• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CAMPANELLAMoc pěkný komáři teda
    klub o komárech, což je polorasistická teorie,která se týká lidí s modrejma pichlavejma očima, tim polorasistická myslim ne jako rasistická, ale něco na ten způsob, protože to kritérium je dost individuálníní- to rasistický píšu, ptotože uvažuju nutnej kontext vašich asociací... (jestli to tak někdo pochopí, tak se naštvu, protože to je abstraktně ošetřený) tak jsem tu chtěla koncentrovat homozigoty nebo hetorozihoty dominantní, co se pigmentu týče, ty oči jsou jen vodítko, primární znaky jsou silné libido a nedostatek flexibility v sebereflexi. Více v klubu.
    rozbalit záhlaví
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    DANKLAR: ja to taky sama nevim, ze zacatku jsem se snazila to pochopit, dokonce jsem sem hodila i svoje oci, ale nebylo mi skoro nic receno. Proste todle je klub o totalnim hovne...
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    MIDORI: Tak nám poraď, co má za smysl, má-li nějaký... (imho nemá), vtipné to není, vážně to taky nemyslíte (to by bylo hloupé)...
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    tenhle klub je naprosto o nicem, krome jediho, omiho a campanelly asi nikdo nechape jeho smysl...
    PALACH
    PALACH --- ---
    to tady mým odkazem veškerá diskuze skončila? zajímavé
    PALACH
    PALACH --- ---
    JEDI: já se tady zavítal několika nepravděpodobnými kliky tlačítka na mé myši...ale strašně mě pobavilo, když sem čet o tom že vlastně hledáme nový druh člověka, kterého jsme si sami definovali....zajímavé že jsem si těchto "lidí" ještě nevšiml...je tato diskuse o tom že tady jsou? nebo o tom že jsme si my vytvořili dojem jejich přítomnosti?
    MDFK
    MDFK --- ---
    CAMPANELLA: chodim sem se zvědavosti, že se s nějakou novou reakci+, dozvím proč máš tenhle klub :)
    JEDI: prostě se necháváš ovlivnit čistě vizuláním efektem modrých očí. (tolik k tomu světlu a bar.spektru) no a pak je tu ten gen, který produkuje pigment melanin, který rozhoduje o bravě očí, vlasů a kůže. Nemyslím si že by jeden zmutovaneju gen, který snížuje pigmentaci oka --> modré, zelené oči, měl ovlivnit povahu člověka.
    Komáří teorie není děsivá, je to jen hloupý předsudek pár lidí
    BLAF
    BLAF --- ---
    JEDI: Podivej, ja bych rozhodne nemel problem bavit se o lidech, co maji silne libido, nedostatek flexibility v sebereflexi a sekundarni znak je, ze jsou to proste zmrdi s libovolnou barvou cehokoliv :) Ty modre oci tomu ovsem dodavaji ten vyrazne iracionalni punc.
    Jo a jeste me trochu desi to jesteri DNA :)
    JEDI
    JEDI --- ---
    Byl bych hrozne rad, kdyby se teorie vyvracela a byly by k tomu nejaky duvody

    duvod je to nevysvetlinej dojem, je to picovina neberu.
    JEDI
    JEDI --- ---
    MDFK: nevysvetlitelnej dojem - terminus technikus

    furt mas dojem, at si myslis, co si myslis, furt mas dojem.
    nic jinyho nemas.

    v tedle terminech se babrat to je jak materska skolka.

    zkus rozvezt neco o tom lomu svetla, pigmentu atd. pripadne nejaky odkazy na neco, abych si o tom mohl neco precist. Bych obohatil diskuzi.

    Predpokladam na zaklade toho, ze rasy lidi jsou rozdilne, že lidi s modrýma očíma jsou jiní než lidé z hnědejma.

    stejne jako tak jako cernej je jinej nez bilej.

    Chápu, ze komari teorie je desiva.

    Zkusme tu moznost pripustit.


    Ty, kdyby to byla totalni picovina, tak nad tim mavnu ruku a jdu dal. Ja ale mam "nevysvetlitelnej dojem", ze v tech ocich neco vidite...
    a ze jste z toho vydeseni.





    JEDI
    JEDI --- ---
    BLAF:
    a) bavime se tu o lidech, co maji silne libido, nedostatek flexibility v sebereflexi a sekundarni znak jsou pichlavy modry oci
    b) posli fotku oci
    c) podivas se a uvidis

    jsi vubec schopen pripustit tuto teorii jako takovou?

    MDFK
    MDFK --- ---
    CAMPANELLA: heh klub od jakémsi nevysvětlitelném "dojmu" asi. Nevím co nového nám chcete sdělit a ani jste to vlastně za 160 příspěvku neudělali. Spektrum světla a pigmentace oka je dávno vysvětlena, žádný záhady jen trocha genetiky a lomu světla. Ano oko je oko do duše okno, ale zle, mile, tvrdě, něžně, nasraně, láskyplně apod. to se umí ukázat v oku hnědém, černém, zeleném, modrém. Asi bylo myšleno, že na modrém to jde více vidět ne? Opříst to nějakou komáří teorii tak to s prominutím paranoia je.
    OVERDOSER
    OVERDOSER --- ---
    kazdou teorii muzeme vyvracovat nebo potvrzovat, vzdyt se to tady koneckoncu deje... kdyz si zalozis takovouhle kontroverzni diskuzi, tak musis pocitat se stejnou reakci
    BLAF
    BLAF --- ---
    CAMPANELLA: S tou paranoiou, s dovolenim, do hajzlu nepujdu, protoze vpravde netusim, jak jinak si mam vylozit vas pocit ohrozeni ci nepratelstvi od skupiny lidi, kteri se neprovinili nicim jinym, nez tim, ze se narodili s modryma ocima :P
    Ale treba je to pouze projev me komarovitosti, ktere jsem si diky sve male vnimavosti proste nevsiml!
    BLAF
    BLAF --- ---
    JEDI: Palach se ti snazi nenapadne naznacit (a ja se k nemu pridavam), ze tadyta vase teorie zavani spise paranoiou nez racionalnim uvazovanim :)
    Ja mam kuprikladu tez modre oci avsak zadne komarovitosti si nejsem vedom.
    JEDI
    JEDI --- ---


    PALACH: este neco konstruktivniho?
    PALACH
    PALACH --- ---
    JEDI: a nebyly by tady ještě nejací šnečci (slizcí lidé) nebo klíšťata (přísavky kterých se nezbavíš) ??? tohle je docela ujeté, každý je jiný a podle vzhledu těžko poznáš jaký člověk je.
    JEDI
    JEDI --- ---
    VXP: právě..:-)
    JEDI
    JEDI --- ---
    OVERDOSER: no komari mi uz toho provedli spoustu.
    si clovek rika, bude na ne hodnej, oni to tak nemyslej, a ejhle.

    ale tato diskuze neni na osobni rovine..
    VXP
    VXP --- ---
    OVERDOSER: jedi je taky (potencionalni) komar... modry oci :D
    OVERDOSER
    OVERDOSER --- ---
    JEDI: porad premejslim, kde se v tobe bere tolik vrazedny nenavisti vuci tem komarum, provedl ti nekdo neco konkretniho, nebo je to jen obecna nenavist
    OVERDOSER
    OVERDOSER --- ---
    JEDI: no tak rath, by byl komar i bez oci, takovej prakokot...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam