• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OREAAURA - SOMA
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    RANGDROL: mno kdyz jsem cca pred 2 mesicema cvicil na lsd s Maha Chohanem, tak jsem neveril vlastnim ocim co tyto cviky dokazi zpusobit:)... ale to sem asi moc nepatri
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    SHKRK: ale k tomu se neji to lsd;))))))
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    LILY: cviky s quintesenci cos mi ukazovala:)
    LILY
    LILY --- ---
    SHKRK: A copa je to cvičení po probuzení? :)
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    mozna je to tim ze cvicim rano po probuzeni:)
    LILY
    LILY --- ---
    SHKRK: Já to tak nepociťuju. Žádný trip.. :) Ale překrásně voní.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    SHKRK: to jo,grejta krist :)
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    RANGDROL: :), je fakt ze od doby kdy sem dostal tu borelku na me klistata nelezou:)... pomaha mi to s celkovym vnimanim, kazdy den 10 minutove cviceni je fakt mazec
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    SHKRK: a pomaha to na kliste?;)))
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    si ted davam Kristovu quintesenci a co mi to roztaci pri cviceni... whuaaa, docela sila, tezko popisovat, ale kdo si daval nekdy LSD tak je to jako najezd bez telesnych potizi, proste cistotka
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    OREA: jediny co ted doma mam je kvint.-sanat kumara a pomander-zeleny,oboji pouzivam hodne rekreacne,ale za sebou mam uz hodne lahvicek,ono se to nezda,ale kdyz potom vidim ty prazdne v komore,vzdycky se leknu :D
    OREA
    OREA --- ---
    no ja mam taky docela zajimavou prvni zkusenost....koupula jsem si vzorecek kvintesence Kuthumi na zkousku,,,,a hned druhy den sem nedopatrenim tu malou lahvinku upustila venku pred brankou,.,.. :(
    OREA
    OREA --- ---
    RANGDROL: tyjo tak to jsou lekce no,,,bohuzel bekdy dost drsne,,ale i za ty muzeme byt radi...ve finale ze ano...
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    OREA: no asi po dvou týdnech používání jsem se rozešel s partnerkou a někdo mě na auto vyškrábal piču .myslím,že toho bylo víc,ale radši ani nechci vzpomínat;)))prostě samé příležitosti jak se naučit bezpodmínečné lásce;)))
    OREA
    OREA --- ---
    RANGDROL: dej priklad s lahvickou bezpodminecna laska! Sme zvedavi! prosim :p
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    MRAK0S: ano,pokud si koupis podle sveho vyberu tu dvoubarevnou lahvicku a budes ji pouzivat-je to takova hodne intenzivni terapie,postupne ti to otvira ty temata,s kterymi dana lahvicka souvisi,aby ses na ne mohl podivat a zpracovat je,zaroven ti pomaha energeticky pri tom zpracovani.
    dal bych ti prikla s lahvickou ruzova/ruzova-bezpodminecna laska,ale to bylo tak drsny,ze by te to asi odradilo:)
    ne vazne,aura-soma je skvela zalezitost,nekomu se ty lahvicky mohou zdat drahe,ale pokud to bere jako regulerni terapii a uvedomis si,ze ta lahvicka se pouziva treba dva mesice a hlavne vyzkousis to na sobe.potom ti to drahe uz pripadat nebude;))
    MRAK0S
    MRAK0S --- ---
    zajimave :) a mate s tim nekdo prakticke zkusenosti ?
    OREA
    OREA --- ---
    MRAK0S: to vubec nezni hloupe, naopak sem rada, ze se nekdo zeptal, protoze ne kazdej to zna, i kdyz zatim prispivali ti, kdo uz maji zkusenost...

    podrobnejsi info posutpně na nástěnce....


    AURA-SOMA je léčebný systém, jehož autorkou je britská farmaceutka a léčitelka Vicky Wall. Aura-Soma se zabývá odstraněním nemocí a problémů vzniklých psychickou, duševní nebo mentální nerovnováhou. Řadí se k „celostním“ terapiím. Prakticky je syntézou léčby drahými kameny a minerály, energií rostlin a zejména barvami. Má být především léčbou duše a harmonizovat člověka po stránce duchovní, emocionální, mentální i fyzické.

    Základem AURA SOMY je sada dvoubarevných lahviček Equilibrium (česky rovnováha), které jsou tvořeny dvěma částmi, olejem a vodou, v poměru 1:1. Obsahují výtažky z rostlin, energie drahokamů, minerálů a barev. Emulze, která vznikne protřepáním obou částí, se nanáší přímo na tělo.

    Dalšími přípravky jsou barevné a voňavé energetické substance, tzv. Pomandery. Obsahují 49 bylinek v různých poměrech, podle oblasti působení. Jejich hlavní funkcí je posílení a harmonizace aury, tedy zlepšení naší energetické ochrany. Nanášejí se do aury a jejich účinek je okamžitý. V dnešní době, kdy už jsme poměrně citliví na různé negativní či nepříjemné energie, představují Pomandery dobrou ochranu a pomoc.

    Třetím ze základních prostředků jsou Kvintesence. Jsou to opět jemné energetické substance, které slouží k navázání kontaktu s tzv. mistrovskými energiemi. Každý barevný paprsek totiž svou frekvencí přenáší i informace, principy a kvality. Kvintesence je dobré používat před meditací na aspekty, které bychom si v sobě přáli rozvíjet. Navázání kontaktu s těmito energiemi v podstatě znamená objevit určité kvality sám v sobě.

    Dalšími produkty jsou Mořské a Motýlí Sluneční (Solární) esence. Mořské esence jsou vydatným pomocníkem při uzdravování našich vztahů a při harmonizaci negativních energetických polí, která omezují naše dobré fungování, projevy a komunikaci s druhými. Motýlí esence k nám přicházejí ze Slunce a obsahují energie mnoha barevných odstínů o velmi vysokých frekvencích, díky čemuž mohou působit i na nejjemnější složky aury.

    MRAK0S
    MRAK0S --- ---
    ahojte, mozna to bude znit hloupe, ale muzete me nekdo poucit co je a nebo v cem spociva aurosoma ? ;) diky
    OREA
    OREA --- ---
    o čakrách a barvách už je na nástěnce .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam