• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATEEJKdyž jsem byl malej, tak jsem věřil, že...
    Když jsem byl malej, tak jsem věřil, že... (nebo Když jsem byla malá, tak jsem věřila, že...) Vzpomínky na naivitu, hloupost, fantazii, roztomilost, pohled na svět, kterého už nejsme schopni. (I když některým z těch věcí tak trochu věříme dodnes). Naše bible: http://iusedtobelieve.com/. Ale nerepastovat, přispívat vlastními kusy, zajímají mě hlavně reflexe z české kotliny a slovenských hor posledních 50 let, a to spíš vlastní nostalgické vzpomínky na dětství než žblebty současných dětí, na ty tu je jiný klub. Probírání jednotlivých utkvělých představ, vizí a omylů povoleno.
    rozbalit záhlaví
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    ..pan Tau je skutecny a s destnikem se da litat. Nepotvrzeno. Dodnes mam jizvu po jednom z trnu ruzi, do kterych jsem z toho pudniho okna dopadla (nastesti).
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    LILY: Možná nakonec. Ale čas, kdy to nakonec přijde se dost dramaticky liší.
    LILY
    LILY --- ---
    NOFNAK: a ono nakonec jen asi 99% z nich...
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Všechny holky touží po lásce a vztahu až do smrti.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Nivea a Varta jsou české značky
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    když příjdu blíž k televizi a kouknu směrem dolu tak tam uvidím zbytek toho co není viděrt, třeba nohy a tak...a hlavně jsem pořád uvažovala nad tím jak je možný, že všichni prošli tou šňůrou dovnitř tý telky
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    že všechna hudba v rádiu je hraná živě : prostě tam na chodbě stojí řada kapel a zpěváků a jedna po druhý se střídaj ve studiu. A ti oblíbenější a často hrající tam maj nějaký zázemí, aby nemuseli furt courat domů, do studia, domů do studia...
    LILY
    LILY --- ---
    ELLIE: já až asi před rokem zjistila, že Iveta v jedné své písni nezpívá: "já vůbec nenaříkám, já svoje spodky svlíkám...", alóbrž že svlíká smutky.
    Jako dítku mi díky tomu ta píseň přišla fakt hodně divná. Myslela jsem, že má s někým sex, aniž by o to stála, ale vydrží to a nebrečí u toho.
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    NAMATHUR: Tohle mě naprosto rozsekalo, protože to v dětství byla moje hrozně oblíbená písnička 🤣
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    NAMATHUR: Hrdý Budžes...
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    Iveta Bartošová v písni "Málo mě zná" zpívala o vzácné želázce (ať už to bylo cokoli, představoval jsem si ji jako crossover litinového zouváku a masivní virgule). Naštěstí mi starší a protřelejší sestřenka vysvětlila, že jsem dítko tupé a že Iveta opěvuje želé s gumou.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    se něco samo změní až budu velkej, aniž bych musel něco sam udělat.
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    když je v TV programu za názvem pořadu (VB) tak je to Veřejná Bezpečnost a ne Velká Británie a nechtěla jsem se dívat :))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Že ulice maj svoje jméno jen od jedný křižovatky k druhý. Bydleli sme tehdy totiž v ulici Na Švihance, která je jen jeden blok od Slavíkovy k Chopinově a myslel sem, že to platí pro všechny.
    ALEA
    ALEA --- ---
    LILY: jo... já taky. Maminka se strašně urazila.
    LILY
    LILY --- ---
    Plnoštíhlý = úplně štíhlý
    LILY
    LILY --- ---
    ...se ten teleskop jmenuje Havlův, ale přišlo mi trochu zvláštní, že ho pojmenovali po našem prezidentovi.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    to tak bude navždy
    a taky jsem věřil v čerty
    a že bubáci jsou pod posteli, videl jsem tam tu hlavu se kolíbat, nepřeju nikomu takovej sen, i když do filmu dobrý
    SCHIZOGENES
    SCHIZOGENES --- ---
    ...tem panum, co na strechu davaji novou krytinu, se rika pokrytci... prece.
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    když má někdo spojený ruce za zádama tak je to hlídač :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam