• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FLIPPERKorsika a Sardinie (... hory uprostřed moře ...)
    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    PETT_A: jo ještě čsa mělo nějakou valentýnskou akci "zpáteční Nice asi za 3500,-" .... potom trajekt z Nice .... ale to už jsem měl koupenou letenku .... tzn. občas asi narazíš na nějaký podobný akce ....
    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    PETT_A: nevím o tom .... zpáteční stála asi 6500,- (když si dám dohromady peníze za auto nebo autobus a potom za trajekt, + den navíc na cestě uříznutý z drahocené dovolené, tak to o tolik dražší zase neni myslím) ... .-)
    PETT_A
    PETT_A --- ---
    PAPRIKA: aha, takze zadna nizkonakladova spol a primej let asi nenajdu?
    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    PETT_A: letím v červnu normáně lufthansou .... Praha - Mnichov - Bastia
    další letiště jsou v Calvi a Ajaciu ...
    PETT_A
    PETT_A --- ---
    Poradíte mi prosím jaká letecká společnost létá z Prahy na Korsiku? A na jaké letiště... Nedaří se mi najít.... díky
    JANEGAS
    JANEGAS --- ---
    ahoj, dotaz na Sardinii, dá se tam přespat v autě mimo placený kempy apod.? díky :o)
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    Spolujízda Corsica - ČR (přes Itálii, Německo...)

    Cca 14. 10. se vracíme z Corsici zpět do ČR a rádi bychom snížili náklady za cestu, takže nabízíme 2 volná místa v obytném automobilu Mercedes Sprinter s příjemnou posádkou :)

    Zde trasa kudy pojedeme (jen v opačném směru): http://goo.gl/maps/k6AGJ šiřte dál a případně pište na katerina.kaclikova@gmail.com / +420 605 981 549.

    Budem se těšit.
    TIP
    TIP --- ---
    nabízim 2 místa v autě někdy mezi 4-10 říjnem na trase Korsika-Praha za příspěvek na naftu
    pouze sms 723 501 543
    BOTUL
    BOTUL --- ---
    JANEGAS: já vím..to já jen dodal:)
    LU_
    LU_ --- ---
    ahoj, nemáte někdo zkušenost Praha-Bastia a zpět za dobrou cenu - pod 5000,-?který přístav zvolit?...v nejhorším zas stop, ale alespoň jednu cestu bych ráda pohodlně.
    JANEGAS
    JANEGAS --- ---
    BOTUL: vzdyt nic nepise o parkovisti?
    BOTUL
    BOTUL --- ---
    MATTAM: nicméně na parkovišti to košer úplně není..:)
    BIGJOINT
    BIGJOINT --- ---
    Ahoj,
    v patek letime do Olbie, pujcujeme jachtu a plujeme na sever costa smeralda a prilehle ostrovy az do Bonifacia. Nekdo nejake tipy v okoli, co bych nemel urcite minout?
    MATTAM
    MATTAM --- ---
    BTW je tu nekdo se zkusenostmi s kanoningem na Korsice...?
    beru jakekoliv rady tipy díky
    MATTAM
    MATTAM --- ---
    BOTUL: mysůim ze vpohode alespon rodice jezdej na Korsiku jiz patym rokem nikdy nespali v campu vzdy jen venku u auta. clovek nesmi spat hned u cesty musi trochu popatrat a spat se da kdekoliv ;)
    BOTUL
    BOTUL --- ---
    Spaní v normálním osobáku je na Korsice v pohodě nebo taky prudí policajti?
    JANEGAS
    JANEGAS --- ---
    EFI: mame transportera normal. a uvnitr luzkova uprava.. a co se tyce vln, tak my potrebujem vitr a na windsurf, je to tam super :o) díky
    EFI
    EFI --- ---
    JANEGAS: úplně v pohodě, ale pokud máte karavan, tak vás budou prudit policajti. Jen co se týká vln na surf, tak nic moc.
    JANEGAS
    JANEGAS --- ---
    Čus mám dotaz, pojedeme na Elbu a chtěli by jsme spát v autě někde mimo placené kempy, jedem serfovat, tak někde u vody? Nebyl jste někdo, nebo nějaké zkušenosti? Díky za jakékoli info
    PETT_A
    PETT_A --- ---
    RODWY: vidis, nevim proc jsem predtim zaskrtla "no" :-))) diky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam