• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CH4MISSChov SKLÍPKANŮ a vše kolem nich !... jak na ně?... co dělat když ?...fota vašich miláčků !
    ZUKRA
    ZUKRA --- ---
    Je to asi 2 týdny co jsme u našeho B. boehmei zpozorovali něco na zadku.. a nevíme, o co se jedná. nemáte někdo zkušenost? není to třeba plíseň?

    RINOOOW
    RINOOOW --- ---
    tak bych se tedy chtel taky pochlubit .)
    vcerejsi krmeni..
    grammostola rosea red hunting
    https://www.youtube.com/watch?v=DyB0_TWJRAc&feature=share
    JOEZIFF
    JOEZIFF --- ---
    Prodam brachypelmu vagans rocni mlade 5-6 svlek za 100kc.Dostal sem dve tak jednu poustim dal.
    JOEZIFF
    JOEZIFF --- ---
    Orc23:ted sem si poridil brachypelmu vagans...rocni mlade takze zrovna ted neshanim,ale vzal bych si ji pozdejc.
    ORC23
    ORC23 --- ---
    JOEZIFF: a kolik bys za ni dal, moh bych ti neco nabidnout. Adult samice. Kdyztak do posty.
    JOEZIFF
    JOEZIFF --- ---
    NASUT:diky vid:-)
    NASUT
    NASUT --- ---
    JOEZIFF: To si spíš hoď inzerát na ifaunu, seženeš jí rychlejc než tady na nyxu...
    JOEZIFF
    JOEZIFF --- ---
    Zdravim milovniky sklipkanu.Shanim polecioteriu metallicu,kdyby nekdo vedel,tak at necha vzkaz.Rozsiruju sbirku mam uz ctyri prekrasny kousky.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    SLICKYONE: ;). ja bych asi neusnula, ale pobavilo me to.
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    REDSNAKE: cca 4 mesiace predtym, ako umrel
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TOXYGEN: a kdy dospěl? Buď tak v jedenácti letech nebo by musel žít po adultním třeba osm let. Né že by na tom záleželo, ale podle mě je to na samce výkon.
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    REDSNAKE: brachypelmy celkom pomaly dospievaju. ja osobne som ju mal 8 rokov. ked som ju kupoval, bola uz dospela a mala 5 rokov za sebou. pohlavne organy samozrejme narastli po poslednom zvleku, kedy doslo k sexualnemu haraseniu :) dovtedy som si myslel, ze je to samica, rovnako ako dalsi moji kamarati, skuseni chovatelia (aj podla zvlekov aj podla vyzoru).
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TOXYGEN: Samec? 13 let? To by byl asi docela rekord.
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    JERMAINE: Ahoj, mne po 13 rokoch umrel samec Brachypelma Smithi a hladam nahradu, ak by boli obidve k dispozicii, zobral by som obidve :)
    JERMAINE
    JERMAINE --- ---
    Měl by někdo zájem o G. rosea a B. vagans? Oba 4-5cm v těle, 8.svlek. Pohlaví můžu určit, když bude zájem :o) Oba můžu dát i s terárkem. Praha
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    SLICKYONE: pěkné, tak hlavně, že se našla a hlavně žes ji našel Ty :) Já mám v práci v kanceláři B. smithi a kdyby mi tam utekla, tak mě kolegové oběsí, zastřelí a utopí naráz ... :)))
    SLICKYONE
    SLICKYONE --- ---
    taky se mi zdalo, ze parkrat kousla do saka, ale mozna se ji jen zahaklo omylem :)
    SLICKYONE
    SLICKYONE --- ---
    TOXYGEN: tak tri hodiny sem stravil hledanim, uklizenim kabelek a celýho bytu, coz sem si druhej den zopakoval :) pak sem spozoroval hovna na zdi… nebyl daleko.
    Stacilo prilozit kelimek od piva a prelez dobrovolne.
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    SLICKYONE: ako si ju chytal potom z toho saka? do ruk ci rovno do terarka?
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    SLICKYONE: aspon mas doma o zabavu postarane :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam