• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FLIPPERKorsika a Sardinie (... hory uprostřed moře ...)
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    KLX: nahodim nějak během týdne obsáhlejší report + nějaký další tipy ... jinak teď bych to shrnul jako "nádherný ale na můj vkus příliš civilizovaný" ...
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    FLIPPER: jinak tenhle spoj se dá dobře zkombinovat s lowcostem co létá Praglu do Milano - Bergamo (SkyEurope) a pak vlakem Milano - Janov ... celkem mě celá cesta i s busem z letiště do Milána vyšla circa na 3k ...
    KLX
    KLX --- ---
    FLIPPER: jeee, závidim, to já letos vůbec neměl čas, takže jsem jel akorát tak do pr.... :( a jaký to tam bylo? žůžo viď...
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    KLX: vrátil jsem se dnes ráno :) odjížděl v půlce září ...
    KLX
    KLX --- ---
    FLIPPER: no vida, to už vypadá mnohem přijatelněji:) a teď si tam byl někdy? jestli se to náhodou nemění přes sezonu a tak, znáš to turismus makeing money...stejně se tam asi vypravim až někdy na jaře, teď by to asi nemělo cenu, navíc ani nemám čas...
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    KLX: Moby Lines ... Janov - Bastia a zpět jsem jel za 44 ero ...
    KLX
    KLX --- ---
    EFI: jojo, kouknu, díkec moc za tak podrobný info:)
    EFI
    EFI --- ---
    KLX: bud si to vygoogli a nebo česká pobočka v Praze nám to taky zajistila kontakt: 225 340 960 www.B2BTravel.eu jezdí taky Livorno-Bastia
    cenový rozdíl: Corsika Ferries 180E (a to ještě zajištění přez jejich ofic. stránky)
    MOBY 124E (přez ofiko stránky možná ještě levnější). Cena je za 2osoby, auto a psa, tam i zpět .o) Zajištovali jsme si to předem kvuli autu, ale jenom týden do předu a vpohodě.
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    EFI: fakt jo?

    to jsem nevedela..sry
    KLX
    KLX --- ---
    EFI: joo? a ten jezdí odkud? a o kolik levnější?
    EFI
    EFI --- ---
    KLX: levnější trajekt je MOBY .o)
    KLX
    KLX --- ---
    BAARKA: jo, tak děkuji mockrát!!!
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    KLX: trajetk z livorna do bastie nas kazdyho vysel asi na 65 ecek..tam a zpatky..
    jmenuje se corsica sardinia ferries, lepsi kpuit predem
    KLX
    KLX --- ---
    BAARKA: no hezký, to sem si přesně myslel, to bude drahý výlet:) a ještě jeden dotaz-kolik chtěj za trajekt? jinak děkuji moc za info...
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    ELS: pekné:)
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    KLX: hotel nevim, ale ceny jsou tak o deset, dvacet vesti nez ve Francii..kafe euro pade je normalni, nekde na východním pobrezi narazis na euro dvacet..
    jidlo v restosce--tak deset, patnact ecek.., klasicke menu tak dvacet, petadvacet ecek..

    ted v zari to bude mozna o trosku lepsi:)
    KLX
    KLX --- ---
    ELS: nádhera, závidim! chci se zeptat, jak je to tam s cenama? chtěl bych se tam totiž vypravit, ale ne s cestovkou, jen tak na blind, tak by mě zajímalo kolik třeba stojí hotel, jídlo, pití, a takové ty věci co člověk potřebuje nejvíc! ty jsi tam byla s rodinou, takže nejspíš přes cestovku viď? tak to ten hotel asi nebudeš vědět, ale ten zbytek, kdybys věděla, byl bych moc rád za takové lax info....
    ELS
    ELS --- ---
    Kdyby se chtěl někdo mrknout... V PO jsem se vrátila... ;) http://els.rajce.idnes.cz/Korsika_2008/
    BIRK
    BIRK --- ---
    jelikoz jsem nenasel klub sardinie obracim se sem...v sobotu odjizdim na 12 cistych dni na sardinii, pojedeme na kole s tim ze si berem i pohory(na nejaky trek)...a porad vaham jakou cast pobrezi mam jet. zda zapad ci vychod...poradte prosim.... teda pokud jde poradit v tomto smyslu
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    BAARKA: díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam