• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RIMRRBugtracer - Bug tracking system | systém na hlášení chyb
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    CYBERWOLF: Papiry a bloky se maj tendenci ztracet, kdezto zaznamy v DB nikoli :)

    A na papir neudelam CTRL+C, CTRL+V zeano ... A uzivatele obycejne pouzivaj email, nikoli obycejnou postu ...

    FRONEMA: pockej, to ti spocitam ! ,)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    TENCOKACISTROMY: oci?

    pouzivame ve firme mantis, nekolik tymu stejnou instalaci. Vetsinou tak tri ctyri lidi na projekt

    pisou do nej v nekterych projektech i zakaznici
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    TENCOKACISTROMY: hele, ja ti to neberu. Pro me osobni potreby ma ovsem blok v porovnani s akupem dotykoveho displeje neprekonatelne lepsi pomer cena/vykon. Krom toho, kdyz na tom delam sam, tak nepotrebuju, aby moje pismo nekdo cetl - spis naopak (a nevykladej mi tu o zaheslovani...) :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    TENCOKACISTROMY: vetsina lidi ma takovej system implementovanej v hlave:)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    CYBERWOLF: Jo a ukaz mi nakej system, kterej dokaze v psanym textu na papire vyhledavat ;)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    TENCOKACISTROMY: Mimochodem, hrozne nerad sundavam ruce z klavesnice. Maximalne tak na mys a pro kafe. Proc bych proboha mel jeste neco psat rucne :)?
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    CYBERWOLF: jakejkoliv bugtracker, kterej podporuje prilohy/text s obrazkama.

    treba nas interni system to podporuje. kdyby si mel dotykovej displej nebo tablet, tak tam muzes cmarat jak chces.

    Na druhou stranu - ukaz mi nekoho, kdo precte moje psany pismo ;)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    TENCOKACISTROMY: ukaz mi bugtracker, kam si muzes cmarat (tj. ne pouze psat) lepe, nez tuzkou do bloku a zmenim nazor:)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    CYBERWOLF: Ano, "nakoupit maslo, rohliky, a par piv" si taky pisu na papir ;)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    TENCOKACISTROMY: Kdyz se jedna o poznamky jen pro me, tak jsem jeste nic efektivnejsiho nez blok nenasel:)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    taky Mantis :-) cca 8 aktivnich uzivatelu.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    CYBERWOLF: Ale prd :). Je naprosto irelevantni jak velky a slozity system na bugtracking je. Dulezity je, jak moc ti to pomuze pri tom vyvoji. A jestlize nejakej ultra-robustni-nastavitelnej system ti umoznuje evidovat bugy zpusobem, ktery je efektivni, tak je takova volba spravna.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    tak my pouzivame mantis interne - tri programatori, jeden proj, manager. za rok mame 900 položek, vedeme v tom i pozadavky od klientu.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Extremni je pouzivat sam nejaky nadupany bugtracker, ale jinak mi zapisovani poznamek prijde jako samozrejmost.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    RIMRR: Jednoznacne psat
    RIMRR
    RIMRR --- ---
    Jinak v jiné diskusi na podobné téma zaznělo, že evidovat chyby nebo psát poznámky k vývoji by si měl člověk i pokud pracuje sám. Je to extrémní názor? Třeba já bych se pod takové tvrzení podepsal.. jak vy?
    RIMRR
    RIMRR --- ---
    Zdravim, díky za úvodní příspěvky. Myslím že jste správně na úvod uvedli, jaký bugtracker používáte. Kromě názvů bugtrackerů může být zajímavé v kolika lidech a pro jaký typ projektu ho používáte:) (stačí obecně).

    RATTKIN: DEJV: - nj, Mantis slouží i NYXu, já osobně jsem v něm nikdy nedělal. Jako člověk z venčí mi přijde na první pohled přehledný a někdo by možná považoval za výhodu českou lokalizaci. Jinak Bugzilu používáme v práci.. je celkem robustní (tvoříme DMS, ECM systémy.. participace desítek lidí).
    DEJV: vypadá fajn, škoda že není free. Připomíná mi trochu http://www.atlassian.com/software/jira/ - taky placenej. Zatím sem nenarazil na free system, který by uměl výstup ve statistikách.
    DEJV
    DEJV --- ---
    RATTKIN: hodne se mi takhle na prvni pohled libi FogBugz, ale jeste jsem ho nikde nevidel v akci. Doporucuju shlednout video: http://media.fogcreek.com/fogcreek.com/FogBugz/60movie/60movie.html
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DEJV: no ja sem jako lama vedel jen o bugzille a ta ma pry slozitejsi instalaci. Mantis sem rozjel za 2 hodiny a to v linuxu nedelam.
    Videl sem Testtrack Pro za strasny penize a je skoro stejnej jako mantis. Rad se necham poucit necim lepsim :)
    DEJV
    DEJV --- ---
    Taky jsem pouzival hodne dlouho Mantis, ale je to prisernej,neprehlednej soft, na ktery si clovek na druhou stranu zvykne.

    Nepouzivate nekdo FogBugz? Ten vypada hodne dobre.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam