• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OREAAURA - SOMA
    Vítejte v diskuzi AURA-SOMA! Zde můžeme nejen sdílet naše zkušenosti s Aura Somou, ale je také možné se ptát na cokoliv, co Vás o tomto léčebném harmonizujícim systému zajímá...
    rozbalit záhlaví
    TRANSFORMACE
    TRANSFORMACE --- ---
    Paní co pracuje s aurasomou a radí jak jí použít. :-)) Mimochodem dost dobrá terapeutka, byla jsem u ní taky.
    Nelhat dětem a být sám sebou, rozhovor s Lucií Meškanovou
    http://www.youtube.com/watch?v=-Ik8ER1nYEg

    MISHA73
    MISHA73 --- ---
    Otevřela jsem ji asi před 2 týdny.
    Pro sebe mám na mazání jiné dobrotky - příjde mi to škoda.
    OREA
    OREA --- ---
    Pokud Vam na miminko nezabira - mazala bych klidne sebe....
    OREA
    OREA --- ---
    MISHA73: jak dlouho je lahvicka otevrena?
    MISHA73
    MISHA73 --- ---
    LILY: hm....tak to vypadá, že to skončí v joboxu = krabice plná nepotřebných věcí které pak rozdávám k narozeninám a vánocům :-D
    LILY
    LILY --- ---
    MISHA73: taky nám doma z podobného důvodu jedna leží. :))
    Ale sem tam kápnu aspoň na sebe a mláděti to dám na očuchání..
    MISHA73
    MISHA73 --- ---
    Zdravím, neměl byste někdo zájem o lahvičku č. 20 dítě hvězd - v plastu ?
    Aura-Soma | Equilibrium jednotlivě | Equilibrium 20 | Barevný svět
    http://www.barevnysvet.eu/www-eshop-rychle-cz-barevnysvet/eshop/1-1-Aura-Soma/23-3-Equilibrium-jednotlive/5/28-Equilibrium-20

    Je sice rozbalená, ale jinak úplně nová.
    Koupila jsem jí pro své miminko, použila jsem jí dvakrát,
    měla by uklidňovat, ale na malého mi to vůbec nezabírá,
    a tak zůstanu u svého původního olejíčku na který jsem zvyklá.

    Původní cena 440 kč.

    Prodala bych jí za 200 Kč ať mi to zbytečně neleží doma.....třeba by se někomu hodila....
    LILY
    LILY --- ---
    FIXED_GEAR: já teda ráda nosím barevné oblečení a je fakt, že se cítím malilinko jinak, když jsem celá v červené, zelené nebo třeba žluté, ale nemyslím si, že by to mělo nějak extra výrazný vliv.
    Ale napadá mě - což takhle si dát pod kapsáče červené trenky? Tím bys posílil první čakru a nemusel se vzdát svého oblíbeného kusu oděvu.
    FIXED_GEAR
    FIXED_GEAR --- ---
    Zdravim, mam velký dotaz ve kterém tápu. Srz první sexuální červnou čakru. Už delší dobou na sobě pocituji jak se cítím v černém oblečení úplně vyštaven. No a když jsem se dozvěděl o fungování čaker a aurické záři lidského těla tak se mi to najednou vše začíná vysvětlovat :) ... Uvědomyl sem si že se musím začít vyhýbat černé barvě oblečení kterou jsem doposud nosil docela často. Ovšem miluji černé kapsáče, které samozřejmě zakrývají červenouČ... Myslíte že i tyto kalhoty mě můžou nějak oslabit když ostatní čakry jsou překryty jinou než černou a šedou barvou ?? A to samé vlastně s černou zimní čepící která navíc kreje třetí oko ... Děkuji za pomoc. :)
    OREA
    OREA --- ---
    AURA-SOMA Má nové stánky:

    Vítejte na našich stránkách | Aura-soma
    http://www.aura-soma.cz/

    OREA
    OREA --- ---



    Nová lahvička - Archanděl Zachariel







    Zachariel 109 A5.pdf (66370 B)
    OREA
    OREA --- ---
    DLOUHO OČEKÁVANÝ DOTISK KNIHY AURA-SOMA A FENG-ŠUEJ JE ZDE!


    K DOSTÁNÍ V BAREVNÉM SVĚTĚ NEBO NA ESHOPU: http://www.barevnysvet.eu/
    OREA
    OREA --- ---
    Barevný svět v červnu pořádá kurz o používání světelného pera - poprvé v ČR!

    02. 06. 2012 - 06. 06. 2012 (sobota–středa) 09.00 - 19.00
    Práce se světelným perem (Beamer Light Pen)
    Cena: 12500 Kč
    Místo konání: Barevný svět
    Shanto Dorcey z USA http://www.auracolorlight.com/

    První díl čtyřdílného cyklu seminářů Práce se světelným perem. K absolvování prvního dílu nejsou zapotřebí žádné předchozí kurzy. Teprve další díly vyžadují absolvování kurzu Aura-Soma 1.


    - více o této technice již brzy na stránkách Barevného světa
    OREA
    OREA --- ---
    Adventní sobota a neděle v Barevném světě - slevy 10% na veškeré zboží:

    Sobota - 10. 12. 2011
    Sobota - 17. 12. 2011
    Neděle - 18. 12. 2011
    OREA
    OREA --- ---
    Radiace a ochrana zdraví

    PREVENTIVNÍ ochrana před radiací

    Protože informace se různí a situace v Japonsku rozhodně není růžová, usoudili jsme, že trocha prevence nezaškodí. Sestavili jsme pro vás tento přehled, třeba se bude hodit..



    OBECNÁ DOPORUČENÍ

    Nevycházet do deště, pouze s pláštěnkou nebo s deštníkem.

    Pořídit si hustý respirátor proti prachu a důkladné brýle (lyžařské) na ochranu oční rohovky.



    NA VNITŘNÍ UŽÍVÁNÍ:

    Několik variant ochrany před účinky radiace - vyberte podle své kategorie.

    1. Minimální pro líné: jód (např. talbety s řasou Kelp, jiné mořské řasy, rybičky, mořské plody, případně jodové tablety, jodovou tinkturu - té stačí 3xD asi týden 3-4 kapky, týden 2-3, týden 1-2 kapky.)

    Vitamín C 1000mg – 2-3x denně.

    Podpořit játra vhodným přípravkem, třeba ostropestřecem mariánským, bylinné směsy (viz příloha).

    2. Střední pro rozumné: k výše uvedenému přidat tablety řasy chlorelly/zelený ječmen a pastu miso, občasnou koupel v koupelové přísadě Solfatan (koupíme v některých lékárnách), Užívat pyl s medem a eleuterokok.

    3. Maximální pro zodpovědné: k výše uvedeným přidat: homeopatickou Thuju a Siliceu, tkáňovou sůl Silicea, křemíkový detoxikační gel Enterosgel.

    4. Supermaximální pro superzodpovědné: výše uvedené a navíc chránit auru Bílým pomanderem Aura-Soma (z dalších pomanderů má výrazně ochranné účinky modrý a červený), ochrana štítné žlázy lahvičkami Equilibrium B2/B1 (případně jinými kombinacemi s modrou). Z Bachových esencí má očistný a ochranný účinek esence Crab Apple (planá jabloň).



    PŘEHLED PRODUKTŮ

    Z doporučených a doporučeníhodných přípravků seženete na našem e-shopu:

    Novy/Dědek kořenář: Ostropestřecová směs, Ostropestřecový olej, Ostropestřecová kaše – výrazné antioxidační účinky, ochrana, očista a podpora jater (viz texty k jednotlivým produktům).

    Chlorella (tabletky sladkovodní řasy) váže toxický odpad z těla, také radiaci a těžké kovy. Pomáhá léčit nemoci z ozáření.

    Ječmen ma silnou atioxidační schopnost, obsahuje enzymy, neutralizuje kyselost tělesných tekutin, tím spontánně posiluje funkci štitné žlázy.

    Enterosgel: detoxikuje střeva i vnitřní orgány, váže toxiny, poskytuje ochranu před radiací.

    Bílý Pomander – universální ochrana a harmonizace našeho elektromagnetického pole.

    Lahvičky Equilibrium B1/B2 – viz texty k lahvičkám

    Bachova esence Crab Apple čístí éterické tělo, chrání též před radiací a elektrosmogem (od firmy Ainsworths (10ml) nebo Original (20ml)), také možno použít čistící a ochranný sprej od firmy Ainsworths, s planým jablkem - Očista & ochrana

    .



    Z ostatních doporučených produktů vybíráme (nejsou v naší nabídce):

    Pasta Miso z fermentovaných sojových bobů, koupíte v prodejnách zdravé výživy. Dává se do polévek, omáček, pomazánek, do rýže, bulguru, obilí atd. Důležité - NEVAŘIT ! Neutralizuje účinky radiace.

    Solfatan: sirná koupel, zakoupíte v některých lékárnách. Zbavuje tělo radiace a těžkých kovů, přispívá k léčbě kožních problémů.

    Eleuterokok – bylina s výraznými adaptogenními účinky, posiluje organismus, pomáhá tělu vyrovnat se s nepříznivými vlivy. K dostání ve formě tinktury nebo pilulek.

    Homeopatika Thuja a Silicea – nejčastěji se používá potence 30C, případně 200C. Očista těla, výrazná ochrana před radiací, pomáhá z těla vyloučit škodliviny. Nezastupitelní pomocníci také při ochraně před škodlivými účinky očkování. Užívat před i po očkování.

    TVX
    TVX --- ---
    LILY: ee, od ty mame moznost jeste jinyho vyberu trojice a sice lahvicky a podpurnyho pomanderu a quintesence.

    RUSSIANBLUE: ja uz ted to poradi tak nejak VIM, treti a ctvrta se jeste muzou prohodit ale spis to bude 3-4 :)
    LILY
    LILY --- ---
    RUSSIANBLUE: Jo ták, ale on to má v rámci nějaké práce.
    TVX: Btw. to vymyslela ta šílená Evička barvička nebo někdo jiný?
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    si muze vykejvat, ktera je pro nej nejlepsi... /ps - varianta 3-4 je na me moc rozumova naopak 2 me prijde jako "horoskop z blesku"/.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam