• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALVAJAHázená, velmi kontaktní sport
    3RIDER
    3RIDER --- ---
    Mozna v Brne nejaky hanballovy tym najdes.Ja jsem spise pres tu ceskou,z te znam skoro cele Brno ;)
    SHAKI
    SHAKI --- ---
    no ja bych radeji "normalni" hazenou jako jsem hraval za "mlada" (levak tj. prave kridlo ci pravou spojku).. jj nadsenej jsem dost, hazena je super sport ;) nejde mi o to se vysvihnout ale zatrenovat si, zahrat si.
    3RIDER
    3RIDER --- ---
    SHAKI: Zkus Ceskou hazenou.V Brne je tymu dost.Za nejake "Becko" by sis mozna zahral,v tomhle veku uz bude pozde na to se nejak vysvihnout.Ale nadsencu neni nikdy dost ;)
    SHAKI
    SHAKI --- ---
    jsem myslel nejakej sranda tym.. divize (jestli teda nejsou nejak mega dobri) nebo tak neco ;)
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    SHAKI: no minmalne na profes. hadzanu je trochu neskoro :)
    SHAKI
    SHAKI --- ---
    cau.. je mi 32, jsem z brna a chtel bych hrat hazenou,, poradite nekdo neco? :)
    3RIDER
    3RIDER --- ---
    SALVAJA: Docela jo.V muzskych slozkach je 1.liga a dve 2.ligy.Pak nasleduji krajske ci okresni souteze,pricemz v nekterych regionech jsou docela slusne zaplneny.U zen je jen 1.liga.Zkousela se i liga druha,ale ta se moc neujala.Je to docela zajimavy sport..
    Z Ceske hazene se navic rekrutovalo nekolik hracu do handballu.Ja treba jeste pamatuji P. Horaka,kdyz hral za Dluhonice.Dneska je to reprezentant ;)
    Docela me prekvapuje,zes to jeste nikdy nevidela..Od kud pochazis?
    SALVAJA
    SALVAJA --- ---
    3RIDER: to bych někdy chtěla vidět, ale asi zůstanu u týhle. je hodně družstev co to hraje?
    3RIDER
    3RIDER --- ---
    JA_JEANNE: Hraju stale za Sokol Svinov,lec Ceskou hazenou ;)
    JA_JEANNE
    JA_JEANNE --- ---
    3RIDER: a hraješ ještě? za co?
    3RIDER
    3RIDER --- ---
    Me to chytlo asi pred 17 lety ;)
    Od te doby jsem zustal uchvacen :P
    JA_JEANNE
    JA_JEANNE --- ---
    heeeeej, tak to tady nejsou žádný milovníci házený? teď když je házená aspoň trochu medializovaná, tak mi neřikejte že to někoho nechytlo, takovej pěknej sport:)
    SALVAJA
    SALVAJA --- ---
    vim, že to je jen demo ale prodívat ji nevidím nikde...
    SALVAJA
    SALVAJA --- ---
    Ahoj, víte někdo něco o té nové hře handball manager??
    Jde jen o online hru pokud se nepletu - viz. http://downloads.gamezone.com/demos/d21042.htm

    JA_JEANNE
    JA_JEANNE --- ---
    jj, o tom sem četal v tom časopise....jinak zápas našich proti francouzům???? neuvěřitelný
    SALVAJA
    SALVAJA --- ---
    Už jste slyšeli o handball managerovi (pc hra)? Zkušenosti??
    JA_JEANNE
    JA_JEANNE --- ---
    Olympiáda? Francouzi nejlepší, fakt podívaná, hlavně když hráli s Chorvatama, to byl zápas snů podle mě.
    Jinak máš pravdu, víkendy teď budou zas herní, ale docela sem těšim, trénovat jak blbec a nezahrát si je o ničem.
    SALVAJA
    SALVAJA --- ---
    Tady to teda žije, tak co řikáte na olympiádu?
    Včera jsme hráli proti chlapům v Libčicích, bylo to celkem fajn, musim říct, že jsme byli trochu po*, ale pánové se k nám chovali ohleduplně. Až na řeči typu: Pojď sem , mám tu dvě... nebo když já jí nechci brát zezadu... tak jí vem ze strany:) .... byla sranda.
    Za chvíli tu máme novou sezonu tak sbohem volnej víkende :)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    JA_JEANNE: bolí? To max na treninku, v zápase pak člověk necítí skora nic...

    hrál sem 2,5 roku za Duklu Prahu 4
    JA_JEANNE
    JA_JEANNE --- ---
    zdravim, sice to občas trochu bolí, ale je to přece jenom supr ne? i když poseldní dobou mě baví se na házenou spíš dívat než jí provozovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam