• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOG23Techno fašismus - techno jako konečné řešení hudby
    Technofašismus - propagace techna a rovných beatů v jakékoliv podobě
    Techno jako konečné řešení pro hudbu.



    Striktně - Nekompromisně - A hlavně ROVNĚ
    rozbalit záhlaví
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    DREAMCASTER: Nojo, jenže fraktály jsou součást teorie chaosu, stejně jako nelineární systémy, atraktory, motýlí efekt apodobně. Taky se s výzkumem fraktálů začalo v šedesátých letech, když se začaly dělat první počítačový modely počasí a ekonomických systémů (a měření délky pobřeží) a zjistila se soběpodobnost naměřených dat a extrémní citlivost matematických modelů na malou změnu počátečních podmínek. Dost matematiků se z toho snažilo udělat souvislou teorii, ale furt je to neprůhledný jak mlha na čarodkách.

    Teď mě gogy pokárá, že jsem OT, tak aspoň nějakou kytišku IFS atraktoru:

    GOG23
    GOG23 --- ---
    DREAMCASTER: Dej si pozor abys nedostal RO !
    VKLF
    VKLF --- ---
    DREAMCASTER: chaos mi neevokuje rovnou linku...a rovnost beatu je to oc tu bezi,))
    DREAMCASTER
    DREAMCASTER --- ---
    VKLF: tvoje baba je fraktal...nevym kdes vzal ze priroda je fraktal....vsechno je to chaos!!!!:)a ten te jednou v acidovym deliriu najde a sni @:)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    JENDAVB: Hovno!
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    GOG23: napadle me myslenka ze vlaste vse co je na vinulu je zlomene a proto nepouzitelne a nezdrave = rovny beat muze byt pouze v live setu
    GOG23
    GOG23 --- ---
    Moudra na tebe sypu pořád, ale ty evidentně nechápeš
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    to je ta malá klávesnice na nojbůku.Ty se prober z role moderátora a řekni nám už konečně taky nějaký moudro :)
    GOG23
    GOG23 --- ---
    to jsou přesně ty zlomené myšlenkové zkratky v tvém vědomí, prober se z matrixu už jo ? :-))
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    hrábě tyvole už
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    myslel jsem hrávě samozřejmě
    GOG23
    GOG23 --- ---
    jde o strohou pravidelnost
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    UNCLEAN: šmarja už toho nechme...copak sněhová vločka nekončí?to můžu říct, že krábě jsou taky fraktál :)
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    KOOTCHA: treba snehova vlocka :)
    GOG23
    GOG23 --- ---
    KOOTCHA: začínáš být doslova trapný
    GOG23
    GOG23 --- ---
    KOOTCHA: tak se snaž, výmluvy neberu
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    mrzí mě, že to pro tvojí ústřednu není dost rovný, ale já to rovněji neumim :)

    prostě vlkf tady mluvil o jakési teorii fraktálu a o tom, že příroda je pravidelnost.
    Já chtěl jen vidět důkaz spojitosti fraktálu a přírody.
    VKLF
    VKLF --- ---
    KOOTCHA:chybi tam carka:

    bylo to takhle: bla bla bla teorie fraktalu,v prirode.

    ja proste vnimam prirodu takhle no..pro me je to cele o fraktalech.asi sem se blbe vymackl,nemyslel jsem ze je jakasi "teorie fraktalu v prirode".

    GOG23
    GOG23 --- ---
    KOOTCHA: nauč se formulovat věty jasně a rovně a nezkoušej tu své zlomené myšlenky
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    VKLF: tyvole to já asi vim neasi..koneckonců jsem to tu i psal...já se bavim o tebou jmenované jakési teorii fraktálů v přírodě a nějaký důkazy...co je frektál mi vysvětlovat nemusíš :)
    VKLF
    VKLF --- ---
    KOOTCHA: fraktal je nekonecnej,je to vlastne matematicka rovnice graficky znazornena..muzes se v nem posouvat "dovnitr a ven" a obraz jeho bude vicemene shodnej v jakemkoliv bodu onoho fraktalu..lepsi k tomu videt i ocima nez jenom vysvetlovat na klavesnici...
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    DUB: Disco style rulez.. první elektronická hudba co se dostala mezi lidi a první vyloženě taneční hudba - party od tý doby vypadaj +- stejně doteďka
    GOG23
    GOG23 --- ---
    KOOTCHA: kluku ušatá ? to sis dovez z prahy nebo to je nějaký místní slang ? :-)
    Rychta se řeší jinde - to je označení pro kalbu jako celek. Zde se řeší pouze hudební stránka věci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam