• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRNyxí fotopátračka. Chcete fotit, nechat se fotit či dělat vizážistku a nevíte s kým? Tady jste správně.
    Pokus o obnovení klubu... .-)

    Tento klub má sloužit k prezentaci nabídek a poptávek po fotografech, modelech/kách, vizážistů/tek a lokací.

    Časem, pokud se povede, můžem zas dodržovat pravidla níže, ale teď buďme rádi za cokoli smysluplného :-)))

    Aby v tom nevznikl zmatek, zkusme dodržovat určitý systém.

    Chcete li se nabídnout, napište příspěvek který bude začínat role VIZITKA nick tedy například MODELKA VIZITKA FRONEMA. (další možnosti jsou FOTOGRAF (bez rozlišení pohlaví), MODEL, VIZAZISTA (opet bez rozliseni pohlavi), případně LOKACE nebo ATELIER...

    Umožní to filtrovat nabídky. Do příspěvku dále napište odkud jste, jaký styl preferujete. Velmi žádoucí je ukázka nějakých prací které máte už za sebou.

    Pokud chcete aktualizovat vaši nabídku smažte tu bývalou!

    Rozhovor na fotografická témata není na závadu ale s mírou prosím. (Balast časem případně promažu)

    rozbalit záhlaví
    TENZO
    TENZO --- ---
    První workshop se vydařil a tak tu máme pokračování. Tentokrát se celá akce odehraje v Šumperku v prostředí krásného hotelu Perk. Workshop je zaměřen jak na začátečníky, tak pokročilé. Dozvíte se spoustu věcí o komunikaci s modelkou, jak fotit tělo aby bylo krásné a především potkáte další kolegy z oboru. Míst máme na každý jen 5 abychom si focení užily a nemuseli dlouho čekat na modelku. Rezervace je možná online na odkazu v události.

    Workshop - Žena v přirozeném světle
    https://www.facebook.com/events/325139090240788
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Ahoj, poptávám ateliérového focení v Praze pro 20 lidí. Fotografie potřebujeme na bílém pozadí, popř. vyřezané - klíčovat si je budeme už sami. Užití fotografií: web, leták, noviny, sociální média a billboard. Více informací na váš e-mail, který mi případně posílejte do SZ.
    TENZO
    TENZO --- ---
    Zvu vás na workshop za účasti modelky zde v odkazu. Fotografie v přirozeném světle.

    Workshop
    https://jardakratky.cz/workshop/

    KACIR
    KACIR --- ---
    No nazdar, mrtvo a prázdno...

    Vy všichni máte s kým fotit?

    Já bych teda zrovna (ne)modelku využil - na focení ve stylu goth, SM, fetish... Fotky k vidění na kacir.cz
    VERLIBA
    VERLIBA --- ---
    FOTOGRAF
    Stale nepohrdnu vhodnyma modelkama na foceni podobnemu tomuto..


    moznost tfp, praha uhrineves, ig: verliba.lightpaint
    KACIR
    KACIR --- ---
    PAIKA: Nevím o něm...
    PAIKA
    PAIKA --- ---
    tady to zije koukam:), je alternativni auditko ?
    TENZO
    TENZO --- ---
    Pro svuj projekt ruce, hledam modelky ale i modely na foceni. Zakladnu mam v Olomoucu, ale obcas jsem v brne nebo i praha. Foto vypada takto. Prosim berte v potaz ze vzadu je vase nahe telo. Aktualne je deset fotografii nafoceno. Prosim piste do zprav. Hledam ruce kazdeho typu. dekuju

    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    v nedeli 9.6. muzu mit zablokovany koupaliste v mlady boleslavi od 9 do 12 h na foceni - nejaka vodomilna modelka by cas nemela ? odvoz z prahy zajisten
    TENZO
    TENZO --- ---
    Zejtra po obede se flakam po praze s fotakem. Budu mit tak hodinku, coz pro mne je casu az az. Hledam holku na foto.

    Co fotim je zde

    Jarda KRatky | Flickr
    https://www.flickr.com/photos/plusm-nus/

    Pokud ma nejaka zajem staci napsat do nyx posty:)
    SHULDAA
    SHULDAA --- ---
    MRAZIKCOMP: to tam zayse nechaly nějaký filmaři? občas tam po nich zůstane.
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    SHULDAA: jo presne pres ty potapece tam taky lezu , ale ted jak je tam udelany ten predel drevenou lavkou tak uz je to naprd na foto
    SHULDAA
    SHULDAA --- ---
    MRAZIKCOMP: já tam byl před pár lety s partou potápěčů.. je to tam super... Závidím.. tak čistá voda ze i hloubka cca 2 metry vypadá že je tak max po kolena
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    koncem kvekna muzu legal fotit tady dole bez nejakyho vyhaneni pestakama, mam jeste misto pro par vodomilnych nestydlivych figurantek - styl mokre tricko/kosile

    SEN_
    SEN_ --- ---
    PODFUCK: tak to bys tam priste mel asi rovnou napsat. uvest autora by byla slusnost
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    SIIMA: Podfuck pekny "modelky" splasil, ale fotka je skutecne jen ilustracni :)
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    PEJR: obávám se, že se nebavíme o zvětšování a takhle to opravdu nevypadá. a pravdu má TEJ: teda nejspíš, já tohle obvykle nehledám, tak nevím, říkala jsem si, že asi Podfuck prostě začal fotit a splašil pěknou modelku ;-)
    TEJ
    TEJ --- ---
    SIIMA: a vona ta fotka neni stazena z netu jako ilustracni? vzdyt se vali vsude...jedna z nejpouzivanejsich ilustracek k tematum tantra/orgasmus apod.
    PEJR
    PEJR --- ---
    SIIMA: tak, rámeček se ti udělá podle toho jak to nazvětšuješ a ten závoj podle hran je akorát špatně omaskovaný rámeček, pokud se teda bavíme o zvětšování a ne o post processu
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    PODFUCK: pardon, ale ta úprava fotky / rámeček má kopírovat kolodium Jedináka? Samozřejmě tím nechci říct, že má na to téma kopirajt, ale nechtělo by se to trochu stylově odlišit?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam