• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    FREEZE FEST aneb KULTURA JINAK je festival, který je zaměřen na alternativní umění a neprofesionální uměleckou scénu. Tvůrčí svoboda je nabídnuta všem, a to bez zásadnějších hmotných či časových investic. Úmyslem je zapojit širokou veřejnost, neopomínaje studenty uměleckých škol, začínající talentované umělce, neprofesionály, nadšence ... vždy s důrazem na originalitu tvorby a vyloučení bezduchého kopírování aktuálních trendů.

    Více informací naleznete na našem webu WWW.FREEZEFEST.CZ
    rozbalit záhlaví
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    OTZ: ono by mozna stacilo se tam jit podivat predem. ale to nikoho nenapadlo. ja osobne jsem do patku do vecera vylezl maximalne po schodech a nakoukl. fobie z vysek mi vic nedovolila, az kdyz to zacalo padat odhodlal jsem se k vystupu nad ty sypky. jsem rad, ze jsem to videl aspon naky plus :)
    kazdopadne zapnout zvuk predem je utopie, ctyri vikendy jsme tam jezdili uklizet, to tam ten zvuk nikdo nedoveze...
    OTZ
    OTZ --- ---
    EXXXE: takze pouceni - priste prvni postavit a pustit zvuky naplno a pak zacit stavet zbytek:)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    KOERHE: nemas zac:) jen ty barvy uz mi nad ranem lezly i krkem;)
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    Ten žonglér s kloboukem nás s kolegou výborně bavili v neděli nad ránem u chalupářů :) Díkes kluci :P
    MARSELKA
    MARSELKA --- ---
    KLAROCKO: nej fotos ! navyše, co fotka, to kámoš ! pecka !
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    KLAROCKO: fakt super, i na ty zonglery doslo;)
    _VYKUTALENA_
    _VYKUTALENA_ --- ---
    KLAROCKO: supr fotoreport
    LOGICMASTER
    LOGICMASTER --- ---
    KLAROCKO Super fotky ;-)
    KLAROCKO
    KLAROCKO --- ---
    další nějak najednou, ať to tu nezabíram úplně..

















    KLAROCKO
    KLAROCKO --- ---


















    KLAROCKO
    KLAROCKO --- ---
    prvních pár.. :)









    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    repast z FB
    klisteci | Freeze fest aneb Kultura jinak – rajce.net
    http://klisteci.rajce.idnes.cz/Freeze_fest_aneb_Kultura_jinak/
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    YORICK: Mám, ale nevím kdy se k nim dostanu. :(
    YORICK
    YORICK --- ---
    a nemate uz nekdo naky fotky? ja bych se tam chtel aspon takto vratit;)
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    MASOO: žeby Jiříczek?
    KLAROCKO
    KLAROCKO --- ---
    R0C3S3K:
    XLOBOX: můžu potvrdit, z vaší firezastávky na bass stagi sem měla husí kůži, démonický to bylo (a bude i pár fotek).. :)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    a co se bezpecnosti tyce, bohuzel sou ozrali lidi uplne dementni, takze i pres tri pasky,zakazy vstupu a zabarikadovanej pristup na zebrik,sme v sobotu i v nedeli sundavali nekoho z komina.

    takze se nedivte,ze sme nebezpecny mista zavirali
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    XLOBOX: lidi bylo plus minus stejne jako predchozi rocniky, instalaci bylo mozna o neco mene, ale bylo to dany tim, ze loni byla prohibice,takze sme letos zacinali s nulou, takze se muselo skrtat - druha varianta byla zvednout vstup, coz by se tady setkalo s daleko vetsim nevdekem.

    a priste muzes neco udelat sam, pokud se ti zda, ze tam toho bylo malo, na to se neda rict nic jinyho.

    a nekdo se tu ptal na starostu a spol. takze majitel uplne v pohode, jedinej kdo prudil byla mistostarostka, kvuli ktery sme to museli v noci ze soboty na nedeli stahnout na pulku. jinak zadne problemy nebyly.
    MASOO
    MASOO --- ---
    R0C3S3K: jeste v nedeli rano uz za svetla tocil typek v katedrale, bylo to velmi stylove a elegantni
    (takovej ten vysokej s culikem v rolaku, stoupnul si majestatne doprostred, rozprahl ruce, rozjel windmily a ja udelala wow:))
    GRAMEC
    GRAMEC --- ---
    Bígl je odborník na vymejšlení lumpáren a taky čeká přátelskou reakci. Bígl potřebuje hodně pohybu, je vytrvalý, na procházkách utáhá i celou rodinu, raduje se z pohybu. Ideální rodinný pes, i díky krátké, lehce udržovatelná srsti, ale je taky kvalitní pomocník při lovu a službě. Je zvědavý, bystrý, inteligentní. Je ale hůře ovladatelný, to chce hodně trpělivosti a důslednost, ale za odměnu udělá cokoli, co umí. Hlavně přivolání je těžké, když bígl zacítí něco co ho hodně zaujme. :)
    GRAMEC
    GRAMEC --- ---
    bíglfest :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam