• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLABOLVychovávám cizí dítě-osvojil-la jsem si cizí dítě a naopak..
    Jaký vztah mám k cizímu dítěti, obavy z vývoje dítěte, říct nebo neříct jak je to doopravdy, názory, pocity, obavy......Nebo naopak....můj partner si osvojil mé dítě, chce mít i vlastní....obavy, názory pocity..jestli se bude chovat, nebo chová stejně jako k osvojenci, nebo je tam rozdíl...co v těchto případech dělat....jak o tom mluvit atd....
    rozbalit záhlaví
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    ZUZKAOU: nekecej,)))
    tak až narazíš na vrstvu s podpisem phdr eva rotreklová, tak to dělala moje máti,)
    byla tady v brně někdy od 91 asi do roku 2000...
    btw nevadí ti, že budeš muset co chvíli do dubí a do chvalčova, což je lán republiky?.)
    BLABOL
    BLABOL --- ---
    ZUZKAOU: to by bylo dobrý...já sama jse v situaci, kdy si partner chce osvojit mé dítě a chce se mnou mít další, jeho vlastní......navíc si myslím právě, že by bylo dobré, kdyby sem psali i chlapi, kteří vychovávají cizí dítě, odkudkoliv....jak to oni prožívají....přeci jenom, žena k dítěti má trochu jiný vztah, než muž :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Fíha - dobrá koincidence.

    Právě začínám jako koordinátorka matek pěstounek v SOS vesničkách a navíc zrovna teď dávám dohromady harmonogram vzdělávání pro kandidátky, který budeme nabízet i pro veřejnost.

    mám tu pár velmi zajímavých materiálů o poruchách vazby, takže až bude čas, a bude-li zájem, můžu někam pověsit ke stažení.


    book.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam