• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CAMPANELLAMoc pěkný komáři teda
    klub o komárech, což je polorasistická teorie,která se týká lidí s modrejma pichlavejma očima, tim polorasistická myslim ne jako rasistická, ale něco na ten způsob, protože to kritérium je dost individuálníní- to rasistický píšu, ptotože uvažuju nutnej kontext vašich asociací... (jestli to tak někdo pochopí, tak se naštvu, protože to je abstraktně ošetřený) tak jsem tu chtěla koncentrovat homozigoty nebo hetorozihoty dominantní, co se pigmentu týče, ty oči jsou jen vodítko, primární znaky jsou silné libido a nedostatek flexibility v sebereflexi. Více v klubu.
    rozbalit záhlaví
    JEDI
    JEDI --- ---
    POLLUX: :-)))
    POLLUX
    POLLUX --- ---
    Dotaz na odborniky: Mam komari oci? ...doufam ze snad nee :))

    JEDI
    JEDI --- ---
    Jeste jsem nezazil komára, kterej by nebyl zmrd.
    Jestli nějakej je, tak mě příjemně prekvapí a změním názor.
    JEDI
    JEDI --- ---
    Dám Vám jednu radu, nikdy se nespoléhejte na komára.
    Vždycky Vám vojebe.
    Jsou to čuráci nenažraní.
    JEDI
    JEDI --- ---
    VOZKA: kazdopadne jsou zajimavy.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Tak on akorát vypadá zvláštně protože má asymetrickej ksicht, ty oči jsou teda silně pronikavý, ale za nějakýho vyšinutýho nebo na drogách bych ho podle nich rozhodně nepovažoval.
    JEDI
    JEDI --- ---
    http://jedi.czweb.org/l.jpg

    komár s hnědejma očima?

    člověk, který žije úplně někde jinde?

    na drogách?

    vyšinutý?

    člověk, který ví příliš mnoho?

    a nebo prostě normální ind?


    člověk kterej dělal v Nasa, prej v Area 51, pak šel prej dělat bankéře, a ted je mu svereno 700 mld. dolarů.
    Kam asi půjdou?
    JEDI
    JEDI --- ---
    jo moje oči, dík
    GAF
    GAF --- ---
    JEDI: Ty jsou tvoje ?

    Pěkný oči mimochodem. Takový... svoje...
    JEDI
    JEDI --- ---
    já nejsem komár..:-)

    no nepredpokladam, ze to cocky jsou..

    ja sem snad pastnu fotku, ale to by me nekdo nejdriv musel vyfotit
    GAF
    GAF --- ---
    Jo a když si povídám s JEDI, rád bych zmínil, že Mark Hamill je snad jediný člověk, kterého by od komářích očí omlouvalo něco jiného - jeho nesmlouvavý a vlídný obličej. Nějak to prostě u něho jde.

    Jestlipak u tebe taky, JEDI :) Víš, že mi to tak vlastně připadne... Jo, tak...
    GAF
    GAF --- ---
    JEDI: Ještěrozorničkového

    To rozhodně normální není. Leda že by ti lidé měli vyvinutou schopnost masové hypnózy a připravovali nějaký světový převrat (a všude kde by se objevili by všichni měli vsugerováno tak nějak nevědět, že viděli někoho s ještěříma očima).

    Počkat - a čočky to nebyly, žejo ?
    JEDI
    JEDI --- ---
    GAF: jakýho člověka?
    GAF
    GAF --- ---
    JEDI: týjo, no stejně bych takovýho člověka rád viděl. Nejlépe na fotce než ve skutečnosti, chápu-li to dobře *-)
    JEDI
    JEDI --- ---
    no já nevím..:-)

    GAF
    GAF --- ---
    ...to je už trochu moc na naše mysli těžce zkoušené příchodem roku 2012...
    GAF
    GAF --- ---
    JEDI: myslíš barvu a tak trochu i zorničky a nebo !zorničky! a taky ! i barvu (WTF ?) ?

    Nebo ještě nějak jinak ?
    JEDI
    JEDI --- ---
    ad oči výňatek z jednoho článku:

    Tak např. na velikost zorniček, které ovlivňují celkový výraz tváře. V minulosti si lidé dokonce do očí vtírali rulík, aby dosáhli rozšíření zorniček a vypadali zaujatě a atraktivně.
    Podle výzkumu se má za to, že existuje přímá vazba mezi velikostí zornic a zájmem. Čím větší zájem, tím větší zornice.

    Dále zvětšení zorniček představuje čestnost, upřímnost otevřenost, ale i sexuální zájem, event. požití alkoholu. Naopak stažené zornice mohou znamenat nedostatek zájmu, nedůvěru, nespokojenost, nenávist, nepřátelství, únavu, stres, smutek, ale i kocovinu a eventuálně požití určitých drog.

    Tak tedy pamatujte: Krásné oči, hezký pohled a milý úsměv, to je deviza, za kterou nemusíte platit, a přitom s ní můžete tolik získat. Pracujte s ní.

    zdroj: www.chovani.cz
    JEDI
    JEDI --- ---
    Taky sem slyšel... dalo by se to asi dohledat, že lidi ve stáří ztrácejí pigment z očí a oči jim komárovatí (možná stav organismu, možná tlak společnosti, možná obojí)

    Člověk dále pokud je unavenej, tak se mu oči zúžujou a vypadá více jako komár,
    samozřejmě je podrážděnější apod.


    JEDI
    JEDI --- ---
    jo mám kolem sebe lidi komářího typu...

    a napíšu to sem, pokud do komára člověk šije, ve smyslu, že je komár, že je takovej a takovej.... ať si uvědomi, že by to chtělo trochu sebereflexe.

    Tak komáří pohled zmizí... komár se uklidní a je chvíli normální.
    V zápětí se ale komárovitost objeví v síle, která je mnohem větší než předtím. Něco jako obrana organismu.

    Takže s komárama není žádná řeč.

    Stalo se mi to již mnohokrát, a naivně jsem si myslel, že dostanou rozum.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam