• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CAMPANELLAMoc pěkný komáři teda
    klub o komárech, což je polorasistická teorie,která se týká lidí s modrejma pichlavejma očima, tim polorasistická myslim ne jako rasistická, ale něco na ten způsob, protože to kritérium je dost individuálníní- to rasistický píšu, ptotože uvažuju nutnej kontext vašich asociací... (jestli to tak někdo pochopí, tak se naštvu, protože to je abstraktně ošetřený) tak jsem tu chtěla koncentrovat homozigoty nebo hetorozihoty dominantní, co se pigmentu týče, ty oči jsou jen vodítko, primární znaky jsou silné libido a nedostatek flexibility v sebereflexi. Více v klubu.
    rozbalit záhlaví
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    CAMPANELLA: odpovis mi na todle? MIDORI:
    JEDI
    JEDI --- ---
    MIDORI:
    Bavime se o teorii.
    Takze si o tom povidame a davame ji dohromady.
    Polemizujeme a tak dal.
    Rozsirujeme povedomi o teorii.



    MIDORI
    MIDORI --- ---
    JEDI: tak ze tu chcete debatovat o lidech svinich, ktery mivaj casto modry oci... stejne mi ale neni jasny, ceho touhle debatou chcete dosahnout, krome toho, ze sem hazite fotky....co si od tyhle debaty slibujete?
    JEDI
    JEDI --- ---
    AXTHEB: tak jak jsi to napsal tak jo.

    a jeden z identifikacnich znaku svini jsou ty modry !pichlavy! oci.

    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Chapu to dobre, ze tu tvrdis ze svine s modrejma pichlavejma ocima sou svine s modrejma pichlavejma ocima?
    JEDI
    JEDI --- ---
    Campanella: udelej anketu.. anonymni...

    kdo si mysli, ze tato teorie je absolutni kravina
    Ja
    Ja ne.

    JEDI
    JEDI --- ---
    BLAF: Usuzovat charakter cloveka dle barvy oci uz JE prehnane.

    Todle zni jak veta papeze, kterej rekne BUH EXISTUJE, JE MILOSTRDNY A VSEMOHOUCI. AMEN.

    Amen... haleluja.
    JEDI
    JEDI --- ---
    BLAF:

    a) proc je to prehnane?
    b) nikdo tady neusuzuje charakter clovek JEN podle barvy oci.
    BLAF
    BLAF --- ---
    DANKLAR: Ona jich ale krade vetsina, takze bychom Occamovym sekackem uzitym ad absurdum mohli dojit k tomu, ze kradou vsici. A o to tu zrejme jde!

    JEDI: Nekteri moudri lide pravi, ze rasa je socialni konstrukt, coz je ovsem dle meho velmi slunickova teorie :) Na druhou stranu se to s temi rozdily nesmi prehanet. Usuzovat charakter cloveka dle barvy oci uz JE prehnane.
    Tolik k tomu, proc vetsina lidi povazuje tuto teorii za hovezinu vzniklou spise ucinkem nejake vesele drogy nez racinalni uvahou o problematice genotypu :)
    JEDI
    JEDI --- ---
    DANKLAR: o pár příspěvků níže tu byla diskuze o komárech v potenci.
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    JEDI: To, že na mě to platí, neznamená, že je ta teorie co k čemu, jak by řekl DIVER, to že jeden (:o)) cikán krade, neznamená, že kradou všichni...
    JEDI
    JEDI --- ---
    DANKLAR: je to jasný.... libido a nedostatek sebereflexe :-)))))))
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    JEDI: Modrý a jsem rezavej, takže mám nejkvalitnější genetickej materiály, vy hovada. Měli byste se klanět!
    JEDI
    JEDI --- ---
    DANKLAR: P.S. Jaký máš oči?
    JEDI
    JEDI --- ---
    DANKLAR: Mě na tom není jasné, proč bych nemohl člověka posuzovat jak vypadá?

    Offtopic
    Posuzuje se snad člověk pouze podle činů?
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    JEDI: Co ti konkrétně není jasné na tom, že nemůžeš posuzovat jaký člověk je, podle toho, jak vypadá?
    JEDI
    JEDI --- ---
    DANKLAR: Ne neni to jasný vysvětli mi to.

    Dle fotografií, které jsem dodal, neposuzuji lidi jen podle barvy očí ale i dalších znaků.

    např. modré, pichlavé oči.
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    JEDI: Je to píčovina, protože nemůžeš posuzovat lidi podle barvy očí. To je snad jasný, ne?
    JEDI
    JEDI --- ---
    pořád tady narážíme na to, že tadle teorie je pičovina

    ale nikdo mi neřek proč to píčovina je.

    Rád bych to věděl.


    a nebo se tu řeší, že nikdo nechápe proč tu ten klub je. Pokud to nechápe, ať si přečte záhlaví a nějaký příspěvky ode mě. Snažím se to vysvětlit po lopatě.

    Prostě nějaký lidi, který nějak vypadaj.
    JEDI
    JEDI --- ---
    BLAF --- --- 9:40:11 15.8.2008
    JEDI: Podivej, ja bych rozhodne nemel problem bavit se o lidech, co maji silne libido, nedostatek flexibility v sebereflexi a sekundarni znak je, ze jsou to proste zmrdi s libovolnou barvou cehokoliv :) Ty modre oci tomu ovsem dodavaji ten vyrazne iracionalni punc.
    Jo a jeste me trochu desi to jesteri DNA :)

    To zopakuju, aby se mi na to lepe odpovidalo.
    Bavime se o lidech o lidech, kteri jsou nejaky: maj nedostatek flexibility, maj nejaky sekundarni znaky.

    Proste jaky jsou uvnitr jako mysl...
    Pokud vim, tak podle ruznych casti zevnejsku lze pozorovat stav cloveka, treba, ze je nastvanej, smutnej apod. Na tom se asi shodneme.
    Dal se da jiste vypozorovat nejakej dlouhodobejsi stav, pernamentni agrese atd.

    A pak tu mame dalsi vec na poradu dne: modry pichlavy oci.
    Zacal bych kapku zesiroka, neco malo o rasach. Zlutej je jinej, nez bilej, bilej je jinej nez cernej.
    Vsichni jsou si rovnocenny dokud neprijde strejda Hitler. Teda jsem chtel rict, ze se v nasi spolecnosti tvrdi, ze jsou si vsichni rovnocenny.
    Zluty neni bily a bily neni cerny. a uz vubec si to neni rovno. je to jiny, ale neni si to rovno.
    Nedavno vysla nejaka vedecka kniha o tom (autora si ted nevzpomenu, spousta lidi to odsoudilo, u nas neni zakazana, ja si zavolam a zjistim autora) treba ze cernej je podle nasich IQ meritek proste min inteligentni. Ma mensi IQ ale lepsi EQ.
    stejne jako tak zensky.

    Tim bych se chtel dostat k otazce na kterou, proc ty modrypichlavy oci maj iracionalni punc?

    Co je na tom iracionalniho?

    Iracionalismus (z lat. irrationalis nerozumný) je obvykle pejorativní označení pro filosofické i životní postoje a názory, které zpochybňují nebo popírají:

    * A) schopnost lidského rozumu pravdivě poznávat skutečnost (epistemologický iracionalismus),
    * B) rozumovou poznatelnost skutečnosti jako takové (metafysický iracionalismus)
    * C) možnost rozumného a rozumového vedení života (etický iracionalismus). u rozpoznat .

    Jestli jsem to dobre pochopil, tak ti to rozum nebere. Dle meho nazoru, to muze byt jen nedostatek zkusenosti.

    Obecne ze sve zkusenosti muzu rici, ze pokud nekdo rika o necem, ze je iracionalni, tak sve myslenkove postoje a zkusenosti bere casto jako dogma, pres ktery vlak nejede, coz ho casto brzdi v nejakym posunu.

    Ja si ale myslim, ze si delas tak trochu srandu..:-)
    Ale Palach vypada, ze to mysli vazne.



    PALACH:
    tak
    a) nehledáme člověka, objevili jsme člověka a ten nějak vypadá a nějakej je
    tak jsme to dali dohromady.
    Teď hledáme jestli jsou nějací další.
    A to jsme našli. Takže jsou.
    Teďka přemýšlím nad tím kolik jich asi je.

    To ze si toho nikdo nevsiml, neni zajimave. Tim se to snazis zbagetelizovat.
    Ze tys to nikde nevidel este neznamena ze to neni.
    Nevim jestli to nekde nekdo nepopsal.
    Uprimne si myslim, kdyby to nekdo popsal a dal verejnosti, tak se to stejne rychle stahne.

    Jaky je rozdil jestli jsou a mas dojem?
    Jako jsou, tak jsi prijal jejich existenci jako fakt, a jestli mas jenom dojem, tak je to furt jeste v kategorii "kravina, neexistuje, ale muze bejt"?

    Myslim, ze tendle klub neni ani o jednom. Tendle klub je o nejaky teorii.




    MDFK: Nevím jestli nějakej gen, kterej ovlivnuje barvu oci, muze ovlivnovat povahu.
    Nepocitat s moznosti je blaznive.
    Brat to jako moznost mi prijde racionalni.

    To ze nejakej vedec rekne, ze tendle gen dela todle a todle este neznamena, ze nedela jeste tamto a tamto a ze na to nepusobi jeste dalsich 20 genu na ktery jeste neprisel.

    Tim chci rict, ze zaver vedce beru v patrnosti, ale neni to pro me dogma, ze to tak je a ze to tak bude za pet let.


    Kdyz se tak na to divam, tak se ani tak tady nebavime o teorii ale o uvazovani, logice a jejich mezerách.
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    CAMPANELLA: Nerozumím otázce.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    PALACH: to je prave to, na co se tu vsichni ptaji " O cem tenhle klub vlastne ma byt?" a nikdo krome par vyvolenych to nedokaze pochopit. Osobne si myslim, ze ani ti, kdo se sem snazi prispivat svymi radoby teoriemy o modrookych lidech, sami netusi, co vlastne pisou a jakej to ma smysl...

    Sorry Campanello, ale ty se divis, ze do tohodle klubu porad nekdo reje???
    Btw jakou mas barvu oci?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam