• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOG23Techno fašismus - techno jako konečné řešení hudby
    Technofašismus - propagace techna a rovných beatů v jakékoliv podobě
    Techno jako konečné řešení pro hudbu.



    Striktně - Nekompromisně - A hlavně ROVNĚ
    rozbalit záhlaví
    GOG23
    GOG23 --- ---
    KOOTCHA: ty se zas nauč psát, tvůj příspěvěk nedává smysl
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    a ty seš inventní jak ta hudba, kterou tady obhajuješ :)
    já poslouchám spousty hudby, ne jen elektronickou a nejen zlomeniny.
    Akorát sem si od Vás tady přišel poslechnout pár argumentů typu "drž hubu - mně nepadá" :)
    GOG23
    GOG23 --- ---
    KOOTCHA: seš mimo jako všichni co poslouchaj zlomeniny
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    dneska se pojedu mrknout na ten haldomrd zas po nějakym tom roce, tak sem zvědavej co to se mnou udělá :) jestli prozřu v konečné řešení hudby :)
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    VKLF: a co to je prosimtě teorie fraktálů? to by mě zajímalo...zvlášť ta paralela s přírodou a její pravidelností.

    ona psychedelcká zkušenost neni jako psychedelická zkušenost (btw doba ledová je doma ledová).Jestli někomu na tripu připadá zajímavý poslouchat repetitivní kolovrat, tak klobouk dolu.Mně by to akorát tak nasralo nevyužít toho potenciálu :)

    Ale je mi jasný, že zdeklovanej ještěr například s "hobluj pyčo rychta" na rtech je v sedmym nebi. :)
    GOG23
    GOG23 --- ---
    OMIKK: čemu nerozumíš na technu ? si snad navedenej ?
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    já už nerozumím ničemu ani tomu čemu rozumím
    OMIKK
    OMIKK --- ---
    Čemu nerozumíte na čemu nerozumím...)))
    BOREC
    BOREC --- ---
    PATISLAV: techno
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    MORPH23: čemu nerozumíš na sousloví "pokud možno"? :))
    GOG23
    GOG23 --- ---
    ATOMINATOR: slepá vývojová větev která teče proti proudu řeky
    BOREC
    BOREC --- ---
    ATOMINATOR: jen to ne :)
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    všechny cesty vedou k breakcoru
    MORPH23
    MORPH23 --- ---
    PATISLAV: tak z toho cos vyjmeoval sem vetsinu poslouchal neco z toho i posloucham takze za blba te rozhodne neprohlasim nicmene nechapu kde beres to odhodlani povazovat za blba nekoho kdo posloucha techno a zaroven nad tim ze by to melo byt smutne az depresivni bych se bejt tebou zamyslel ... skrze dlouhodobej poslech depresivni hudby sem se dobral ke spouste veci ale k nicemu pozitivnimu ;) a s tou nekomercnosti bych taky setril specialne v pripade veci jako radiohead, smashing pumpkins a podobne
    BOREC
    BOREC --- ---
    halt nekdo to techno proste neumi poslouchat, pak se mu zda jednoduche, ale velmi casto je pravdou opak .)
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    VKLF: ok, to beriem. ffiibboonnaaccii (niekde su tam 2 rovanke pismenka ), zlaty rez a tak, priroda je toho plna. ale aj tak, ked proste pridem do lesa alebo na luku tak mi to co vidim a pocujem a citim pravidelne nepride, to je vsetko co som tym chcel povedat.
    OMIKK
    OMIKK --- ---
    GOG23: teda ty jim davas.. )))))
    GOG23
    GOG23 --- ---
    PATISLAV: rozumim tomu naprosto dobře, nemáš na to, tak to nechceš
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    GOG23: Čemu nerozumíš na slově nechci? :)
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    ECLECTICA: to je vše o přístupua názoru.. já si zase myslím že jinak než na drogách nejde poslouchat eskymáky.. a navíc není techno jako techno
    GOG23
    GOG23 --- ---
    ECLECTICA: to že to nezvládáš svědčí jen o tom že jsi ještě nepokročila na vyšší úroveň chápání rytmu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam