• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALVAJAHázená, velmi kontaktní sport
    WILLIAM_WALLACE
    WILLIAM_WALLACE --- ---
    jo taky bych si zahrál ;o) hrával jsem za Duklu Praha ;o)
    JUSTDEAD
    JUSTDEAD --- ---
    SALVAJA: Hraješ za Kobylisy? :D
    WILLIAM_WALLACE
    WILLIAM_WALLACE --- ---
    koukám, že tady je nějako mrtvo ... ;o))
    MYSUS
    MYSUS --- ---
    VIKY: taky bych se ráda přidala, házenou jsem hrála tedy jen na škole, což už je nějaký pátek, ale ráda bych se k ní vrátila... dejte prosím vědět, pokud je možné si přijít zahrát a nejlépe trochu pravidelně :)
    VIKY
    VIKY --- ---
    ahoj, nechodíte si někdo s nějakou partičkou občas zahrát-zatrénovat? Ráda bych se přidala. Už dávno dělám jiný sport, ale mému srdci ten řeckořímskej zápas kříženej s fotbalem chybí.. :)
    JA_JEANNE
    JA_JEANNE --- ---
    no jo no, to už asi nikdo nezmění. jinak plážová???pecka největší. je to odreagování a sranda, tam ani nejde o to kdo vyhraje, je to prostě supr.
    3RIDER
    3RIDER --- ---
    Ceska hazena je pochopitelne jina.Je jasne,ze kazdy bude preferovat tu svoji.Mi se treba handball libi a myslim,ze bych v nem i mohl uspet,ale u nas se hraje ceska,takze jsem v 11 letech nevahal.Je to spise srdecni zalezitost.Ceska hazena ma delsi tradici a u nas nepospatelne vetsi.Je to vylozene cesky sport a kdysi patrila do skolnich osnov.Bohuzel nakonec to s ni na mezinarodnim poli dopadlo jako skoro se vsim,co pochazi z nasi zeme.. :/
    SALVAJA
    SALVAJA --- ---
    a co plážová házená ? ta je dobrá, viď Jani? dost namáhavá ale běhat v tom písku :)
    SALVAJA
    SALVAJA --- ---
    já jí samozřejmě viděla, ale nikdy ne na živo. hraju normální házenou. taky bych český asi nepřišla na chuť, ale zkusit bych to chtěla.
    JA_JEANNE
    JA_JEANNE --- ---
    česká házená je úplně jiná podle mě teda,jiný pravidla, rozdělení hráčů na útok a obranu a tak... mě moc nenadchla abych pravdu řekla. ale asi má každá něco, je těžký to posoudit.
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    ceska hadzana je ina, nez hadzana? v com? (asi si to mozem najst niekde sam, ale tak..)
    3RIDER
    3RIDER --- ---
    Mozna v Brne nejaky hanballovy tym najdes.Ja jsem spise pres tu ceskou,z te znam skoro cele Brno ;)
    SHAKI
    SHAKI --- ---
    no ja bych radeji "normalni" hazenou jako jsem hraval za "mlada" (levak tj. prave kridlo ci pravou spojku).. jj nadsenej jsem dost, hazena je super sport ;) nejde mi o to se vysvihnout ale zatrenovat si, zahrat si.
    3RIDER
    3RIDER --- ---
    SHAKI: Zkus Ceskou hazenou.V Brne je tymu dost.Za nejake "Becko" by sis mozna zahral,v tomhle veku uz bude pozde na to se nejak vysvihnout.Ale nadsencu neni nikdy dost ;)
    SHAKI
    SHAKI --- ---
    jsem myslel nejakej sranda tym.. divize (jestli teda nejsou nejak mega dobri) nebo tak neco ;)
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    SHAKI: no minmalne na profes. hadzanu je trochu neskoro :)
    SHAKI
    SHAKI --- ---
    cau.. je mi 32, jsem z brna a chtel bych hrat hazenou,, poradite nekdo neco? :)
    3RIDER
    3RIDER --- ---
    SALVAJA: Docela jo.V muzskych slozkach je 1.liga a dve 2.ligy.Pak nasleduji krajske ci okresni souteze,pricemz v nekterych regionech jsou docela slusne zaplneny.U zen je jen 1.liga.Zkousela se i liga druha,ale ta se moc neujala.Je to docela zajimavy sport..
    Z Ceske hazene se navic rekrutovalo nekolik hracu do handballu.Ja treba jeste pamatuji P. Horaka,kdyz hral za Dluhonice.Dneska je to reprezentant ;)
    Docela me prekvapuje,zes to jeste nikdy nevidela..Od kud pochazis?
    SALVAJA
    SALVAJA --- ---
    3RIDER: to bych někdy chtěla vidět, ale asi zůstanu u týhle. je hodně družstev co to hraje?
    3RIDER
    3RIDER --- ---
    JA_JEANNE: Hraju stale za Sokol Svinov,lec Ceskou hazenou ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam