• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMGKostýmy, výroba a údržba - Star Wars a další
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    Zdravim, rad by som si vakuove formovanie vyskusal doma, taky ten velmi primitivny pristup (vysavac atd).
    Trosku mam problem najst zdroj vhodnych plastovych dosiek - ked hladam ABS, HIP tak sice najdem firmy
    co dosky dodavaju, ale vo velkom. Mam pocit, ze objednat celu paletu je trosko moc. :) Viete nieco poradit?
    SHAADOQA
    SHAADOQA --- ---
    Zdravim, shanim sablonu pro tisk obalu Hvezdy smrti. nemate nekdo ci nejakej tip,predem diky za odpoved.
    BARUNAK
    BARUNAK --- ---
    Ahoj, hledám cokoliv, co by mohlo posloužit jako kostým - 30. leta pro muže, klidně různé čepice na motocykl a podobné. Info do zpráv. Předem moc děkuji
    PISTOLERO
    PISTOLERO --- ---
    Cau.. nemate nekdo na zapujceni masku Pat a Mat / A je to? :D
    Kdyztak prosim do zprav, Praha, specha.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    TOMG: Jo, diky... tolik jsem taky nasel. A nevim prave o nikom v CR kdo by to delal.
    TOMG
    TOMG --- ---
    GOBERS: mrkl bych se na místní pobočku web 501. legie, ale nepamatuji si, že by to někdo dříve reálně dělal. Když jsem se o ten kostým zajímal, tak vím, že se v té masce dost blbě dýchá a obvykle je laminátová.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Zdravím vespolek, přátelé. Chtěl jsem se zeptat, dělal někdo z vás císařskou tělesnou stráž (tj. Red Guard)? Já bych se do toho rád pustil...
    LINDUSHKA
    LINDUSHKA --- ---
    Workshop masky, divadelního kostýmu a stage make-up
    Theatre masks, costume and stage make-up workshop
    Spuštěná registrace, omezená kapacita.
    Těšíme se na Vás

    https://www.facebook.com/events/703573733094536/

    18.-19.4. 2015 10:00- 18:00
    Praha, Berlinskej model, pplk. Sochora 8, Praha 7, 170 00


    DRRAK
    DRRAK --- ---
    www.alonge.cz ... vyrobí ti cokoli přesně na míru
    TENRAI
    TENRAI --- ---
    Ahoj,
    nemáte nějaký tip, kde koupit nalepovací knír a vousy, které vypadají realne? Co si budeme povídat, ve všech obchodech typu ptakoviny.cz etc sice umělé porosty jsou, ale ani trochu nevypadají opravdove.
    Díky :)
    ESY
    ESY --- ---
    XMRAVENECEK: mam ji jen pro sebe.. proc ji nekoupis ?:)
    XMRAVENECEK
    XMRAVENECEK --- ---
    Ahoj, nemáte náhodou prosím někdo k zapůjčení či přenechání masku koně? Nejlépe dvě, případně masku opice či jelena :) Praha, dojedu si. Potřebuji k překvapení 19.10. :)

    PERY352
    PERY352 --- ---
    Mám dotaz měl by někdo nápad nebo rovnou šablonu jak jednoduše vyrobit tohle http://fc09.deviantart.net/...2/139/0/d/dead_space_advanced_helmet_w__light_by_wolfenmen-d50aytc.jpg stačila by mi z kartonu nebo tak, ale nemám ponětí jak se helmy vyrábí nikdy sem to nedělal.
    TOMG
    TOMG --- ---
    POZITRON: tohle neoprén nebude, spíš něco s velkým podílem syntetických vláken. To je dotaz spíše na švadlenu, aby ti doporučila vhodnou látku. Případně pohledat na netu, jestli k těmhle kostýmům nejsou nějaké podrobné informace, z čeho je vyráběli.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    TOMG: star trek tng skant. moc nevim, z ceho to usit, tak me napadl neopren... ale to je asi blbost, spis nejaka silnejsi nemackava latka? vubec se v latkach nevyznam. kazdopadne potrebuju ji az v srpnu, takze casu dost.
    TOMG
    TOMG --- ---
    POZITRON: Uniforma z neoprenu? Tak neopren bych hledal v potřebách pro vodáky či potápěče ne?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    nevite, kde bych koupila neopren? cernej a modrej? procesavam ty internety a nikde nic... jestli sem tenhle dotaz nepatri, klidne me smazte... potrebovala bych si usit uniformu.
    DAVEXTROOPER
    DAVEXTROOPER --- ---
    TOMG: Moc moc dík.. už to jak si mi řekt tu pepakuru, tak jsem našel na youtube tohle video http://www.youtube.com/watch?v=nAm94ALLFeo a to my všechno vysvětlilo a takhle to asi i udělám :-) ( Má to 5 dílů včetně toho laminování atd... :-) )
    TOMG
    TOMG --- ---
    DAVEXTROOPER: to se taky dělá víc vrstev a mezi ně dá zevnitř skelná tkanina, pak to i něco vydží. Ale zas to bude mít svoji hmotnost. Rozhodně to není pevné tak, aby to fungovalo jako reálná ochrana, na kostým to však stačí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam