• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CAMPANELLAMoc pěkný komáři teda
    POLLUX
    POLLUX --- ---
    Dotaz na odborniky: Mam komari oci? ...doufam ze snad nee :))

    JEDI
    JEDI --- ---
    Jeste jsem nezazil komára, kterej by nebyl zmrd.
    Jestli nějakej je, tak mě příjemně prekvapí a změním názor.
    JEDI
    JEDI --- ---
    Dám Vám jednu radu, nikdy se nespoléhejte na komára.
    Vždycky Vám vojebe.
    Jsou to čuráci nenažraní.
    JEDI
    JEDI --- ---
    VOZKA: kazdopadne jsou zajimavy.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Tak on akorát vypadá zvláštně protože má asymetrickej ksicht, ty oči jsou teda silně pronikavý, ale za nějakýho vyšinutýho nebo na drogách bych ho podle nich rozhodně nepovažoval.
    JEDI
    JEDI --- ---
    http://jedi.czweb.org/l.jpg

    komár s hnědejma očima?

    člověk, který žije úplně někde jinde?

    na drogách?

    vyšinutý?

    člověk, který ví příliš mnoho?

    a nebo prostě normální ind?


    člověk kterej dělal v Nasa, prej v Area 51, pak šel prej dělat bankéře, a ted je mu svereno 700 mld. dolarů.
    Kam asi půjdou?
    JEDI
    JEDI --- ---
    jo moje oči, dík
    GAF
    GAF --- ---
    JEDI: Ty jsou tvoje ?

    Pěkný oči mimochodem. Takový... svoje...
    JEDI
    JEDI --- ---
    já nejsem komár..:-)

    no nepredpokladam, ze to cocky jsou..

    ja sem snad pastnu fotku, ale to by me nekdo nejdriv musel vyfotit
    GAF
    GAF --- ---
    Jo a když si povídám s JEDI, rád bych zmínil, že Mark Hamill je snad jediný člověk, kterého by od komářích očí omlouvalo něco jiného - jeho nesmlouvavý a vlídný obličej. Nějak to prostě u něho jde.

    Jestlipak u tebe taky, JEDI :) Víš, že mi to tak vlastně připadne... Jo, tak...
    GAF
    GAF --- ---
    JEDI: Ještěrozorničkového

    To rozhodně normální není. Leda že by ti lidé měli vyvinutou schopnost masové hypnózy a připravovali nějaký světový převrat (a všude kde by se objevili by všichni měli vsugerováno tak nějak nevědět, že viděli někoho s ještěříma očima).

    Počkat - a čočky to nebyly, žejo ?
    JEDI
    JEDI --- ---
    GAF: jakýho člověka?
    GAF
    GAF --- ---
    JEDI: týjo, no stejně bych takovýho člověka rád viděl. Nejlépe na fotce než ve skutečnosti, chápu-li to dobře *-)
    JEDI
    JEDI --- ---
    no já nevím..:-)

    GAF
    GAF --- ---
    ...to je už trochu moc na naše mysli těžce zkoušené příchodem roku 2012...
    GAF
    GAF --- ---
    JEDI: myslíš barvu a tak trochu i zorničky a nebo !zorničky! a taky ! i barvu (WTF ?) ?

    Nebo ještě nějak jinak ?
    JEDI
    JEDI --- ---
    ad oči výňatek z jednoho článku:

    Tak např. na velikost zorniček, které ovlivňují celkový výraz tváře. V minulosti si lidé dokonce do očí vtírali rulík, aby dosáhli rozšíření zorniček a vypadali zaujatě a atraktivně.
    Podle výzkumu se má za to, že existuje přímá vazba mezi velikostí zornic a zájmem. Čím větší zájem, tím větší zornice.

    Dále zvětšení zorniček představuje čestnost, upřímnost otevřenost, ale i sexuální zájem, event. požití alkoholu. Naopak stažené zornice mohou znamenat nedostatek zájmu, nedůvěru, nespokojenost, nenávist, nepřátelství, únavu, stres, smutek, ale i kocovinu a eventuálně požití určitých drog.

    Tak tedy pamatujte: Krásné oči, hezký pohled a milý úsměv, to je deviza, za kterou nemusíte platit, a přitom s ní můžete tolik získat. Pracujte s ní.

    zdroj: www.chovani.cz
    JEDI
    JEDI --- ---
    Taky sem slyšel... dalo by se to asi dohledat, že lidi ve stáří ztrácejí pigment z očí a oči jim komárovatí (možná stav organismu, možná tlak společnosti, možná obojí)

    Člověk dále pokud je unavenej, tak se mu oči zúžujou a vypadá více jako komár,
    samozřejmě je podrážděnější apod.


    JEDI
    JEDI --- ---
    jo mám kolem sebe lidi komářího typu...

    a napíšu to sem, pokud do komára člověk šije, ve smyslu, že je komár, že je takovej a takovej.... ať si uvědomi, že by to chtělo trochu sebereflexe.

    Tak komáří pohled zmizí... komár se uklidní a je chvíli normální.
    V zápětí se ale komárovitost objeví v síle, která je mnohem větší než předtím. Něco jako obrana organismu.

    Takže s komárama není žádná řeč.

    Stalo se mi to již mnohokrát, a naivně jsem si myslel, že dostanou rozum.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam