• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RIMMER_Amanda Palmer
    AITNEI
    AITNEI --- ---
    rozhovor s Amandou na sanctuary.cz


    IOT_JH: To by mne taky zajímalo, ale myslím, že datum ještě nemaj
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    RIMMER_: Taky mi tak připadá... Kdy má Amanda svadbu vlastně?
    RIMMER_
    RIMMER_ --- ---
    MARDUK: To je jen záběr z natáčení videoklipu ke Coin-Operated Boy, co mi připadal smyslný ;)
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    RIMMER_: co to?
    RIMMER_
    RIMMER_ --- ---
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    Vcera jsem se koukal na Hotel Insomnia kde byl Jason. Teda ten porad je zvlastni. Chvili mi to pripominalo parodii na Katovnu.

    Nicmene jason zahral par pisnicek, na konci mel rozhovor s naprosto klasickyma nudnyma otazkama.

    kdo to nevidel o nic neprisel
    AGLAIS_MAGLAIS
    AGLAIS_MAGLAIS --- ---
    Bylo to super. Ale zase čím menší prostor, tím větší kontakt s publikem, takže Jason na podzim v Praze byl lepší.
    K_0S
    K_0S --- ---
    Ah, ja se tesil, ze budu sledovat amandiny (a gaimanovy) tweety zive a uplne jsem zapomnel, ze uz to bylo. stejne jsem nemel tou dobou pristup k netu...
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    doprcic, nejvic jsem ten koncert prosvihla!!! dozvedela jsem se o nem predevcirem a zrovna tech sedm kilo vubec nemam... zabit me!!!
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    Evelyn Evelyn will NOT be appearing at this show, they need to get home to the States to prepare for the North American tour.

    :))

    With very special guest Gabriela Kulka!
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    Zjistila jsem, ze mam listek na Amandu navic, asi za min, kdyby nekdo mel zajem, tak 723 566 285 :-)
    RIMMER_
    RIMMER_ --- ---
    NESKY: Si piš.
    NESKY
    NESKY --- ---
    tak zejtra jop
    TADEK
    TADEK --- ---
    Jason Webley hudebnim hostem zive prenasenyho poradu Hotel Insomnia (www.hotelinsomnia.cz) 8. kvetna na CT2 v noci... a mozna prijde i Amanda Palmer :P
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    TADEK: Tak ale na Colours of Ostrava bude.
    NESKY
    NESKY --- ---
    no supeeer, zbožňuju jí..
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    TADEK: Jo, hele, moje zdroje rikaj, ze bohuzel nebude. Vypadalo to slibne, ale prej nejak zmenili tu tour, takze se sem nedostane. Pristi rok snad.

    Kzdopadne ja uz mam listky na Amandu s Jasonem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam