• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRNyxí fotopátračka. Chcete fotit, nechat se fotit či dělat vizážistku a nevíte s kým? Tady jste správně.
    Pokus o obnovení klubu... .-)

    Tento klub má sloužit k prezentaci nabídek a poptávek po fotografech, modelech/kách, vizážistů/tek a lokací.

    Časem, pokud se povede, můžem zas dodržovat pravidla níže, ale teď buďme rádi za cokoli smysluplného :-)))

    Aby v tom nevznikl zmatek, zkusme dodržovat určitý systém.

    Chcete li se nabídnout, napište příspěvek který bude začínat role VIZITKA nick tedy například MODELKA VIZITKA FRONEMA. (další možnosti jsou FOTOGRAF (bez rozlišení pohlaví), MODEL, VIZAZISTA (opet bez rozliseni pohlavi), případně LOKACE nebo ATELIER...

    Umožní to filtrovat nabídky. Do příspěvku dále napište odkud jste, jaký styl preferujete. Velmi žádoucí je ukázka nějakých prací které máte už za sebou.

    Pokud chcete aktualizovat vaši nabídku smažte tu bývalou!

    Rozhovor na fotografická témata není na závadu ale s mírou prosím. (Balast časem případně promažu)

    rozbalit záhlaví
    LFE
    LFE --- ---
    MRAZIKCOMP: Heh, to me taky napadlo. Prece jako charitativni nadacni projekt :D
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    MRAZIKCOMP: Nerozumím otázce? :))
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MRAZIKCOMP: asi na nyxu
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    SLUCKER: jak se dela reklamni kampan do playboye zadarmo?
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    Tak jinak...:)
    Pro jeden charitativní nadační projekt připravuji focení reklamní kampaně do časopisu Playboy. Hledám zajímavé a pohledné modelky s odvahou jít do focení v rámci vkusné, decentní, ale i lehce provokativní, nikoliv však vulgární, nahoty (nepůjde přímo o akty, spíš jen náznaky v rámci inscenovaných portrétů).
    Základní požadavky na vzhled zatím nejsou specifikovány - jsme na začátku příprav, tak dávám dohromady zajímavé lidi pro spolupráci. Celý projekt se bude realizovat postupně v průběhu tohoto roku, focení bude probíhat v Praze a okolí, v interiérech.
    Obecně bude spíš preference menších a hubených dívek/žen. Případné zájemce bych poprosil o info do pošty: postava - míry, foto postavy/obličeje + odkud jste:)

    Díky!:)
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    FOTOGRAF , Praha , hledam slecny na podobnou dvojfotku

    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    FOTOGRAF , Praha , hledam slecny na podobny hambaty glamour

    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    MRAZIKCOMP: diky, teď už bohužel zas zdravím z Drážďan.
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    KETHAMINA: pak neni problem se domluvit na interieru i kdyz vcera sem v pohode fotil na balkone zaclonovy glamour :) na slunicku je to v poho
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    MRAZIKCOMP: hola, na mě asi ještě brzo fotit venku.
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    KETHAMINA: orientacne lom velka amerika 17.4. nedele :)
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    MARTEN: me to oslovilo, hledam to samy :D , ale zatim se nejvic vyplatily skupiny TFP na FB nez obe FP a NYX :)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    MARTEN: a máš orientační místo, čas?
    MARTEN
    MARTEN --- ---
    Po delsi dobe bych rad zase sel fotit, nejlepe akty, glamour. Oslovi to nekoho?
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    FEFERONIE: staci se domluvit
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    NEI: mam cas , cerny pozadi mam :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    MRAZIKCOMP: bud jim napis primo a nebo piublikuj poptavku v castingách :)
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    prazanda na foceni se snehem/na snehu v zasnezene praze dokud tu ten snih je? dnes nebo o vikendu
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    ZABIAS: jak si tam objednam slecnu na tfp?
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    To by se mi taky hodilo. V praze teda
    BERNIE
    BERNIE --- ---
    NEI: ja. v Brne :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    doufam ze nevadi dystak smazat.

    Moje modelingová a hostesingová databáze v novém. FOCENÍ TFP NENÍ PROBLÉM

    Models-Agency.cz - Fotografova databáze modelů a modelek
    Models-Agency.cz - Fotografova databáze modelů a modelek
    http://www.models-agency.cz/

    Registrace jde i přes FB a G+

    Budu moc rad když mi pomůžete s propagací případně. Pište mi své postřehy a nápady co kde byste radi měli, co vám chybí, co nefunguje atd ..
    KYLLMAN
    KYLLMAN --- ---
    MAKE UP a VLASY
    Ahoj, na tuhle sobotu (17.10.) hledám TFP na make up a vlasy. Budeme fotit "wet" beuty editorial. Praha. Moje portfolio tady: http://ladislavkyllar.com
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam