• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HONANEK69Vše o digitálním vysílání TV( DVB-S, DVB-T, DVB-C)
    rozbalit záhlaví
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    Díky všem, nový zesilovač alcad a jede to jak z praku
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    RATTKIN: Samolepka 5G / LTE by měla znamenat, že umí filtrovat některé frekvence. Možná se někde poblíž zprovoznila nová BTS... A možná prostě odešel...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    Prosím zkušenější o radu, najednou "není signál" na všech televizích najednou, asi mi odešel zesilovač?
    Je tam Alcad AM-112
    12V dostává, nevím čím jiným by to mohlo být.

    Je dobrá náhrada ALCAD AI-233 ?
    Specifikacím moc nerozumím, jen vím, že HEVC samolepka je na zesilovači blbost. Je k něčemu samolepka 5g, kterou tenhle nemá?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Volne dostupne kanaly

    GitHub - Free-TV/IPTV: M3U Playlist for free TV channels
    https://github.com/Free-TV/IPTV
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ROENICK: Jo tak Slunečná... no jsme rád že jim to firmy bojkotujou.
    Navic je evidentni jejich mamon po prachach ... cimvic kanalu tim vic reklamnich proudu, je jedno ze to ma 576 radku...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    wtf

    Prima od března znemožní přetáčení reklamy, nikoli možnosti přetáčení pořadu, u zpětného zhlédnutí u všech operátorů. „Ročně kvůli možnosti přeskakování reklamy přicházíme o stovky milionů korun, které potřebujeme zpětně investovat do výroby svých pořadů. Tato situace je pro nás coby komerční skupinu, která financuje celý svůj provoz dominantně z prodeje reklamy, nadále neúnosná a dlouhodobě se zhoršuje. Za peníze, o které ročně přicházíme, bychom byli schopni vyrobit dva nové seriály, jako je například Slunečná,“ upřesnila mluvčí Primy Gabriela Semová.

    https://www.idnes.cz/zpravy/mediahub/prima-o2-nedohoda-televize-media.A220202_080603_mediahub_jpl
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    no ale co ty chudinky babicky maminky tety apod? :) ja na primu taky moc nekoukam :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    ROENICK: pro mne, za mne, ať si jednou klidně v rozlišení 1x1 px ... a rovnou i bez audio stopy :-D
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    a je to tu :)

    Prima snížila rozlišení svých stanic v DVB-T2 - Lupa.cz
    https://www.lupa.cz/aktuality/prima-snizila-rozliseni-svych-stanic-v-dvb-t2/
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    FATBOZZ: kdyby to nešlo z jednoho usb portu tak se dá použít napájení ze dvou.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    FATBOZZ: spis klub Media center ale pochybuju. USB externi disk to casto uzivi ale tomu by mel stacit 1A
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Snad jsem tu s HW dotazem spravne, pripadne navrhnete jiny klubik.

    Zajimalo by me jestli se novejsi TV delaji s USB INOUT ktere dokaze napajet raspberry tj na USB nejaky 2A ? Nechtel bych aby mi ke krabicce vedl dalsi kabilek a byl pekne schovany nekde za telkou.
    Díky.
    JIMX
    JIMX --- ---
    FATBOZZ: ano a tem je nejaky HD naprosto ukradeny ...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    LOL ?
    spíš mi přijde úsměvný, že v týhle době, kdy už drtivá většina lidí jede spíš služby typu netflix/appletv/amazon/hbogo
    Vystup ze své bubliny a podívej se na postarší lidi. Ty pořád jedou normální telku
    JIMX
    JIMX --- ---
    ZBYNEK: No to kdyby někdo chtěl namítat, že ten signál se ke mně vzduchem zadarmo nedostane ... a máš pravdu, nejsem nucenej ... spíš mi přijde úsměvný, že v týhle době, kdy už drtivá většina lidí jede spíš služby typu netflix/appletv/amazon/hbogo ... se oni rozhodnou, že budou podporovat něco, co do pár let nejspíš tak jako tak umře ...
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    JIMX: Ale no tak, snad nechceš do debaty ohledně Primy zatahovat koncesionářské poplatky...

    A mimochodem, nejsi nucenej na nic koukat ;-)
    MA747
    MA747 --- ---
    ČTÚ: Po roce 2030 by se mohlo omezit pozemní TV vysílání. Ubudou frekvence - ITBiz.cz
    https://www.itbiz.cz/zpravicky/ctu-po-roce-2030-by-se-mohlo-omezit-pozemni-tv-vysilani-ubudou-frekvence
    JIMX
    JIMX --- ---
    "Do budoucna zvažujeme možnost, že bychom podpořili za nějakých férových podmínek operátory placených televizí a zvýšili rozdíl v té kvalitě" ... za televizi platim koncesionarsky poplatky a jsem nucenej koukat na reklamu ... odmitam platit neco vic, pokud to nebude sluzba typu netflix ... no moc zivota jim uz urcite nezbyva ...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    to jo, ale už vidím tu 4K telku s 540p obrazem :) to bude k zbliti jeste vic nez v HD .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam