• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FLIPPERKorsika a Sardinie (... hory uprostřed moře ...)
    rozbalit záhlaví
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    PUPU: nechci jit celou gr20 na to nemám fyzicky ani psychicky a ani se mi to prostě nechce jít celý chcem chodit na tůry ale ne jít 14 dní v kuse ....
    PUPU
    PUPU --- ---
    NIKI_21: na takovehle cestovani neni Korsika imho moc zarizena. vnitrozemi severni casti je hodne hornate, nejsou tam vesnice, poradne silnice, nic. tudiz tam skoro nikdo a nic nejezdi. lepsi je to vzit pesky po GR20. pochopitelne zalezi na tom, co chcete videt ;-) jestli vas uspokoji mesta, tak Ajaccio a Bonifacio jsou hodne pekny. pokud spis priroda, tak je nejlepsi vzit ty GR20 komplet, pripadne si vybrat - bud podle pruvodce, nebo treba podle toho, co jsem psal na odkazu v predchozim postu
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    ahoj my jedem cca za měsíc chcem tak nějak projet ty nejhezčí místa stopem, busem, vlakem....dáte někdo tipy na co se zaměřit a na co naopak ne?co nestojí a stojí za to vidět..máme 14 dní a přijde mi že všechno nemůžem stihnout :-)
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    PUPU: paráda, házím na nástěnku ...
    PUPU
    PUPU --- ---
    FLIPPER: http://www.pupu.cz/cesty/korsika.html
    uz trochu postarsi, ale tyhle zeme se zas tak radikalne nemeni ;-)
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    jinak impulsem pro založení této diskuze je plánovaná cesta na Korsiku tohle září ... hlavním cílem je asi přechod legendární GR20 ve směru jih - sever a pak zevling u moře ... takže jestli jste někdo GR20 prošel, ať už třeba jenom její část, tak vaše zážitky a zkušenosti jsou více než vítány ...

    poměrně dobrý zdroj informací o GR20 jsem objevil tady - http://corsica.forhikers.com/gr20 ...
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    takže čaune všem! diskuze založena, vzpomínky, názory, komentáře a jiné formy psaného projevu vítány ... editace nástěnky je povolená pro všechny tak dávejte nadčasové info rovnou i tam a ne že se to zvrhne v nějakou nekázeň ;)
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    ja tam byl jednou, uz je to par let, tehdy sem sehnal predem jen listek na trajekt.:)cestovani jen tak se mi libi nejvice, nikdy nevis co te ceka kde budes spat, co budes jist...:)
    CYKLISTA
    CYKLISTA --- ---
    Zdar. Já tam byl už dvakrát a tak jsem tuto diskuzi s nadějí rozklikl ale tady zatím nic. Byl jsemtam jako cyklista i jako slušný turista s manželkou, vždy s cestovkou a bylo tam skvěle. Je to likvidace foťáku od záběrů,, likvidace nohou od šlapání a vše zhojí moře :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam