• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLABOLVychovávám cizí dítě-osvojil-la jsem si cizí dítě a naopak..
    Jaký vztah mám k cizímu dítěti, obavy z vývoje dítěte, říct nebo neříct jak je to doopravdy, názory, pocity, obavy......Nebo naopak....můj partner si osvojil mé dítě, chce mít i vlastní....obavy, názory pocity..jestli se bude chovat, nebo chová stejně jako k osvojenci, nebo je tam rozdíl...co v těchto případech dělat....jak o tom mluvit atd....
    rozbalit záhlaví
    YVET
    YVET --- ---
    Rozum a Cit - Nadace O2 (příbuzenská náhradní péče) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=bEm7Mvc2x7U
    EERIS
    EERIS --- ---
    děkuju
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    EERIS: existuje. jmenuje se to nějak jako Herodesiarum nebo co :)
    EERIS
    EERIS --- ---
    já možná narušuji zdejší klub...ale existuje zde na nyxu klub žen které děti nechtějí ? díky...
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    PIKSE: sociální pracovnice rozhodně nedělá, co má a v lepším případě je nevzdělaná. v horším úmyslně lže.
    postup, který jsem ti napsala, stále platí.
    jinak jedině advokáta.
    víc takto po netu radit nelze.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    PIKSE: nejspolehlivější bude nejdřív se informovat v nejbližší občanské poradně, kde je nejpravděpodobnější, že narazíš na lidi kteří jednak rozumí systému sociálnéprávní ochrany dítěte, znají lokální poměry a s právníky a mediátory spolupracují, takže umí doporučit slušné.

    http://obcanskeporadny.cz/
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    ZUZKAOU: mediátor tady nepomůže, matka zjevně porušuje zákon. díte je u babičky jen na dohodu, není jí svěřeno.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Do doby zletilosti dítěte jdou prachy tomu, kdo je napsaný jako opatrovník. Takže pokud se nejde dohodnout, tak to jde řešit jedině přes soudy a změnami opatrovnických práv. A teda dříve než soudy bych zkusila mediátora.
    http://www.amcr.cz
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    PIKSE: právo matky nakládat s penězi je sice pravda, ale její povinnost je výživné a přídavky na dítě používat ve prospěch dítěte, takže se to dá vynutit, dokonce i soudně.
    sociální pracovnice by to měla vědět.
    pokud ti ona nepomůže, obrať se na její nadřízenou,
    pokud ani ona ne, tak na nějakou organizaci na pomoc dětem, nebo zajdi na opatrovnické oddělení na soud, tam by ti měli pomoct.
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    OKENA: je mi líto. pokročilej rodič asi knížky o výchově nečte. nemám ani jednu :-) zahodila jsem je ve velmi raném věku svého dítěte... protože všecky byly naprosto k ničemu :-)
    ale zkus knihovnu... ve vyhledávacím systému zadej heslo "výchova" :-)
    OKENA
    OKENA --- ---
    SOS Potřebovala bych zapůjčit do neděle nějakou literaturu o výchově dětí, pár knížek kde se zmiňují alespoň v jedné kapitole o trestech, jak k nim přistupovat, jak trestat dítě a tak...Kdyby byl někdo tak ochotnej...Klidně dám nějakou zálohu aby jste se nebáli o knížky. Kdyžtak pošta. SPĚCHÁ!
    ELZEE
    ELZEE --- ---
    MALA POZVANKA:
    [ Všehodění v Podviní / festival / 16.5.2009 / CR - Praha - vysočanský park Podviní ]
    multikulturni festivalek pro deti a mladez, stoji za to!

    Cílem celé akce bude zapojení skupiny sociálně izolovaných nebo ohrožených dětí do běžné komunity – a to díky mnoha aktivitám.
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    ORIKA: tak to bys byla v reálu překvapená :-) lidé se stejným postojem se stávají mými nejlepšími přáteli :-) život je už takovej... podle hesla "všechno je jinak" :-)
    POA
    POA --- ---
    CHIMERA: jééé.. to je jeden z mých čerstvých úlovků na DVD ten film
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    GRETKA: ty stopy, které v nás nevědomky nechává působení otce, dědečků atd... viz ten tvůj příspěvěk
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    HRABALKA: tu knizku jsem cetla, ale uz je to davno, tak ted uplne nevim na co narazis....
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    GRETKA: připomíná mi to knížku Anatomie lásky od Corneua, resp, závislosti
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    CHIMERA: tedy, nikdy bych nečekala, že se my dvě v něčem "setkáme", ale zcela jednoznačně milujeme stejnej film, je to má srdeční záležitost :)
    STRASNYPES
    STRASNYPES --- ---
    SHADOWALKER: určitě. Předtím to tu někdo velmi dobře a přesně popsal, jak by se mělo postupovat a lze s tím jenom souhlasit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam