• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOG23Techno fašismus - techno jako konečné řešení hudby
    GOG23
    GOG23 --- ---
    buhehehe :-))
    DUB
    DUB --- ---
    tedka na polteku na me nakej cech zkousel zapusobit na baru s tim ze mi zacal vykladat o technofasismu, pak sem se ho zeptal jesli to nema z nyxu tak rek ze jo, hehe
    GOG23
    GOG23 --- ---
    SKAFF: Oukej vymyslim pro to příznačnější název, spokojen ? :-)
    GOG23
    GOG23 --- ---
    Tak sem zjistil že v americe je taky techno fašismus , ale ve smyslu techno jako technologický. Pár obrázků ;-)

    GOG23
    GOG23 --- ---
    DUB: Ale věděl :-)
    DUB
    DUB --- ---
    GOG23: nerikej zes to nevedel
    VKLF
    VKLF --- ---
    MORIARTY: jj,presne tak!

    kapradina je snad prvni vec na ktere byl(z ktere) odpozorovan zaklad pro fraktale...

    YORICK
    YORICK --- ---
    LOPIK: to samy muzes napsat o vo(y)hulenym kajoj gottu....
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Vidíš to..
    GOG23
    GOG23 --- ---
    LOPIK: Jen sem si to představil a už mi naběhla husina !
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Gramofonová deska naopak extrahuje z rovnýho beatu esenci fyzičnosti a stává se tak bazálním artefatem z kterýho následně vychází pozitivněrepetetivní vlny.
    GOG23
    GOG23 --- ---
    JENDAVB: uklidni se :-)
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    LOPIK: si to priznej ze vinyl je nerovny a tudiz nemuze byt nosicem klalitniho rovneho beatu
    GOG23
    GOG23 --- ---
    Rovný beat je náš atraktor
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    DREAMCASTER: Nojo, jenže fraktály jsou součást teorie chaosu, stejně jako nelineární systémy, atraktory, motýlí efekt apodobně. Taky se s výzkumem fraktálů začalo v šedesátých letech, když se začaly dělat první počítačový modely počasí a ekonomických systémů (a měření délky pobřeží) a zjistila se soběpodobnost naměřených dat a extrémní citlivost matematických modelů na malou změnu počátečních podmínek. Dost matematiků se z toho snažilo udělat souvislou teorii, ale furt je to neprůhledný jak mlha na čarodkách.

    Teď mě gogy pokárá, že jsem OT, tak aspoň nějakou kytišku IFS atraktoru:

    GOG23
    GOG23 --- ---
    DREAMCASTER: Dej si pozor abys nedostal RO !
    VKLF
    VKLF --- ---
    DREAMCASTER: chaos mi neevokuje rovnou linku...a rovnost beatu je to oc tu bezi,))
    DREAMCASTER
    DREAMCASTER --- ---
    VKLF: tvoje baba je fraktal...nevym kdes vzal ze priroda je fraktal....vsechno je to chaos!!!!:)a ten te jednou v acidovym deliriu najde a sni @:)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    JENDAVB: Hovno!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam