaka chybicka neasi :)
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    LOPIK: hele ... ta maska tam byla ... s ni byla spojena i interaktivni projekce ... pracoval na ni 6 mesicu ne 7 -=]
    ale to je nepodstatne ....

    je to o tom, ze lidi nemaji zadny respekt k tomu co jini vytvori ... {nepausalizovat na vsechny}

    na zaklade toho, ze se ztratila tak tu exhibici ihned zavreli ... a ne 10 pred balenim
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    SUOTAM: To beru, ale ty reakce o národu zlodějů a pod. už pak nechápu..
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    LOPIK: ten text sepsal Dejv od Random artists a prosil me, at ho rozsirim na webu. to je to nejmensi co pro ne muzu udelat za to, ze na freez prijeli z vetsi casti za vlastni naklady..

    a prace tam udelai dost, ostatne prijeli uz v utery
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Bože...10 min. před balením ztratili kousek ohybanýho plechu (který za dva měsíce beztak najdou někde u sebe) a tady už se z toho dělá mezinárodní aféra... Vy jste jim to tam snad ukradli? Tak proč si takhle serete na hlavu..
    CHESUS
    CHESUS --- ---
    ROBOOTEK: imho mutoid waste neni druteva. prinejhorsim prodaj cheap & best kopii, no ;dd
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam