• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    FRDK
    FRDK --- ---
    JIRI_CZEK: Byl už na SP, měl tam i hrát z vypůjčených (?) Korgů, ale nevím, jak to nakonec dopadlo... Ale teď si ho už pohlídám :)
    JIRI_CZEK
    JIRI_CZEK --- ---
    KOZLIKK: tvl mechoz, netušil jsem že ještě (nebo už zase) hraje :)
    SKALARIAK
    SKALARIAK --- ---
    budu mít nějaký místa v autě v sobotupo práci tak myslím kolem 21:00 z Prahy (6/7), tak nabízím odvoz, pokud někdo chcete stihnout alespoň sobotní mejdan....
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    SHM8
    SHM8 --- ---
    propagace i v rámci celosvětové databáze akcí kolem squattingu, autonomního hnutí
    Freeze Fest aneb Kultura Jinak 2015 | ⦅(・)⦆ r a d a r . s q u a t . n e t ᴺᴱᵂ
    https://radar.squat.net/en/node/22760
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    leták, plakát, tiskovka ke stažení, kdyby chtel někdo šířit :)
    Ke stažení | Freeze Fest aneb Kultura Jinak
    http://freezefest.cz/ke-stazeni
    TROX23
    TROX23 --- ---
    HONCKA: BP uz se nechce presentovat masovejma produktama a vege/vegan stanky uz sou :(
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Ani my nechceme jen přihlížet! | Freeze Fest aneb Kultura Jinak
    http://www.freezefest.cz/novinky/23/ani-my-nechceme-jen-prihlizet
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    WASHO23: maso tam bude i jinde,jen sme dospeli k nazoru,ze bude jidla malo, a ze je tam vic vege jidel,tak sme poptali maso.vic se v tom neni potreba babrat
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    zkouseli.ste HotGod..? maso i vege, zakladaj si na surovinach, maj stanek... jeno tak napadlo. = )
    HANUMA
    HANUMA --- ---
    ROMANITO: to prece nikdo nepsal, ze to nebude ono. jde o to, ze se bojime, aby tam toho jidla nebylo malo. meli jsme rozjednany naky moznosti, ale vsechno padlo. mmch dalsi vege stanek nam to zrusil kvuli konkurenci.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    TYCZKA: BP s burgrama by do toho nesli?
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    KOCOURMIKES: z kuřat?
    ROMANITO
    ROMANITO --- ---
    TYCZKA: já se nečílim, spíš rejpu :) jak napsal Washo...když tam bude kuchyň s masem, tak ať tam je. Jenom mi přijde zvláštní jí shánět tejden předtim protože, když tam nebude, tak to neni vono.
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    ROMANITO: vege jídla bude spoustu, tak se nečil, ano?? :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ja prijedu s kurecim stankem
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    JARDAK: si das falafel a nejaky dobry plaaacky a bude ti taky dobre;-)
    ROMANITO
    ROMANITO --- ---
    SUOTAM: kdybyste tejden před freezem sháněli bezlepkovou kuchyni, nebo třeba tu, která vaří jenom z lokálních surovin, tak chápu, ale shánět masovou kuchyň "protože bez masa se kalit nedá" a "nenajíš se" mi přijde úsměvný...
    SKALARIAK
    SKALARIAK --- ---
    TYCZKA: v nejhorsim nakupte spekacky a prodavejte za dvacku s chlebem, to by mohlo lidi s aktualnim masovym abstakem upokojit a navic ma to spolecny opejkani u horicich barelu takovej peknej presah :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam