• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMGKostýmy, výroba a údržba - Star Wars a další
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    TOMG: treba Jabba Hutt, ten okoukanej rozhodne neni :P
    TOMG
    TOMG --- ---
    ZVEMI: Stejne me spis lakaji jine kostymy, pokud na to budu mit cas a naladu :) Technologicke moznosti jsou :)
    ZVEMI
    ZVEMI --- ---
    TOMG: potom taky zalezi na urovni propracovanosti, ale uznavam, ze efekt neni takovy :) zase je ale vetsi vyber postav :D
    TOMG
    TOMG --- ---
    ZVEMI: Pravda, proto jsou v ramci ruznych fanfilmu a conu uz docela okoukane. :)
    ZVEMI
    ZVEMI --- ---
    TOMG: sithske i jedi kostymy maji tu vyhodu, ze k nim vicemene staci pouze sici stroj a troska invence :D
    TOMG
    TOMG --- ---
    OMN: nevim o tom, ze by je nekdo v cesku resil.
    OMN
    OMN --- ---
    uniformy z Battlestar Galacticy nahodou nejsou?
    TOMG
    TOMG --- ---
    KULA: Mam k vyrobeny cely kostym, chybi jen boty a rukavice. Helma je dovezena ze statu. Ale bude se delat Tie Pilot kostym, coz ma nektere stejne dily na helmu jako ten rebelsky.
    KULA
    KULA --- ---
    TOMG: Co napriklad prilba pilotu X-wings?
    TOMG
    TOMG --- ---
    DARKSWORD: Vader je jako postava ok, ale jako kostym me neprijde zajimavy, nelegracneji vypadaji srazy 501. Legie v USA, kde ma tento kostym docela dost lidi. Kdyz vidis desitky Vaderu a stejne tak Cisaru.
    Vsak si ten kostym sezen nebo vyrob, zas tak tezke to neni :)
    DARKSWORD
    DARKSWORD --- ---
    TOMG: to jsou ti stormtrooperi .-)))) nevi co je dobre -)))
    TOMG
    TOMG --- ---
    DARKSWORD: Mi osobne Vader zajimavy jako kostym neprijde. Navic bys musel mit nekoho, kdo ma aspon 2 metry, aby v tom nevypadal srandovne.
    To uz je zajimavejsi Red Guard, ale ne jen cervena helma, ale i ten armor pod tim.
    Abych rekl pravdu nejak si na Dzedaje ci Sithy nepotrpim.
    DARKSWORD
    DARKSWORD --- ---
    TOMG: Co takovy Darth Vader?.-))) ten na sklade nebude?.-))))
    TOMG
    TOMG --- ---
    Zrovna si hraju s timhle :) Ale je to jsou vylisky navic a budu to jeste predelavat.


    Tak nejak prototyp nechci mit ciste bileho stormika :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    TOMG: klobouk dolů! :)
    TOMG
    TOMG --- ---
    DARKSWORD: Diky, je v planu nekolik dalsich kostymu a to nejen SW.
    DARKSWORD
    DARKSWORD --- ---
    TOMG: Pěkná práce .-)))
    TOMG
    TOMG --- ---
    KULA: No to se hure pocita, protoze do vyrobni ceny musis zapocitat formy a stroje. Coz by se zaplatilo az po vyrobeni a prodani par desitek kusu armoru. Plus to zavisi na cene plastu z jakeho to je lisovane. To na fotce je tusim bily leskly HIPS 2mm silny. Ale bezne se pouziva na tohle i ABS coz je plast cca o 1/3 drazsi.
    KULA
    KULA --- ---
    TOMG: Hlasim se jako herec..Uz jsem ve filmu hral a zaroven mam citovy vztah k SW.:)

    Jaka je vyrobni cena jednoho plastoveho startroopera?
    TOMG
    TOMG --- ---
    ALIENJEDNA: No puvodne se planoval fanfilm a nechtelo se mi kupovat ty kostymy v zahranici, pze nevychazeji nejlevneji, takze urcite nebude jen jeden a budou pravdepodobne dalsi kostymy. Mam par tipu, podle toho jak bude cas, nalada a finance.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam