• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATEEJKdyž jsem byl malej, tak jsem věřil, že...
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    ..pan Tau je skutecny a s destnikem se da litat. Nepotvrzeno. Dodnes mam jizvu po jednom z trnu ruzi, do kterych jsem z toho pudniho okna dopadla (nastesti).
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    LILY: Možná nakonec. Ale čas, kdy to nakonec přijde se dost dramaticky liší.
    LILY
    LILY --- ---
    NOFNAK: a ono nakonec jen asi 99% z nich...
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Všechny holky touží po lásce a vztahu až do smrti.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Nivea a Varta jsou české značky
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    když příjdu blíž k televizi a kouknu směrem dolu tak tam uvidím zbytek toho co není viděrt, třeba nohy a tak...a hlavně jsem pořád uvažovala nad tím jak je možný, že všichni prošli tou šňůrou dovnitř tý telky
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    že všechna hudba v rádiu je hraná živě : prostě tam na chodbě stojí řada kapel a zpěváků a jedna po druhý se střídaj ve studiu. A ti oblíbenější a často hrající tam maj nějaký zázemí, aby nemuseli furt courat domů, do studia, domů do studia...
    LILY
    LILY --- ---
    ELLIE: já až asi před rokem zjistila, že Iveta v jedné své písni nezpívá: "já vůbec nenaříkám, já svoje spodky svlíkám...", alóbrž že svlíká smutky.
    Jako dítku mi díky tomu ta píseň přišla fakt hodně divná. Myslela jsem, že má s někým sex, aniž by o to stála, ale vydrží to a nebrečí u toho.
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    NAMATHUR: Tohle mě naprosto rozsekalo, protože to v dětství byla moje hrozně oblíbená písnička 🤣
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    NAMATHUR: Hrdý Budžes...
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    Iveta Bartošová v písni "Málo mě zná" zpívala o vzácné želázce (ať už to bylo cokoli, představoval jsem si ji jako crossover litinového zouváku a masivní virgule). Naštěstí mi starší a protřelejší sestřenka vysvětlila, že jsem dítko tupé a že Iveta opěvuje želé s gumou.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    se něco samo změní až budu velkej, aniž bych musel něco sam udělat.
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    když je v TV programu za názvem pořadu (VB) tak je to Veřejná Bezpečnost a ne Velká Británie a nechtěla jsem se dívat :))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Že ulice maj svoje jméno jen od jedný křižovatky k druhý. Bydleli sme tehdy totiž v ulici Na Švihance, která je jen jeden blok od Slavíkovy k Chopinově a myslel sem, že to platí pro všechny.
    ALEA
    ALEA --- ---
    LILY: jo... já taky. Maminka se strašně urazila.
    LILY
    LILY --- ---
    Plnoštíhlý = úplně štíhlý
    LILY
    LILY --- ---
    ...se ten teleskop jmenuje Havlův, ale přišlo mi trochu zvláštní, že ho pojmenovali po našem prezidentovi.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    to tak bude navždy
    a taky jsem věřil v čerty
    a že bubáci jsou pod posteli, videl jsem tam tu hlavu se kolíbat, nepřeju nikomu takovej sen, i když do filmu dobrý
    SCHIZOGENES
    SCHIZOGENES --- ---
    ...tem panum, co na strechu davaji novou krytinu, se rika pokrytci... prece.
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    když má někdo spojený ruce za zádama tak je to hlídač :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam