• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FLIPPERKorsika a Sardinie (... hory uprostřed moře ...)
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    hele ještě jedna věc..mám elektronku maestro myslíte že to bude problém třeba v tý půjčovně když není embasovaná?
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    se máte ... já musim čekat ještě měsíc ...
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    uaaaa tak ještě tři dny a letíme ........:-))
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    VOLLYS: no mě to udělalo malinko čáru přes rozpočet :-))když něco zjistíš dej vědět
    VOLLYS
    VOLLYS --- ---
    Ok, to je vpohode.

    Ale stejne tam asi zajdu, mam na ne jeste nejake dotazy...
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    tak sem to zjistila je to cca 500 E
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    VOLLYS: dáš vědět?odjíždím 15.
    EFI
    EFI --- ---
    FLIPPER: diky .o)

    NESERMI: no my tam budem za 14 dní, jedeme dva, pejsek a autičko. dostali jsme se na 180 E tam i zpět, tak to je v pohodě .o) tech 404 po mě chtěli nějaky brněnský sprostředkovatelé
    VOLLYS
    VOLLYS --- ---
    NIKI_21: Jo to nevim, ale chci se jit ted nekdy zeptat. Mame ve meste jejich pobocku...
    NESERMI
    NESERMI --- ---
    EFI: A kolik vas je? my meli 3 lidi + 1 auto tam za 128 a zpet za 138 babek. vychytali jsme totiz akci auto za 1 euro. (cca mesic predem)
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    VOLLYS: jj super díky moc hele a nevíš kolik si berou cca zálohu respektive kolik musí mít člověkn a kreditce?
    EFI
    EFI --- ---
    Nevíte jak je to s trajektem z Liverna na ostrov? potřebujem se tam dostat s autem byla mi řečena cesta tam a zpět dohromady 404 E. Není to nějak moc?
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    VOLLYS: hele jak si přišel na tu cenu 142 E?já všude kde to zadám hází 200 E a víc
    NESERMI
    NESERMI --- ---
    VOLLYS: plaze a kempy jsme resili stylem kde se nam libilo, tam zustanem :) kempy jsou na kazdym rohu. a muzes si byt jistej, ze na nadhernych a uzasnych plazich z pruvodce bude lidi jak nasrano, jestli ti to nevadi tak ok, me nejvic bavi ty, co v pruvodci nejsou.

    plaze na vychodnim pobrezi nebo plaze blizko ajaccia? :)

    zapadni pobrezi je zajimavejsi nez vychodni, na vychode je placaty a zemedelsky (aspon na severu) a na vychode je malo prostrilenych a prestrikanych znacek a nakupni centra a vubec -> nuda
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    VOLLYS: mame v plánu spat pod sirákem v nekempech..
    VOLLYS
    VOLLYS --- ---
    Kde planujete na Korsice kempovat? Nemate nahodou nejaky seznam kempu anebo to neresite a budete spat jak to vyjde?

    Plaze: Neznate nejake plaze na vychodnim pobrezi? Blizko Ajaccia?
    Ja jsem nasel tenhle seznam: http://www.corsica-isula.com/downloads/Corsican_Beaches.pdf

    Rent a car update: Na tri dny u EuropCar za 142 euro.
    PUPU
    PUPU --- ---
    MADRONA: my jsme se tedy anglicky domluvili s bidou jen v infokancelari v Portu. jinak francouzsky nebo italsky. ale mozna se doba zmenila
    MADRONA
    MADRONA --- ---
    FLIPPER: v pohodě anglicky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam