• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FLIPPERKorsika a Sardinie (... hory uprostřed moře ...)
    LESH
    LESH --- ---
    STEVIE: z mojí zkušenosti vyplatí...
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Rychlej dotaz - chcem s dodavkou koncem cervna Sardinii - vyplatí se kupovat lístky na trajekt už ted nebo pockat? Dekuji
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    JENDAVB: sardinie (a jedna Pula je taky v Chorvatsku :)
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    PROMETHEA: Pula ? kde je to na korsice nebo Sardinii ?
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    PROMETHEA:
    oprava terminu: konec kvetna - zacatek cervna
    bydlime v Pule, a jsme omezeny jen na vylety na jihu, resp. 50 km plus minus od Puly
    FEEX
    FEEX --- ---
    PROMETHEA: pro začátek bych zmínil kam jedete :)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    jedeme s rocnim miminem konec kvetna zacatek zari, budeme omezeny asi jen na vylety na jihu..
    nejaky ultimativni "must see"? dekuju predem
    WTG
    WTG --- ---
    LESH: ale more je furt teply takze rozhodne zari ideal ;)
    LESH
    LESH --- ---
    ARZA: v září už turisti tolik nejsou, ale příroda je extra vyschlá, takže nicmoc...
    ARZA
    ARZA --- ---
    NOISEGATE: já bych ideálně ráda oboje, ale moře je to hlavní a zásadní.
    Je mi jasný, že všichni chtějí to samý - jet k moři a jet tam v době, kdy nejsou lidi:)) Tak nevim, zda to nepřesunout na září, nebo třeba konec června, pokud bychom si tím vůbec pomohli:/
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    ARZA: podle mě hodně závisí na tom co tam chcete dělat. pokud se válet u moře, jeďte později. pokud chcete costovat, užít si přírodu a vydat se třeba i na výlet někam do kopců tak bude červen ideální a trochu studenější moře holt párkrát snesete. Já bych tam jel klidně v dubnu/květnu a vyhnul se turistům.
    ARZA
    ARZA --- ---
    FLIPPER: musim říct, že všude na netu se dočítám víceméně spíš to, že v červnu je tam moře pořád docela studený:(
    a tady se mi to potvrzuje: http://sardinieinfo.webnode.cz/pocasi-/
    Nebo se to dá třeba ovlivnit tím, kam se člověk vydá...? Sever vs Jih...?
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    ARZA: řekl bych, že je to jeden z nejlepších měsíců. moře už je teplý a příroda ještě není spálená létem ...
    ARZA
    ARZA --- ---
    Podělíte se o zkušenosti?
    Je dobrej nápad jet na Sardinii v červnu? Počasí, studený moře....?
    Chceme se dopravit letecky a půjčit si na týden auto. Je lepší si to rezervovat dopředu?
    To samý ubytování, je lepší bookovat dopředu, nebo máte třeba konkrétní tip?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    CMLKA: jo pardon, jeste preklep, cha, takze lezeckeho skutecne ne
    IVETS
    IVETS --- ---
    CMLKA: :D
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    IVETS: Leteckého proboha ne! Spis ležícího na plaze :)
    IVETS
    IVETS --- ---
    CMLKA: jen nevim jestli hledas lezeckeho pruvodce...nebo jen turistiku
    IVETS
    IVETS --- ---
    CMLKA:ja si lezeckeho pruvodce stahla...jako je to tezsi u hledani nekterych cest,ale slo to.Ale pak jsme si beztak koupili origos za 30e.Ale pak se prodal v Ace...kdyz mi posles do zpravy nick na massenger,nebo wapp...tak ti ho preposlu.Tady to moc nejde
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    CMLKA: Primo na letisti v Olbii je asi 8 pujcoven, jako obvykle na letistich byva... Meli jsme přes economycarrentals (web vypada silene) zprostredkovatele auto od Noleggiare a celkem v pohode. Ja osobne mam nejradeji pujcovnu Budget, ale byla tak dva/tri krat drazsi.
    jinak Olbia mi prisla celkem mrtva. Sardinie je malinka, za tyden se da autem procestovat docela pekne ;-)
    nam se libilo Alghero
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam