• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BALVAN42Bechtěrev, revmatoidni a juvenilní artritida a vůbec
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    BALVAN42: Me to zaclo asi ve 21 kyclema. Pak za krkem.... pak bedra... ale jako da se to prezit celkem. Bude hur. Ale tak clovek se s tim musi proste poprat. Nejvic me stve, ze kdyz me to opravdu chytne, tak nevim, jestli nemam treba infarkt nebo neco, jak to strili dopredu. Nebo je mi blbe od zaludku. Ale clovek si na tu bolest musi zvyknout, respektovat ji a zaroven se ji nepoddavat.
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    Tak na posilovnu bych to mozna ani moc nevidel... ja bych se vlastne ani na zadnej moc velkej pohyb nevidel. Vim, ze je to chybka, ale nemam na to naturu. Navic, kdyz je to ztuhly, tak to neboli... :) Ja kdyz pohyb, tak dost narocnej (tvrda prace, co se proste musi udelat). Tak pred tim ibac a potom po tak 10 hodinach, co se to rozlezi, tak dalsi a mam na 3 dny relativni klid. Vono se s tim da stejne hovno delat. :) Stejne se to resi chemicky oblbovakama. S tim se proste neda nic delat. Trpte se mnou. :)
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    DEFRAGMENT: pokial nebudes vzpierat 120 kilove cinky nad hlavu a nebudes hodinu vytuhnuty na nejakom stroji/lehatku, tak hadam okay. ale s mierou a zostat v pohybe.
    DEFRAGMENT
    DEFRAGMENT --- ---
    LIBRIUM: a co treba neco v posilovne?
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    DEFRAGMENT: hlavne plavanie, menej cyklistiku.
    inak v podstate vsetko, co klby a chrbticu moc nepretazuje a fyzioterapia/krankengymnastika.
    DEFRAGMENT
    DEFRAGMENT --- ---
    mam 23
    DEFRAGMENT
    DEFRAGMENT --- ---
    uff, minuly tyden jsem byl na testech a nastesti se pozdezreni na bechtereva nepotvrdilo .. mam problemy s kycelnima kloubama a tedka trosku i s pateri, beru kazdy den Donu (1,5 glukosamisulfatu v jednom)

    - cvicit cvicit a cvicit :P

    - co doporucujete krome jizdy na kole a plavani?
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    CUTTER: chrbát mi začal bolet kolem 20. ale to jsem lital mezi odvodovejma komisema a uhanel jsem modrou, takze jsem byl pro dochtory tutovej simulant a tvrdili mi, ze to je z vadnyho drzeni tela a obcas mi prdli obstrik. popravde jsem to taky moc neresil. Pred 4 rokama (28) jsem se probral z workoholický haluze s tim, ze bych potreboval odblokovat krk a uz bylo pozde :) ...jsem to cely prosedel na zidli :) ....mel jsem hodne rychlej prubeh. co si tak vybavuju, tak pekelny po pateri nahoru postupujici bolesti jsem mel asi rok a pul az dva roky.
    H3AD3AD
    H3AD3AD --- ---
    konecne klub pro me :D
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    BALVAN42: Jj. A děda byl taky bechtěrevik. Bral i 6 brufenů denně. Když si představim, že mě to ještě všechno vlastně čeká, tak z toho nemám zrovna radost. :)
    A to je mi teprve 24. V kolika vám to vlastně začalo?
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    BALVAN42: je to hype lebo su "nove" ale hlavne drahe.
    ale zbytocne imo, Movalis alebo Napsyn je rovnako dobry ci lepsi.
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    ale ten Celebrex (resp. ty COX bobule) jsou v poslední době mezi bechťákama docela hitovka.
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    na noc jeden ibáč. a to ne furt. ibáč snášim dobře.
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    Diklo, Movalis alebo Celebrex?
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    CUTTER: tvuj otec je taky bechtěrevik?

    moc nejezdim, jsem byl jenom dvakrát Jáchymově. Zrovna jsem se vrátil. Narovnanej celkem. Protaženej hezky. Na to že mám páteř skoro zarostlou se po procedurách cejtim fit. Jsem udělal chybku, že jsem jel teďka po čtyřech letech. Měl jsem to dávat každej rok, ale nějak nebyl čas :)

    Nejhorší na lázních je nadměrnej výskyt pre-seniorů až seniorů. K blití.
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    Já se láznit ještě nikdy nebyl, ale prej je na to dobrá Třeboň, řikal táta. :)
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    to sou sirný lázně, tam to musí smrdět jak pes. :)
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    maj tam radon?
    LULU
    LULU --- ---
    co madarsky Harkany? :-)
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    Typickej bechtěrevik :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam