• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BALVAN42Bechtěrev, revmatoidni a juvenilní artritida a vůbec
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    HOEZO: jsem zmalovanej od 18ti a přidávám další skoro 20 let. nesleduji žádné změny po tetování.
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    Máte někdo zkušenost tetování vs Bechtěrev? Našel jsem pár zmínek, že tetování ho může rozjet/zhoršit(?)...
    ZWOOKY
    ZWOOKY --- ---
    počasí..
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    a máme to tu... člověk se probudí a ví, že je něco špatně (víc než jindy) :)
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    Mě ted doktorka oznamila, že mam po tech prascich mirne zvyseny hodnoty na jatrech, co jsem teda já videl tak o 100% ,) ,mno prej je uz nemam brat a pratelsky jsme se rozloucili ,))
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    Mě rovnou poslali do prdele, že jsem moc mladej a nemám to rozjetý. Kurvy jedny. :-)
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    MONOTYPEK: proto je lepsi si uzivat dokud to jde a kdyz to jde, nic vic nepodniknem.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    HOEZO: ja nevim. nerozumim tomu proc. bojim se ze se jednoho dne probudim a nepujde to uz.
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    MONOTYPEK: jako ze to davas, jsem myslel.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    HOEZO: no a? mam narok, ktery nemohu uplatnit...
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    MONOTYPEK: jej, aha, tak to si zase frajer ,)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    HOEZO: jsem 4ka
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    MONOTYPEK:
    ZWOOKY:
    taky mi to známý poslali, jenze jak jsem se tu bavili, vazne nemam 30 litrů měsicne po nekolik let, navic ten 4 stupen, aby te prijali....
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    ZWOOKY: žádné léky neberu. vzpomínám si, že na začátku jsem měl kortikoidy a pár krát jsem musel na obstřiky, protože mi zůstala hlava na stranu a nešlo s tím hnout. ale celou dobu jedu bez léků... kolega v práci do sebe dává 4 prášky bioléčby denně, ale on má ty lopatky už strnulý v 25ti.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    ZWOOKY: právě, že jsem se na to téma už s mojí lékařkou v revmaťáku bavil a bylo mi řečeno, že se v mém případě kvalita života o moc víc nezlepší. mám štěstí, že bolesti nemívám a sportovat s rozumem zvládám... nadhodím to ale znovu na podzim, kdy mám další kontrolu ;)
    ZWOOKY
    ZWOOKY --- ---
    Otec najednou nepotřeboval měsíce žádné jiné léky, nic ho nebolelo, byl ohebnější, fungoval úplně jinak.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    ZWOOKY: ja to nikdy nezkousel... za mlada to nebylo a ted uz je to jedno asi s moji mobilitou.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    pár známých mi poslalo tento odkaz, že jako to je řešení... tak trávím čas vysvětlováním, že to tak úplně není (v mém případě). obecně chybí jakákoli lepší informovanost.

    Má bechtěreva, ale nová léčba mu zachránila život  – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/371094-ma-bechtereva-ale-nova-lecba-mu-zachranila-zivot.html
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    MONOTYPEK: ja si zase rikam, ze az budu starej tak ty moje protivny nalady si lidi budou vysvetlovat tim, ze jsem starej a ne jen proste kokot .D
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    HOEZO: únavou netrpím (díkybohu) a rozhodně nezávidím :(

    hehe, musíš překročit práh bolesti? vítej do mého světa posunování hranic. děsím se jen, že mi to jednoho dne přeskočí z těla na duši a budu starý necitlivý dědek, kterého budou děti v parku otravovat a nebo budu bavit tím, že budu mlátit hlavou do stromu za prachy :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam