• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CH4MISSChov SKLÍPKANŮ a vše kolem nich !... jak na ně?... co dělat když ?...fota vašich miláčků !
    Mnozí lidé při pohledu na jakýkoli druh pavouka propadají nesmyslné hrůze. Pavouci ovšem, až na vyjímky, na člověka útočit nemohou a ani nechtějí .) Sklípkani jsou proslulí z mnoha důvodů. Patří k největším suchozemským bezobratlým živočichům a dosahují také nejvyššího věku.
    rozbalit záhlaví
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    ORC23: Ano, spravne :)
    ORC23
    ORC23 --- ---
    GANCARCIK: samice
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    ORC23: jj já sem právě taky prd poznal.....zeptám se, postnu..
    ORC23
    ORC23 --- ---
    VEJTEK: nemas naky lepsi fotky, ztoho to temer nelze urcit
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    mam doma dospelu samicu brachypelma smithi, nema niekto samca na sparenie? kludne prenecham vsetko potomstvo, len nech dievcina neumrie bez naplnenia zmyslu existencie :)
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    JERMAINE: jo tak nějak :)
    JERMAINE
    JERMAINE --- ---
    VEJTEK: dobrej darecek :o)
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    JERMAINE: mohla by být....díky...kamarád to dostal k narozkám, tak se pokoušíme něco zjistit.
    JERMAINE
    JERMAINE --- ---
    VEJTEK: bych rekl ze je to Theraphosa blondi, ale nic moc kondice a asi tesne pred svlekem, potrebovala by se napapat :o)
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    ahoj, prosím nevíte co je to za druh?

    EKIM
    EKIM --- ---
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    EKIM: Ja mam albopilosu, ale nevim, zda je to samecek nebo samycka a venuji pouze do dobrych rukou :)
    EKIM
    EKIM --- ---
    ...ahoj, náhodou nemá někdo samečka ,,brachypelma albopilosa,, mám tady jednu 17ti letou nevěstu....
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    TOXYGEN: cíťa :) Ale očividně se jí ulevilo :)
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    SAGEMA: to je dost mozne, ze jej vadila bylinka :)
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    TOXYGEN: měnila, ale to už je docela dlouho, asi 5 měsíců. Sluníčko trošičku svítí, ale velice rozptýleně přes rostliny. Jako podklad má lignocel celou dobu, co ji mám (5 let).
    ORC23: právě, že moc vlhko nemá. Substrát jí nerosím, má tam kapradinu, takže trochu vlhkosti má pouze z toho, že tu kytku čas od času zaleju. Ale vlhkost se drží tak kolem 65 %.
    Ale už jsem možná přišla na to, co jí vadilo. Postavila jsem před pár dny k teráriu nádobu s bylinkou na zakořenění. Když jsem ji včera dala pryč, tak od té doby je klid. Je možné, že by reagovala na zápach té byliny? Je docela aromatická.
    ORC23
    ORC23 --- ---
    SAGEMA: teplota a vhkost nebude zas tak vporadku, dyz se ji tam nelibi ...Brachypelmy obecne nemaji rady moc vlhko...
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    SAGEMA: nemenil si jej interier nedavno? nesvieti na nu priame slnko? aky ma podklad?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam