• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRNyxí fotopátračka. Chcete fotit, nechat se fotit či dělat vizážistku a nevíte s kým? Tady jste správně.
    TENZO
    TENZO --- ---
    Zvu vás na workshop za účasti modelky zde v odkazu. Fotografie v přirozeném světle.

    Workshop
    https://jardakratky.cz/workshop/

    KACIR
    KACIR --- ---
    No nazdar, mrtvo a prázdno...

    Vy všichni máte s kým fotit?

    Já bych teda zrovna (ne)modelku využil - na focení ve stylu goth, SM, fetish... Fotky k vidění na kacir.cz
    VERLIBA
    VERLIBA --- ---
    FOTOGRAF
    Stale nepohrdnu vhodnyma modelkama na foceni podobnemu tomuto..


    moznost tfp, praha uhrineves, ig: verliba.lightpaint
    KACIR
    KACIR --- ---
    PAIKA: Nevím o něm...
    PAIKA
    PAIKA --- ---
    tady to zije koukam:), je alternativni auditko ?
    TENZO
    TENZO --- ---
    Pro svuj projekt ruce, hledam modelky ale i modely na foceni. Zakladnu mam v Olomoucu, ale obcas jsem v brne nebo i praha. Foto vypada takto. Prosim berte v potaz ze vzadu je vase nahe telo. Aktualne je deset fotografii nafoceno. Prosim piste do zprav. Hledam ruce kazdeho typu. dekuju

    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    v nedeli 9.6. muzu mit zablokovany koupaliste v mlady boleslavi od 9 do 12 h na foceni - nejaka vodomilna modelka by cas nemela ? odvoz z prahy zajisten
    TENZO
    TENZO --- ---
    Zejtra po obede se flakam po praze s fotakem. Budu mit tak hodinku, coz pro mne je casu az az. Hledam holku na foto.

    Co fotim je zde

    Jarda KRatky | Flickr
    https://www.flickr.com/photos/plusm-nus/

    Pokud ma nejaka zajem staci napsat do nyx posty:)
    SHULDAA
    SHULDAA --- ---
    MRAZIKCOMP: to tam zayse nechaly nějaký filmaři? občas tam po nich zůstane.
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    SHULDAA: jo presne pres ty potapece tam taky lezu , ale ted jak je tam udelany ten predel drevenou lavkou tak uz je to naprd na foto
    SHULDAA
    SHULDAA --- ---
    MRAZIKCOMP: já tam byl před pár lety s partou potápěčů.. je to tam super... Závidím.. tak čistá voda ze i hloubka cca 2 metry vypadá že je tak max po kolena
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    koncem kvekna muzu legal fotit tady dole bez nejakyho vyhaneni pestakama, mam jeste misto pro par vodomilnych nestydlivych figurantek - styl mokre tricko/kosile

    SEN_
    SEN_ --- ---
    PODFUCK: tak to bys tam priste mel asi rovnou napsat. uvest autora by byla slusnost
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    SIIMA: Podfuck pekny "modelky" splasil, ale fotka je skutecne jen ilustracni :)
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    PEJR: obávám se, že se nebavíme o zvětšování a takhle to opravdu nevypadá. a pravdu má TEJ: teda nejspíš, já tohle obvykle nehledám, tak nevím, říkala jsem si, že asi Podfuck prostě začal fotit a splašil pěknou modelku ;-)
    TEJ
    TEJ --- ---
    SIIMA: a vona ta fotka neni stazena z netu jako ilustracni? vzdyt se vali vsude...jedna z nejpouzivanejsich ilustracek k tematum tantra/orgasmus apod.
    PEJR
    PEJR --- ---
    SIIMA: tak, rámeček se ti udělá podle toho jak to nazvětšuješ a ten závoj podle hran je akorát špatně omaskovaný rámeček, pokud se teda bavíme o zvětšování a ne o post processu
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    PODFUCK: pardon, ale ta úprava fotky / rámeček má kopírovat kolodium Jedináka? Samozřejmě tím nechci říct, že má na to téma kopirajt, ale nechtělo by se to trochu stylově odlišit?
    VERLIBA
    VERLIBA --- ---
    TFP v Praze 10, zajemkyne na podobny druh fotek (i neanimovne)?

    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    nasranej vlkm protoze karkulka tentokrat nedorazila :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam