• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHONETIX_ROBMICHAEL JACKSON
    SAYURI
    SAYURI --- ---
    TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON


    výstava a galavečer na počest Michaela Jacksona Praha, Divadlo Hybernia; 25.6. – 29.8.2010


    Dne 25.6. od 18:00 hodin proběhne slavnostní zahájení výstavy uměleckých děl inspirovaných postavou geniálního umělce Michaela Jacksona. Ve foyer divadla ve dnech 25.6. – 29.8. představí své jedinečné velkoformátové fotografie z koncertu HIStory na pražské Letné Marek Smejkal, dalšími vystavujícími jsou Helena Kadlčíková (při svém pobytu na ranči Neverland malovala obrazy na zakázku MJ), Daniela Kartáková (sochy), Giovanni Urbinati (Itálie – keramika), Annalisa Russo (Itálie – fotografie) aj. Expozice je doplněna o faktografickou část, zajímavosti a sběratelské rarity. Připomenuto bude téma alba a songu MJ Thriller. Své práce věnované M. Jacksonovi zde vystaví i fanoušci MJ - amatérští umělci.


    Ve spolupráci s organizací UNICEF je na výstavě možné adoptovat panenky na pomoc dětem z rozvojových zemí. Do projektu byly zapojeny dětské domovy, jimž bude poskytnut výtěžek veřejné sbírky.


    Tentýž den od 19:00 hodin program pokračuje galavečerem „TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON“, kde se o svá vyznání a vzpomínky na krále popu podělí přední osobnosti české kulturní scény: vystoupí Karel Gott, Jitka Zelenková, Petr Kotvald, Richard Pachman, Qaša s taneční skupinou IF a další. Moderátorem večera bude herec Miroslav Šimůnek. Do programu budou zahrnuta vystoupení imitátorů MJ, módní přehlídka ve stylu Thrilleru, sám MJ se objeví jako loutka. Hvězdami večera plného strhující show a magické atmosféry budou děti z dětského domova Dolní Lánov v choreografii na téma MJ a tančící vozíčkáři ze skupiny Freedom 4 Leony Kubešové.


    V průběhu léta budou následovat další akce, které vyvrcholí závěrečným benefičním programem 29.8.
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    No, sleduje to tu 64 lidí, tak kdyby i klikla polovina, bylo by to fajné :O)) Tohle nikomu snad neublíží...
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    TALANKA: Odhlasováno. Co ostatní?
    TALANKA
    TALANKA --- ---

    Milí fanoušci, přihlásili jsme náš MJJ památník do soutěže!!! Je nutné každé 4 dny kliknout na TO MĚ BAVÍ. Po 4 dnech tlačítko zezelená a můžete hlasovat znovu. Máme šanci takto přispět na památník až 20 tisíc podle umístění!!
    Z jedné IP adresy lze hlasovat jen jednou za 4 dny. Ale můžete hlasovat z domova, z práce, ze školy nebo od příbuzných či kamarádů.
    Na první místo je potřeba nejméně 4 - 6 tis. hlasů!! Sdílejte tento odkaz všem svým přátelům, ať se dostane mezi nejvíce fans, díky. Datum odhalení památníku neřešte. Pokud by to bylo dříve, tak tam ty peníze, které doufáme, že vyhrajeme, vložíme kvůli dokončení dřív a pak se vrátí z té výhry.
    Naší hlavní prioritou je jakýmkoli způsobem výrobu památníku dofinancovat! Co vy na to? Vyhrajeme společně pro pamtáník 1. místo??? Kdo jde do toho?

    http://www.conasbavi.cz/projekty/odhaleni-pamatniku-michaela-jacksona-v-praze
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    KERB: Pro Michaela hlasovalo do této chvíle neuvěřitelných 70% lidí.
    Přidejte se i vy, každý hlas se počítá...
    KERB
    KERB --- ---
    Hlasujte, aby byl Michael vyobrazen na známce
    http://www.people.com/people/article/0,,20368805,00.html
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Greetings MJ Fans....
    http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendId=42291868&blogId=534258549
    While visiting him a few days ago at Forest Lawn , Riley and I couldn't help but notice that , while there are a few bouquets , candles and gifts there is a very large empty space around him and in front of him that could use a whole lot more.
    While , I am sure that the staff at The Holy Terrace do their very best to place what is sent and what is placed at the door at his tomb , I thought you might like to know that he would want and deserves more than what is there and I had an idea.....
    Some may or may not know this but his favorite flower was the Sunflower.
    They made him happy because they looked happy to him , Thus, he called them "The Happy Flower".
    When we were married , I would try and fill up rooms with them wherever he was.
    I wanted to bring something to place near him that he liked and that wouldn't die so I brought a large vase of silk sunflowers and placed them near him.
    This barely made any kind of dent in the atmosphere so I thought of maybe letting those who care know what the situation is and how we can solve it.
    I know how much he loved and appreciated being showered with Gifts and flowers by his fans , I thought if whoever wants to bought just one silk sunflower each and sent it , the whole area around him and in front of him (As well as the two large empty vases that sit on either side of him) could be filled up in no time , which would be much more appropriate than what the current status is right now.
    We can all cause a "Sun shower" if you will.....
    He deserves to be flooded and surrounded , LETS SURROUND HIM!
    Lots of Love,
    ~LMP

    Zdravím fanoušky MJ

    Když jsem byla před pár dny se svou dcerou Riley ve Forest Lawn, nemohly jsme si nevšimnout, že i přes to, že je tam spousta kytic, svíček a dárků, je před ním a kolem něj spousta volného místa, které by se dalo využít.
    Přestože jsem si jistá, že zaměstnanci se snaží ze všech silách, aby umístili veškeré dary k dveřím u jeho hrobu, napadlo mě, že byste možná rádi věděli, že by si přál a zasluhuje si, aby tam toho bylo víc a tak jsem dostala nápad.
    Jak možná víte nebo ne, jeho oblíbenou květinou byly slunečnice.
    Přinášely mu radost, protože mu připadaly veselé a tak jim říkal „veselé květiny“.
    Když jsme byli svoji, snažili jsem se jimi naplnit všechny pokoje, ve kterých byl.
    Chtěla jsem na jeho místo přinést něco, co by měl rád a co by nezvadlo a tak jsem přinesla obrovskou vázu slunečnic z hedvábí a položila ji k němu.
    Tohle těžko může změnit tamní atmosféru a tak mě napadlo, že bych měla seznámit ty, co ho milují, s tím, jak to tam vypadá a navrhnout řešení.
    Vím, jak moc miloval a vážil si toho, když ho fanouškové zahrnovali dary a kytkami. Napadlo mě, že by každý mohl přinést nebo poslat jednu slunečnici z hedvábí. Vyplnilo by se tak celé místo kolem něj a před ním (a také dvě velké prázdné vázy, které jsou vedle něj). Určitě by se celý prostor okamžitě vyplnil. Bylo by to daleko lepší, než jak je to teď.
    Mohli bychom to tam „zasypat sluncem“, chcete-li….
    Zaslouží se být zasypán a obklopen, tak ho tím vším obklopme.
    S láskou,
    LMP


    Plánujeme, že bychom hromadně za české fany poslali slunečnice. Chtěl by někdo tady taky poslat?
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    PHONETIX_ROB: A my už máme lístky...

    Byl jste včera někdo v SaSazu
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    SENIN: Přesně tohle jsem k tomu chtěl napsat.
    SENIN
    SENIN --- ---
    to už to bude rok? to letí :(
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Už zítra!
    NEXEN
    NEXEN --- ---
    PHONETIX_ROB: dik za post
    SENIN
    SENIN --- ---
    PHONETIX_ROB: zrovna jsem to četla. je to krásné :)
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    Michael mi říkal Helína, vzpomíná Češka na tři měsíce s králem popu:

    http://www.novinky.cz/zena/styl/199041-michael-mi-rikal-helina-vzpomina-ceska-na-tri-mesice-s-kralem-popu.html
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    PHONETIX_ROB: * v ten večer je ještě zahájení výstavy Heal the wordl (a my jsme na tribute koncertu v Římě, fňuk)

    EXHIBITION - TRIBUTE TO M.J. (Prague June 25th - August 29th)
    MOSTRA DEDICATA A M. JACKSON E AL SUO APPELLO "HEAL THE WORLD"

    Ve dnech 25.6. - 29.8. se v Praze uskuteční výstava s doprovodným programem věnovaná M. Jacksonovi, jeho životu, umění a humanitárnímu odkazu, který lze vyjádřit slovy výzvy HEAL THE WORLD: spojme se, abychom udělali tento svět lepším místem pro život, tak jak o tom Michael tolikrát zpíval a sám byl nejlepším příkladem.

    K aktivní účasti zveme Vás všechny, koho téma výstavy oslovuje, ať jste profesionálové či amatéři.
    SVÉ PŘÍSPĚVKY MŮŽETE PŘIHLAŠOVAT DO 30.4.

    Na výstavě budou a sami můžete vystavit:
    - výtvarná díla (obrazy, sochy, kresby, fotografie)
    - literární příspěvky (próza i poezie)
    - dokumenty, sbírkové předměty
    - vše na téma Thriller
    - díla s tématem Heal the World
    - projekty humanitární pomoci a charity
    a mnoho dalšího.

    V doprovodném programu můžete představit své taneční nebo hudební nadání jako profesionálové i amatéři - záleží pouze na Vás!

    www.heal-the-world.cz


    http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=109648249058792

    Pokud by jste se někdo chtěl zůčastnit,. přispět, pomoci, tak buď mně do pošty nebo kontakt na FB :O)
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    Převzato z Facebook:

    Pietní sraz - Michael Jackson - 25.06.2010, Praha
    Typ: Setkání - Klubové/Skupinové shromáždění
    Datum: 25. červen 2010
    čas: 14:00 - 18:00
    Lokalita: Praha, Staroměstské náměstí

    Popis: Dne 25.06.2010 (pátek) se uskuteční pietní shromáždění na počest legendy a Krále Popu - Michaela Jacksona v Praze a to na Staroměstském náměstí.
    Přijďte ve 14 hod. s sebou si vezměte například svíčky, kytičky, výkresy, cokoli, co byste chtěli dát na vzpomínku. Děkujeme
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    PHONETIX_ROB: "podepsáno", tak jsem zvědavá, jestli z toho něco bude...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam