• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CAMPANELLAMoc pěkný komáři teda
    JEDI
    JEDI --- ---
    Jak to vidím ja:

    Definice komára:
    člověk s modrejma očima, trochu zvíře, libido, maximální zisk, bezcharakternost, pragmatismus, vlastní potěšení, vykořišťování lidí,
    prostě zmrd

    Komárem se člověk může stát, člověk se komárem stává v okamžiku, kdy ztrácí charakter ve smyslu bezcharakterní jednání, sobeckost v ryzí podobě.

    Oči se poté člověku mění a stává se komárem.
    Komárem se také člověk rodí, již na miminku je vidět jestli je komár nebo ne.
    (v mém pojetí = zmrd)
    Komárům se rodí často komáři.

    Lidé s jinou barvou očí nejsou komáři, přirovnal bych to k něčemu jinému. zvířata, šelmy apod.

    pohled je pichlavý, prázdný, až bych to nazval manický, šílený, vilný, podbízivý.
    Tento pohled mají často podnikatelé, lidé na vedoucích pozicích.
    Je to pohled sobecnýho magora.

    Dle zkušenosti, někteří komáři o sobě vědí, že jsou komáři, ale nemůžou si pomoci a jednájí jak jednají. Někteří mají slabou chvilku a chvíli to z nich zmizí.
    Každopádně zažil jsem i komára, kterej mi říkal, že si uvědomuje že je komár (zmrd), ale že se musí být komárem, protože by ztratil své oběti na kterých je ukájí a ztratil by svou pozici mezi komáry.

    Dokonce jsem zažil komáry, kteří se snaží napravit ve smyslu nebýt zmrdi, tudíž jsou menšími komáry. Tento komár, ale věděl, že se toho prostě jednoduše nezbaví.

    Připomíná mi to trochu definici kokotismu.
    S tím, že znak komárů jsou oči. Takéž lze aplikovat na kokoty.

    Taky jsem zažil nekomára, kterej komárovatí, třeba když jedná pracovně a musí přemýšlet nad tím jak se chová, aby se mu to nestávalo.

    tak to můj příspěvek.
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    CAMPANELLA: Aha.
    Hm, v tom případě máš pravdu: Nuda.
    Zbytečnej klub, zbytečný téma.
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    :-))
    MDFK
    MDFK --- ---
    lol, tak to se loučím
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    nicméně si to s kámoškou myslíme
    ten klub si nechám
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    prostě jsme se s přítelem opili, někdy v pátek..
    a on mě strašil, že jsou tu lidi- bejvalý ještěrky a že žijou v podzemí..
    tak jsme uvažovali, že to připomíná tu věc s komárama, co sdílim s kámoškou
    a byla půlnoc, tak jsem se rozhodla...:-)
    že si založim klub jako prevenci proti jejich rozmáhání
    a druhej den mě to už nebavilo
    ale on je blázen a fakt to založil
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    Nebo jako nic proti, ale ty tvoje názory tady zní dost ublíženě.
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    nuda
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    CAMPANELLA: Hele, že ty ses teď nedávno rozešla s nějakym přibuzlym šampónkem a teď si jenom hledáš obhajoby jak hodit všechny chlapy co se ti nelíbí do jednoho pytle?
    BLASTO
    BLASTO --- ---
    CAMPANELLA: ty na necem jedes ? naky lsd nebo tak ? pripada mi to tu jako placani patyho pres devaty jeste spojeny s nakejma radoby odbornejma vyrazama v diskuzi o "detinsky hypoteze" s tvoji kamoskou :-D nic proti ale radsi bych to tu zrusil :)
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    málo lekavej
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    ten vztah k ženě- je přehnanej- jako že je tu pro ní, aby se v noci nebála, že má postavit barák- to jsou podle mně kecy, co by romantickej člověk nevyřvával
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    aha, tak ten Nedvěd to je zrovna komár:-(
    kámoška z něj nemůže, však když si rozebereš ty texty, tak ten jeho patos neni moc normální
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    dobře se ti s nima pak zachází, jako že víš, co máš čekat a tak
    jak je motivovat
    jak zareagujou, aby si do nich normální lidi furt dokola neprojektovali svoje chování
    vymezit se
    BLASTO
    BLASTO --- ---
    Modry oci mi nikdy u nikoho nepripadaly pichlavy :) to spis hnedy az cerny...modry oci maj vetsinou takovy noumove jako napriklad Pavel Nedved. do takovejch oci se podivate a vite ze ten clovek netusi nic to samy moje sestrenice a bratranec, takovy neurcity pohledy neznejch melancholiku :)
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    no dál mě zajímaly nějaký cizí zkušenosti s nima- jako třeba lidi z rodiny, jestli je někdo nemá napozorovaný
    jako jestli to nesdílí ještě někdo
    já a kámoška ted odsuzujem lidi naprvní pohled, je to děsně pohodlný a nulová šance na spletení
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    CAMPANELLA: No a ta tvoje teorie zní tedy jak? Že na světě existujou lidi, který se podle tvý definice daj nazývat "komáry"? Potvrzeno. A dál?
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    tahle teorie nikdy nebudu přímo odkazovat ke skutečnosti- nezamlženě
    konec konců jde o abstrakci
    v každý přesahující teorii, kde je indukce a následná dedukce se nedá nic přesně podchytit, pokud neni nějak zvlášť scientistická
    MDFK
    MDFK --- ---
    CAMPANELLA: ale žádný laciný kecy, jsem uvedla známého člověka o kterém si myslím, že má pichlavé oči. spíše jde o to, že jsem to asi ještě nepochopila.
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    CAMPANELLA: Zakázaný nejsou, ale měly by dávat smysl... jde o to, že jsi vůbec na začátku jaksi nenadefinovala co to ten "komár" vůbec je, tvoje vysvětlení je zamlžený a mnohasmyslný a musel jsem to z tebe tahat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam